REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Sofia Vergara

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Tue 20 Aug 2013 - 7:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Thu 5 Sep 2013 - 19:49

Drugi put zaredom najplaćenija TV glumica: Sofija Vergara zarađuje 30 miliona dolara godišnje!

Sofija Vergara drugu godinu zaredom proglašena je za najplaćeniju TV glumicu u Americi.
Zvezde “Moderne porodice” zaradila je neverovatnih 30 miliona dolara u periodu od juna 2012. do istog meseca 2013. godine. Ovu sumu “sakupila” je zahvaljujući ulozi u ovoj seriji, ali i preko brojnih sponzorskih ugovora, pa je tako inkasirala gotovo tri puta više nego njena najbliža rivalka, glumica iz serije “Law & Order: Special Victims Unit”, