REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Stanija Dobrojevic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Fri 31 Aug 2012 - 6:34

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Sat 1 Sep 2012 - 4:33

Ko je sve poznat kod nas Ijo
Koje je to zanimanje starleta? haha

Last edited by Confessor's touch♥ on Wed 5 Sep 2012 - 2:20; edited 1 time in total
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator

Broj postova : 55522
Godina : 25

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Tue 4 Sep 2012 - 11:20

Ja ovu neznam, ali sinoc listam programe na daljinskom i neka emisija nova na Pink BH ova gost.

Koje je gluposti ova zena napricala o.O i oni njeni roditelji :O Allah, allah svasta je na ovoj zemlji.

● Tere Ishq Mein Hui Aawari... Main... ❤ !

Back to top Go down
View user profile http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 673

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Tue 4 Sep 2012 - 11:42

Tragično je što su nam medije preplavili ljudi za koje niko ne zna ŠTA IM JE PROFESIJA?
ČIME SE BAVI OVA PERSONA osim toga što se skida gola i što se prepucava sa "koleginicama".
Da li je i ona sponzoruša ili je nešto još gore od toga ?
Ne bih da napišem tu reč, ali svi znate na šta mislim.
Mediji su definitivno pogubili sve kriterijume u potrazi za senzacijom.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Fri 7 Sep 2012 - 3:56

Sa slike sam saznala da mi je otac ubijen!

Dok je veći deo populacije doživljava kao devojku koja je uvek vesela i zanimaju je samo momci i mondenski život, starleta Stanija Dobrojević u sebi nosi sećanje na tugu koju je proživela tokom perioda odrastanja.

Golgota ove Srpkinje je počela 1995. godine, kada joj je tokom rata u Hrvatskoj otac ubijen, a kuća u kojoj su živeli spaljena. Starleta se sa setom u glasu priseća za „Alo!“ detalja koji su joj unesrećili detinjstvo.
- Verujem da delujem narodu kao da me je život mazio i da sam sve dobijala na tacni, ali istina je dosta drugačija. Najgori trenutak u mom životu, koji mi i dalje para srce, jeste ubistvo moga oca 1995. godine u ratu i taj nedostatak i danas, posle 17 godina, teško prihvatam - započela je priču Stanija, a onda i otkrila kako su njenoj majci Slavici tek dve godine nakon što je otac Dragan nestao javili da je ubijen.
- To je bilo strašno... Dve godine nismo znali šta se sa njim desilo, ali smo živeli u nadi da će se odnekud pojaviti. A onda, jednog dana je mojoj majci stigla fotografija. I sada je živa tuga i sećanje na šok od trenutka kada smo na slici videli njegovo beživotno telo. Poslali su nam je da prepoznamo da li je to on - sa drhtajem u glasu za „Alo!“ je rekla Dobrojevićeva, a nakon kraće pauze nastavila:
- Tata je nestao u maju, a tada nam je i u Hrvatskoj u mestu Okučani spaljena kuća. Mama je bila neutešna i nije znala gde će sa dvoje male dece. Tatine sestre su nam tada pomogle i dale nam pare da kupimo stan u Rumi. Nakon toga smo se neprekidno selili. Za osam razreda školovanja promenila sam devet škola. To je za mene kao dete bilo jako teško. Nemam nijednog prijatelja iz detinjstva, nikoga! Ja sam Srpkinja u srcu, ali se osećam kao da nigde ne pripadam, i to samo zbog konstantnih premeštaja iz grada u grad i iz države u državu - otvorila nam je dušu starleta kojoj je u međuvremenu država Hrvatska izgradila novu kuću.
- Pet godina nakon što nam je spaljena kuća i otac ubijen, sagrađena je nova kuća, međutim, moja majka nije htela ni da čuje za ideju da se vratimo i tu kuću je poklonila tetki - ispričala nam je Stanija i dodala da, uprkos svemu, i dalje rado odlazi u Hrvatsku, jer u životu uvek gleda napred i ljude deli na dobre i loše, a ne prema nacionalnosti, veri ili boji kože.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Sat 8 Sep 2012 - 4:06

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Sat 8 Sep 2012 - 4:10

Back to top Go down
View user profile
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Sun 9 Sep 2012 - 23:48

Zbog ovakvih LIKOVA neki zaista kvalitetni ljudi sa javne scene povukli su se u ilegalu.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Tue 11 Sep 2012 - 23:58

Umetnička duša: Intelektualka Stanija po Americi obilazi muzeje!

Nakon što je sebe samu “razapela” na krst, najpoznatija srpska starleta Stanija Dobrojević, je izgleda naprasno “vaskrsla”, spakovala kofere i juče otputovala u Ameriku. Naravno, za svojih 14.000 pratilaca na Tviteru ona je odmah ispozirala, i počastila ih fotografijama sa ovog putovanja. Fanovi su prvo pozdravljeni fotkom iz aviona, a odmah, nakon što se smestila u hotel, Stanija je krenula u obilazak grada.

