REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Gledaoci biraju koja serija će naslediti “Kad lišće pada” na Prvoj!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 26813

20120131
PostGledaoci biraju koja serija će naslediti “Kad lišće pada” na Prvoj!

Gledaoci u Srbiji po prvi put dobijaju šansu da biraju svoj omiljeni serijski sadržaj, a to će im omogućiti upravo Prva srpska televizija. Publika će imati mogućnost da izabere novu seriju koja će se emitovati nakon završetka najpopularnije serije “Kad lišće pada”! Od ponedeljka, 6. februara kreće veliko glasanje za jednu od četiri vrhunske serije koje su obarale sve rekorde gledanosti u zemljama u kojima su se prikazivale: “Sulejman Veličanstveni”, “Ezel”, “Larin izbor” i Plač violine”.
Uvažavajući mišljenje svoje publike koja je navikla na najbolji serijski program na Prvoj, po prvi put je otvorena mogućnost da gledaoci sami procene i svojim glasovima izaberu jednu od ponuđenih serija koju će gledati u narednom periodu. Interaktivom komunikacijom sa svojim gledaocima Prva tako utire put novim trendovima direktno kreirajući svoj sadržaj osluškujući glas svoje publike.

Gledaoci će putem sms-a i na sajtu www.prva.rs u narednom periodu glasati za jednu od četiri serije, a nakon toga sledi i proglašenje pobednika koje će se ponovo organizovati u maniru Prve, drugačije i sa mnogo iznenađenja. Ekskluzivno od 13. februara, Prva će emitovati po jednu epizodu svake serije.

U izboru su:

"Ezel" - inspirisana romanom "Grof Monte Kristo" Aleksandra Dime priča o osvetničkom pohodu razočaranog čoveka, izigranom prijateljstvu i neuzvraćenoj ljubavi . Saznajte više OVDE.

"Larin izbor" - serija koja ruši sve rekorde gledanosti u regionu, u kojoj su zapažene uloge poverene našim glumcima Jani Milić i Stefanu Kapičiću. Saznajte više OVDE.

"Plač violine" - inspirisana istoimenom novelom poznatog turskog pisca Rešata Nurija Guntekina, autora romana "Kad lišće pada". Saznajte više OVDE.

"Sulejman Veličanstveni" - priča o životu i vladavini jednog od najvećih turskih, ali i svetskih osvajača u istoriji sa Halitom Ergenčom (1001 noć) u naslovnoj ulozi. Saznajte više o seriji OVDE

So don't be cruel to a heart that's true
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Najbolja domaća serija...
» Spisak 46 vrsta mleka koja su povučena sa tržišta
» Den Simons
» Nadjite boju koja Vam najbolje odgovara
» Maskara-koja je najbolja? Koju koristiti?
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Gledaoci biraju koja serija će naslediti “Kad lišće pada” na Prvoj! :: Comments

Moj izbor je "Larin izbor".
Od svih ti EZEL bi milion posto imao najvecu gledanost :)
Don Pio wrote:
Moj izbor je "Larin izbor".

Takodje,mada ne kazem da ove druge nisu dobre.
Da. Posebno ,,Plač violine'' koji je moj drugi pik.
EZEL naravno, 5 epizoda i ja umirem da gledam sve :padam u nesvest: :padam u nesvest:
EZEL, najboljaa 100%
Ja se nadam da ce nju pustiti :S
Ja bih najvise volela Larin izbor.
Mada,i Ezel nije losa! :D
ja da biram moj bi izbor bio Ezel najbolje nesto sto sam gledala ! thumbup thumbup thumbup
pustice sve sigurno kad tad
a umesto lisca i ja navijam za seriju ezel :)
Ezel definitivno
Ezel ili Plac violine.
Ezel i glasala sam naravno!
ne bih volela da Lisce zameni Larin izbor, a ovu violinu ne bih samo zbog Dzengiza - ko je gledao Ezela zna o cemu pricam :D
Sulejmana bih pogledala mada ne volim nesto ovog Onura iz Šeherezade, ruzan mi je....
:D
he he znam ja :D al ni tu Dzengiz nije bolji također radi smislice i dosta je pokvaren!
onda ne zelim tu seriju!
Ezel! i nijednu drugu!
Prva mora da me razume,pa moram sa Fatom da prepricavam dobrrre scene!!! a to je moguce jedino uz Ezela! i uz kafu!
Ni jednu ako je moguce Ijo
mimimimimimi wrote:
onda ne zelim tu seriju!
Ezel! i nijednu drugu!
Prva mora da me razume,pa moram sa Fatom da prepricavam dobrrre scene!!! a to je moguce jedino uz Ezela! i uz kafu!

ma tako je thumbup :D
ma bez Ezela i kafe i naravno abla bez tebe nema price ! enamorado
stvarno drzim fige da puste seriju !
Srpski William Levy wrote:
Ni jednu ako je moguce Ijo

Potpis na ovo. Ali ako mora, onda Lara.
dervisevic fata wrote:
mimimimimimi wrote:
onda ne zelim tu seriju!
Ezel! i nijednu drugu!

ma tako je thumbup :D
ma bez Ezela i kafe i naravno abla bez tebe nema price ! enamorado
stvarno drzim fige da puste seriju !

ja ih cekam i nadam se! ako je slucajno ne puste onda je ipak tu net pa polako....samo da je sve na okupu sto si ti nabrojala!!!!
:D pa makar i preko neta al odgledacu ga ponovo!!!
kad ih vidim u najavi njega da skida naocare a nju u onoj crvenoj haljini pa znaci nije mi dobro...haljina joj stoji boli glava i jos moja boja!
a on - ma trebali ga uopste komentarisati!
OD 13.02. PRVA CE EMITOVATI PO JEDNU EPIZODU SVAKE SERIJE KAKO BI VAM OLAKSALA IZBOR!

baš lepo od njih :D
Mislim da se ne moze presuditi nista na temelju jedne epizode,ali oni to rade da bi vam olaksali.
Inace,mislim da bi Ezela najprije pustiti jer,ja sam uvjerena,ce najvise privuci paznju.Nije svakidasnja
Sulejman Velicanstveni thumbup thumbup thumbup
Ezel ili Larin izbor..
Danas je Sulejman počeo da vodi, ako pobedi Ezela baš bezveze!

Gledaoci biraju koja serija će naslediti “Kad lišće pada” na Prvoj!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next