REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Glasajte za latino seriju na srecnoj tv!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Gaby Spanic
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 33

20120301
PostGlasajte za latino seriju na srecnoj tv!

Ukoliko zelite da se na srecnoj tv emituju latino tvnovele produkcije televisa,telemundo i azteca, glasajte na sajtu srecne u donjem desnom uglu za latino americke serije:
http://tv.happytv.tv/
Sto vise glasova tim ce pre serije poceti emitovanje.
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Latino muzika
» Enrique Iglesias
» Koju seriju trenutno pratite?
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Glasajte za latino seriju na srecnoj tv! :: Comments

Nadam se da ce ovo uspeti!
Bìlo bi lepo kada bi bar HAPPY imao razumevanja za nas ukus... PINK daje dve u katastrofalnim terminima,dok PRVA vise nema ni jednu (ima otkupljenu ''Flor Salvaje'').
Re: Glasajte za latino seriju na srecnoj tv!
Post on Thu 1 Mar 2012 - 10:15 by Guest
Ne nadajmo se previše. Happy i ako pusti, sigurno će ukinuti posle određenog broja epizoda. Kafica
Nece sigurno, buduci da je urednik serijskog programa jedan decko koji ide na forume:)))
Iskreno,voleo bih neku Televisinu... npr. one malo starije kao ''Abrazame muy fuerte''... od malo novijih bi mogli da emituju ''En nombre del amor'', a od najnovijih im preporucujem ''Abismo de pasion'' i ''Por ella soy Eva''!
Bice im preneto:)
Zna li neko kada bi te serije krenule sa emitovanjem?
Najverovatnije od septembra, ali ukoliko bude jak odziv onda ce to biti u aprilu.
sumnjam da je hepi sposoban da otkupi nešto interesantno
uopšte se ne sećam kad sam poslednji put nešto gledala na hepiju
Nemojte sumnjati, bice pravo iznenadjenje, zato glasajte:))))))))

ja sam glasala
pa videćemo Namig
Samo nece biti reprize starih vec ce biti otkupljene nove tvnovele, ali samo ako one pobede;) Zato i stoji anketa tu.
Post on Fri 2 Mar 2012 - 10:08 by Guest
I ja sam glasao...Ja bih najradije nešto argentinsko...Na primer-Vidas robadas,La ley de silencio,Montecristo.....

E da, džaba nam sjajna serija, ako bude ujutru ili preko dana. Najbolje je u terminima od 19 do 23.
Serije na srecnoj se emituju od 22 h sa reprizom u 14 h
Post on Sat 3 Mar 2012 - 1:33 by Guest
Odlično. Hvala.
nadam se, da ce se bar oni smilovati i emitovati neku latino... a gde se ovde glasa? ja nigde ne vidim o.O
anahi 4ever! wrote:
nadam se, da ce se bar oni smilovati i emitovati neku latino... a gde se ovde glasa? ja nigde ne vidim o.O
pri dnu strane u desnom uglu
Sajt za vikend nije radio, od danas ponovo radi. Trenutno stanje je:
66 za latino
10 za brazilske
Tv Happy ce uvek izaci u susret svojim gledaocima Namig)))
Do kada ce trajati ovo glasanje?
Kada cemo znati koja serija pocinje na HAPPY-u?
Glasanje ce trajati dokle god se ne skupi dovoljan broj gledalaca za jednu seriju, mogu reci da interesovanje za Brazilske serije je veliko, tako da ce gledaoci mozda gledati nesto poput zabranjene ljubavi, bibera i cokolade ....
Dolina Vukova sigurno krece od septembra, za ostale se ne zna ako bude veliko interesovanje krecu od proleca, a ako ne onda i one od septembra.
Veceras od 20:00 par ne par na happy tv.
Dobre su i brazilske,ali ima vec ''Mìljenica'' na RTV-u,bila je repriza ''Indije'' na B 92,mozda i RTS otkupi neku brazilsku... tako da ja mislim da je najbolje da se HAPPY pozabavi latino serijama,bar bih to ja najvise zeleo...
I da,nikako Telemundo jer je PINK otkupio tri, PRVA jednu... bilo bi lepo da u narednim mesecima pogledamo na domacim kanalima nesto novo Televisino...
Naravno i ako pobede latino serije telemundove verovatno nece biti. Najverovatnije ce biti televisine ili aztekine, verovatno od aztekinih ce biti Emperatriz ili La mujer de Judas, nije jos sigurno nista, a od televisinih mozete dati predlog ovde. I Azteca Internacional i Televisa Internacional su veoma dobre i postene produkcije u Meksiku, dok telemundovih serija ima na ostalim televizijama kao sto rece Namig
Pa evo posto se radi o Televisi i Azteci ovo je moja lista predloga:

- Abismo de pasion (iskreno,najvise bih voleo)
- En nombre del amor (odlicna serija)
- Por ella soy Eva (komedija,plus Lucero i Jaime Camil)
- Un refugio para el amor (solidna)
- La que no podia amar (nije losa)
- Rafaela
- Corazon salvaje
- Cìelo rojo
- Emperatriz

''La mujer de Judas'' ne zelim! Bolje da se emituje verzija iz 2002. nego ova nova,jer je katastrofa!

* ako se setim jos neke novije,koja se nije emitovala kod nas,dodacu...
Post on Sun 4 Mar 2012 - 8:51 by Guest
Ja ću noćas sastaviti listu želja.
moja lista želja: xD

MStefan wrote:

- Abismo de pasion (iskreno,najvise bih voleo)
+1

Zacatillo: Un Lugar en tu Corazon
Un Gancho al Corazon

ove su malo starije al nisu bile kod nas

i Esperanza del Corazon
Post Today at 10:50 by Sponsored content

Glasajte za latino seriju na srecnoj tv!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next