Ako ste pomislili da je krenula u kupovinu – grdno se varate. Dobrojevićeva je kao svaki intelektualac i akademski građanin odlučila da batali šoping i posveti se umetnosti, te je skoknula do obližnjeg muzeja. Neke od fotografija su nastale ispred Muzeja umetnosti u Filadelfiji.
Stanija nam odande šalje i poljupce! Da ne zaboravimo, ovoga puta ona je obučena! Ko još u donjem vešu obilazi muzeje?

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Wed 12 Sep 2012 - 0:14

Razapeta: Stanija umislila da je Isus?!

Stanija Dobrojević je u poslednje vreme na udaru javnih ličnosti, koje njeno pojavljivanje u medijima žestoko komentarišu. Bilo je tu raznoraznog vređanja, a starleta, koja danas putuje u Ameriku na dva meseca, ostavila je veoma upečatljivu poruku, koja odslikava sve ono što proživljava u poslednje vreme.

“Fotografija je u 3D formi, nije pretenciozna niti je napravljena da nekoga vređa. Uradili smo je s namerom da bude drugačija od svih mojih fotki, sa mnogo detalja i po kriterijumima kakvi su na Zapadu. Cilj je da se njom prikaže kako me ljudi s javne scene doživljavaju i komentarišu. U nju su utkani napadi Danila Ikodinovića, Isidore Bjelice, Bojane Stojković, Bokija 13, Ivane Stanković… Oni me bukvalno razapinju!”, kazala je Stanija za Kurir i dodala: “Helou Kiti je moj omiljeni lik, koji u ovom slučaju predstavlja moje fanove koji su uvek uz mene!”
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Thu 13 Sep 2012 - 0:27

"BAŠ MI JE FUJ": I GAGI ĐOGANI SE UROTIO PROTIV STARLETA NA ČELU SA STANIJOM

- Skuvam kafu, kupim žutu štampu da vidim šta ima. Umesto da se najave neki novi projekti, vidiš Staniju. I onda sam je video pre neki dan u onakvom izdanju... Stvarno neukusno, izgubile su se neke vrednosti, rekao je Gagi Đogani i dodao: - Ne ogovaram nikoga, ali baš mi je fuj, bezveze...

Back to top Go down
View user profile
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Thu 13 Sep 2012 - 1:15

Nije ni on ništa bolji od nje, ali je u pravu za sve što je rekao.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Tue 18 Sep 2012 - 7:46

Stanija Dobrojević: Odrasla sam na nudističkoj plaži!

Ako ste se ikada pitali zašto Stanija Dobrojević voli da se pokazuje, otkrićemo vam tajnu-od detinjstva vuče tu “ljubav” prema toplesu!
Gostujući u emisiji “Ja to tako”, povela se priča oko načina na koji se dame pojavljuju na plaži.
Neke nose jednodelne kupaće kostime, neke dvodelne a druge pak, poput Stanije Dobrojević, preferiraju toples.
Na pitanje zašto se opredelila za toples, starleta je odgovorila: “Definitivno, toples. Moram priznati da sam ja odrasla na nudističkim plažama kraj tetke i majke. Jednostavno, volim kada pocrnim cela, ne volim tragove od kupaćeg kostima.”

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Tue 18 Sep 2012 - 8:10

STANIJA OTVARA ŠKOLU ZA STARLETE: VEĆ OTKRILA I ŠTA ĆE DA PREDAJE!

Možda zvuči neverovatno, ali popularna starleta došla je na ideju da svojim talentom poduči i druge devojke. Ona je očigledno o tome dosta razmišljala jer već ima na umu koje bi predmete mogla da predaje.

- Pošto mi često postavljaju razna pitanja, uskoro ću da otvorim školu za starlete. Od predmeta biće tu izgled, ponašanje, oblačenje, stil, fotografisanje, i naravno kako osvojiti muškarce, rekla je Stanija Dobrojević.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Tue 18 Sep 2012 - 8:19

STANIJA JOJ JE INSPIRACIJA: POKOJNA MILEVA SE PONOVO SKINULA

- Nakon uriniranja princa Vilijama i nudističkog bilijara princa Harija, sada je i princeza Kejt uslikana u toplesu. Izgleda smo potpuno potcenili Stanijin uticaj u svetu! Nadamo se da se taj trend neće proširiti i na kuću Karađorđevića, na prestolonaslednika Auleksaundra Kauradžourdžewictcha i princezu Katarinu. Balkan je već dovoljno propatio i bez takvog vizuelnog horora. Za to vreme, Stanija se slikala razapeta kao Ikica. To nije ništa čudno, s obzirom da su to već svi radili pre nje, ali je čudno da se slikala u brushalteru. I to u ovoj jedinstvenoj prilici kada bi bilo opravdano da je u toplesu. Sada se i Ikica zbunio i ne zna da li treba i on da počne da pokriva grudi.

Back to top Go down
View user profile
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Wed 19 Sep 2012 - 5:22

Svaka čast Milevi.
Spustila je ovu PERSONU sa stilom.
Žalosno je ko se sve danas pojavljuje u medijima.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Thu 20 Sep 2012 - 3:59

ODE STANIJA I U GLUMICE: STARLETI STIGAO PRIMAMLJIV POZIV IZ HOLIVUDA

Stanija Dobrojević naći će se rame uz rame s holivudskim megastarom Nikolasom Kejdžom, i to u nastavku filma "Sezona veštica" reditelja Dominika Sene.

