REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Quererte asi

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Sat 10 Mar 2012 - 14:16

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Wed 28 Mar 2012 - 11:26

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Mon 2 Apr 2012 - 12:05

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Tue 3 Apr 2012 - 13:20

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Wed 4 Apr 2012 - 11:26

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Mon 9 Apr 2012 - 15:39

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Thu 12 Apr 2012 - 13:39

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Thu 12 Apr 2012 - 13:48

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Thu 12 Apr 2012 - 13:51

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Tue 17 Apr 2012 - 12:42

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Wed 18 Apr 2012 - 12:05

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Thu 19 Apr 2012 - 12:41

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Fri 20 Apr 2012 - 12:22

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Sat 21 Apr 2012 - 12:49

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Tue 24 Apr 2012 - 13:04

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Thu 26 Apr 2012 - 11:33

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Thu 26 Apr 2012 - 11:41

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Sun 29 Apr 2012 - 14:36

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Sun 29 Apr 2012 - 14:43

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Tue 1 May 2012 - 11:41

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Wed 2 May 2012 - 12:22

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar


PostSubject: Re: Quererte asi   Sat 28 Jul 2012 - 14:14

Kraj je 3.08.2012. Imaće 80 epizoda-40 manje nego što je planirano.


Quote :
#QuererteAsí finalizará el próximo 3 de Agosto en Azteca con 80 capítulos, 40 menos de los estipulados.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
avatar

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Quererte asi   Mon 30 Jul 2012 - 2:32

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
avatar

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Quererte asi   Fri 14 Dec 2012 - 23:12

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
avatar

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Quererte asi   Fri 14 Dec 2012 - 23:14

Quote :
REJTING


1. epizoda - 7.5
2. - 7.1
3. - 7.5
4. - 6.2
5. - 6.4
6. - 8.0
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content




PostSubject: Re: Quererte asi   

Back to top Go down
 

Quererte asi

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele-