REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Novak Djokovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Wed 12 Sep 2012 - 7:31

Humanitarac: Novak Đoković organizuje dobrotvornu večeru u Njujorku!

Novak Đoković ostaje još nekoliko dana u Njujorku, zbog dobrotvorne večere koju organizuje njegova humanitarna fondacija.
Večeras u jednom od elitnih lokacija u centru “Velike jabuke” naš najbolji teniser, kao domaćin i predsedavajući ovog značajnog događaja, okupiće poznata imena iz javnog života SAD, holivudske glumce, modne kreatore, biznismene i druge ugledne zvanice, na aukciji gde će se skupljati sredstva za program ranog razvoja dece u Srbiji.
Đoković, pored aktivnosti fondacije, ujedno je i ambasador UNICEF, i u skladu sa tim, takođe, vodi brigu o mališanima i njihovim potrebama.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Tue 18 Sep 2012 - 7:28

Ispred Rodžera i Rafe: Novak Đoković je na prvom mestu po visini prihoda u ovoj sezoni!

Najbolji srpski teniser Novak Đoković nalazi se na prvom mestu po visini prihoda u ovoj sezoni, pošto je do sada na turnirima zaradio 6.972.425 dolara. Na drugom mestu nalazi se Švajcarac Rodžer Federer sa 6.261.241 dolara, sledi Španac Rafael Nadal sa 4.997.448, a na četvrtom mestu je olimpijski šampion i osvajač US Opena Endi Marej sa 4.295.110 dolara.
Đoković je na kraju prošle sezone, kada je osvojio 10 tutula, od čega tri na gren slem turnirima i ostvario skor od 70 pobeda i samo šest poraza, takođe bio na prvom mestu kada su zarade u pitanju.
Samo od turnirskih nagrada srpskom teniseru je u 2011. godini pripalo 11.019.803 dolara.
Janko Tipsarević je na osmom mestu sa 1.469.173 dolara, a Viktor Troicki je 29. na listi sa 669.656 dolara.

Lista zarada tenisera u 2012:
1. Novak Đoković (Srbija) 6.972.425 dolara
2. Rodžer Federer (Švajcarska) 6.261.241
3. Rafael Nadal (Španija) 4.997.448
4. Endi Marej (V. Britanija) 4.295.110
5. David Ferer (Španija) 2.512.111
6. Tomaš Berdih (Češka) 1.929.017
7. Huan Martin del Potro (Argentina) 1.790.818
8. Janko Tipsarević (Srbija) 1.469.173
9. Žo Vilfred Conga (Francuska) 1.465.544
10. Džon Izner (SAD) 1.239.309

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Tue 18 Sep 2012 - 7:29

EKSKLUZIVNO: Novak Đoković za magazin “HELLO!” govori o devojci Jeleni, roditeljima i braći i njihovim zaslugama da nikada ne poklekne!

Back to top Go down
View user profile
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 26813

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Sat 22 Sep 2012 - 1:35

Đoković: Igra u dresu Srbije je najveći motiv

Posle dirljivog susreta sa Nikom Vujičićem, svetski priznatim predavačem, naš najbolji teniser i svetski broj 2 Novak Đoković požurio je na let na Daleki istok, kako bi se što bolje pripremio za učešće na turniru u Pekingu koji počinje 1. oktobra. Specijalno za „Blic“, Đoković komentariše žreb u Dejvis kup takmičenju i gostovanje “orlova” u Belgiji u prvom kolu Svetske lige, početkom februara sledeće godine.

- Svaki protivnik u Svetskoj grupi nije za potcenjivanje. Svesni smo da je u završnici takmičenja ostalo 16 jakih reprezentacija koje imaju velike ambicije u Dejvis kupu. Pre svega želim da zaigram za reprezentaciju posle skoro dve godine. Nije mi bilo lako kada sam zbog povrede predao meč Del Potru u polufinalnom odmeravanju snaga sa selekcijom Argentine, pre svega zbog navijača koji veruju u mene, ali i zbog mojih saigrača u reprezentaciji i selektora Obradovića. Praktično od osvajanja Dejvis kupa 2010. godine nisam u punoj formi nastupao za reprezentaciju zbog rasporeda mečeva, povreda i različitih okolnosti. Sada mi je prevashodni cilj da ponovo predvodim Srbiju u Dejvis kup takmičenju i potrudiću se da u februaru budem zdrav i u odličnoj formi.

Šta očekujete od gostovanja u Belgiji u februaru 2013. godine?

- Nema sumnje da nas u Belgiji očekuje izuzetno teško gostovanje. Reprezentacija Belgije u svom sastavu nema zvučna imena među dvadeset najboljih tenisera na svetu, ali tamo će nam se suprostaviti odlični igrači koji sa mnogo samopouzdanja mogu podjednako dobro da igraju u singl i dubl konkurenciji. Domaćini će učiniti sve da publika bude njihov veliki adut, ali naša dobra igra već prvog dana može da neutrališe njihovu energiju na tribinama. Važno je da se mi okupimo, budemo zdravi, i tada će nas motivacija igranja za Srbiju dovesti u priliku za trijumf. Mi smo već pokazali da umemo da osvojimo Dejvis kup i bilo bi dobro da nas u takvom izdanju zapamte i Belgijanci.

Prilika za revanš za poraz 2005. godine u Beogradu?

- Bio je to napet i težak meč i izgubili smo 2:3. Tada sam imao 18 godina. Okolnosti u kojima se igra meč u Belgiji početkom sledeće godine su mnogo drugačije. Pokušaćemo da pobedimo.

Da li ste uspeli da se odmorite od profesionalnih obaveza u Beogradu?

- Malo. Beograd mi nekada mnogo nedostaje, ali moram da se posvetim treninzima pred turnir u Kini.

Kakvi su vam planovi do kraja sezone?

- Meni je važno da zadržim koncentraciju na terenu, da se fokusiram i igram dobro - rekao je na kraju Novak Đoković. 

"Drago mi je što sam upoznao Nika"
- Imao sam veliku čast da upoznam Nika pre sedam meseci u Majamiju za vreme turnira i on je velikodušno prihvatio poziv da prisustvuje našoj humanitarnoj akciji u Njujorku. Za vreme njegovog govora u Njujorku neki ljudi su plakali jer su slušali heroja koji je u uspeo da pobedi mnoge otežavajuće okolnosti u životu. Nikov optimizam, duh i vera u život su inspiracija velikom broju ljudi u svetu. I mene je isnpirisao na poseban način, jer kad god pomislim na njega jasno mi je koliko smo mi zapravo razmaženi, kakve sve komplikovane prohteve imamo, i na koje se sve situacije u životu žalimo. Nik ima veliki hendikep, ali je pronašao svoju svrhu u društvu, i imam premu njemu veliki respekt. A uz sve to naučio je da uživa u životu.

So don't be cruel to a heart that's true
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Sat 29 Sep 2012 - 2:26

Novak Đoković u Aziji: Oduševljen sam dočekom fanova!

Novak Đoković započinje turneju po Aziji egzibicionim mečom protiv Španca Nikolasa Almagra u Kineskom Tajpehu. Svestan svoje popularnosti u Aziji Nole je ipak bio iznenađen grupom fanova koja ga je dočekala na aerodromu u 7 sati ujutru.
Ovo je našem asu prvi boravak na ovom ostrvu. Meč će mu poslužiti da proveri u kakvoj je formi pred Otvoreno prvenstvo Kine, koje u Pekingu počinje u ponedeljak. Novak je izuzetno raspoložen i spreman za iskušenja koja ga očekuju u Kini. On je bio svestan da uživa popularnost i u veoma udaljenim krajevima planete, ali nije očekivao da ga u sedam časova ujutru na aerodromu u Tajpei Sitiju dočeka grupa od pedesetak raspoloženih fanova.

“Moji prijatelji i fanovi priredili su mi toplu dobrodošlicu na aerodromu! Iznenadio sam se kada sam ih u tolikom broju video u sedam ujutru! Hvala vam svima! Sutra sam ponovo u kancelariji sa Nikolasom”, poručio je Nole.
Đoković i Almagro su na konferenciji za novinare obećali dobar tenis i zabavu svima koji dođu na njihov meč. Novak je obećao da će za tu priliku naučiti nekoliko fraza na kineskom jeziku, a najavio je i pevačku tačku, ako u dvorani bude adekvatna atmosfera. Najverovatnije će se odlučiti za aktuelni hit sa Dalekog istoka – “Gangnam style”.

Ni Almagro nije želeo da padne u drugi plan…“Ja ću možda igrati go”, našalio se Španac.
Organizatori, za sada, nisu zadovoljni prodajom ulaznica. Štampano ih je 10.000, a na blagajnama ih ima još oko 5.000. Fanovi na Tajvanu žale se da su karte previše skupe. Najjeftinije koštaju oko 60 američkih dolara, a najskuplje nešto manje od 300.
Nakon ovog meča Novak odlazi u Peking, gde se od ponedeljka igra Kina open (nagradni fond 2,2 miliona dolara). Taj turnir osvajao je 2009. i 2010, a prošle godine nije mogao da brani titulu zbog povrede.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Wed 31 Oct 2012 - 4:54

Nole i Stanija

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Fri 23 Nov 2012 - 22:52

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Fri 15 Nov 2013 - 21:40

Legendarno: Niall Horan podržao Novaka Đokovića i Srbiju!

Novak Đoković ima veliku zaslugu za to što se o Srbiji sve lepše govori, a od danas, imaće i posebno mesto u srcima Directionerki širom naše zemlje!

Naime, Novak je kao što znamo noćas igrao u finalu ATP World Toura a sa tribina njemu je podršku otvoreno pružao niko drugi do podjednako slavni momak iz One Directiona, Niall Horan, što smo i sami mogli da vidimo u prenosu! Nakon Noletov trijumfa, presrećni Niall slikao sa svojim herojem i objavio tu fotku na tviteru, uz komentar, “Imao sam sjajnu noć na ATP World Touru. Čestitke Novaku na fantastičnoj pobedi.”

Back to top Go down
View user profile
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član

Broj postova : 8503
Godina : 19

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Sat 2 Aug 2014 - 22:56

Novak Đoković na koncertu One Directiona: Divim se mom bratu Niallu!

E sad više nema dileme – Novak Đoković definitivno je najslavniji Directioner na našim prostorima! Novak je to dokazao time što je noćas bio na koncertu benda održanom u Torontu!

Od ranije znamo da su Niall Horan i Novak Đoković veliki prijatelji a sad je čitava stvar podignuta na viši nivo jer je najbolji teniser sveta gledao pevača i njegov bend na koncertu u Kanadi koji označava početak njihove severnoameričke turneje. Nole je tako okačio Niallovu fotku koju je napravio na koncertu a ostavio je komentar: “Sjajno iskustvo večeras u Torontu. Divim se nastupu mog brata Nialla i One Directiona”.

Eh, samo kad bi Novak znao koliko su 1D voljeni ovde i koliko bi njegov poziv bendu da nas posete značio našim Directionerima!

Back to top Go down
View user profile http://www.de-torres.tumblr.com
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član

Broj postova : 8503
Godina : 19

PostSubject: Re: Novak Djokovic   Sat 2 Aug 2014 - 22:58

Pravo prijateljstvo: Niall Horan trenira sa Novakom!

Iako se poznaju manje od godinu dana, više nikakve sumnje nema u to da su da Novak Đoković i Niall Horan postali veliki prijatelji!

Kao što znamo, Novak je u petak uveče bio na koncertu One Directiona u Torontu kako bi podržao svog “brata Nialla” kako ga je nazvao a dan kasnije Niall mu je uzvratio time što ga je posetio na treningu! Pevač 1Dja je čak izašao na teren i sparingovao sa Novakom a to je uradio najbolje što je mogao, znajući da najboljeg tenisera u utorak ili sredu očekuje početak vrlo jakog turnira!

Niall je postavio njihovu zajedničku fotku na svoj Twitter profil uz komentar: “Neverovatno iskustvo! Imao sam priliku da odigram meč sa mojim bratom Novakom Đokovićem danas! Hvala ti mnogo čoveče”. Koliko njemu znači prijateljstvom sa našim najboljim sportistom najbolje govori i to što je pevač ostavio i fotku iz svlačionice na Instagramu i pritom se iz sveg srca zahvalio svojim Directionerima što mu uopšte omogućavaju da upozna ovako neverovatne ljude!

Back to top Go down
View user profile http://www.de-torres.tumblr.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Novak Djokovic   

Back to top Go down

Novak Djokovic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2