- Ona je pre nekoliko dana dobila ponudu, a za mesec dana trebalo bi da se pojavi na kastingu u Los Anđelesu - kaže prijatelj najpoznatije srpske starlete i dodaje:

- I u drugom delu filma sasvim sigurno će se pojaviti Nikolas Kejdž. Još nije poznato kakvu bi Stanija ulogu mogla da zaigra, ali ono što se zna jeste da je već obezbeđen izuzetno veliki budžet i da će, ako sve teče kako je planirano, ovo biti njena ulaznica u Holivud. I to na velika vrata.

Staniju, koja je trenutno u Majamiju, je objasnila kako je dobila poziv iz Holivuda.

- Moj poznanik je blizak saradnik gospodina Sene, pa odatle i ponuda. Za mesec dana ponovo putujem u Los Anđeles i tada ću imati više informacija. Iskreno, već sada se dvoumim, jer ako prihvatim, biću primorana da se u potpunosti posvetim projektu, što mi već postojeće obaveze ne dozvoljavaju. Negde ću morati da napravim rez, a gde, ni sama još ne znam - kaže ushićeno starle

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Fri 21 Sep 2012 - 3:06

STANIJA JE "BOMBA" A ŠTA KAŽETE ZA NJENU DRUGARICU?

Stanija Dobrojević je uvek primećena. Bila u Americi, Srbiji, u nekom drugom kraju sveta, ona je meta paparaca i nasrtljivih udvarača.
Ona je vidno zgodna, i važi za jednu od najslikanijih devojaka, a šta kažete za njenu drugaricu, može li da joj parira po lepoti?

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Fri 21 Sep 2012 - 23:07

JESTE LI OČEKIVALI OVAKAV PRIZOR: UPOZNAJTE STANIJU BEZ ŠMINKE!

Poznate ličnost danas veliku pažnju poklanjaju stilu. Krpice i jaka, scenska šminka su nešto bez čega ne mogu. Malo koja od poznatih dama se osmeli da se pojavi u javnosti bez šminke.

Evo i na Staniju Dobrojević je došao red. I dok se većina krije iza gomile šminke, Stanija je bacila "maske".
Na Tviteru je postavila fotografiju na kojoj je oslobođena svih onih dodataka za ulepšavanje. U trenerci bez imalo šminke na licu, Stanija izgleda jednako dobro kao i sa njom.
Kako se vama dopada, da li ste očekivali ovakav prizor?

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Fri 21 Sep 2012 - 23:17

NIJE JOJ LAKO, ALI IMA REŠENJE: U AMERICI JE SPOPADAJU NASRTLJIVCI A EVO KAKO SE STANIJA BRANI

Nedavno je Stanija otputovala u Ameriku, a čim je dotakla njihovo tlo, usledili su pozivi za filmove. Izgleda da to nije jedino za šta je traže, a starleta je pronašla idealan način da se od nasrtljivaca odbrani.

- Kad mi se nakače Ameri ja: am fRom SrrrrBija, mi no inglish, objasnila je ona kako to radi.

Ovaj savet nije loš ni za druge devojke koje imaju sličan problem kao ona, a ako Staniji polazi za rukom da se ovako odbrani, pomoći će i drugima.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Sat 29 Sep 2012 - 23:38

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Sat 29 Sep 2012 - 23:40

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Fri 5 Oct 2012 - 4:20

Rus i dalje pati za njom! Stanija: Nisam se videla sa bivšim verenikom!

Srpska starleta Stanija Dobrojević nije pristala na brak, iako joj je verenik kupio belog “mustanga”, slao poklone, a kasnije ju je čak i ucenjivao i pretio, saznaje “Pulsonline”.

“Šalimo se sa Stanijom da je ona kao odbegla mlada jer se preplašila zajedničkog života sa verenikom i otišla u Srbiju. Umesto da je ostala samo dve nedelje zbog finala ‘Survivora’, ona je u Srbiji ostala četiri meseca. Njen bivši verenik Vladimir, koji je Rus, pokušao je na sve načine da je natera da se što pre vrati u Ameriku. Toliko je daleko otišao da joj je kupio belog ‘mustanga’, slao vredne poklone u Srbiju, a kada je primetio da je sve to nema uspeha, on je počeo da preti i je ucenjuje”, otkrivaju za “Pulsonline” studenti iz Novog Sada koji su se upravo vratili iz Amerike i radili su sa Stanijom i dobro poznaju ovaj bivši par.

“Mustanga sada vozi Vladimir i trenutno mrzi Staniju, ali i ne može da je preboli. Vreme, ali i pare je uložio u nju, a ona ga je na kraju ostavila. Nama je svima i njega žao jer je dobar dečko”, pričaju.

Proverili smo i sa Stanijom da li se videla sa bišvim od odlaska u Ameriku, na šta nam je ona samo kratko odgovorila: “Nisam se videla sa njim”.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Fri 5 Oct 2012 - 8:02

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator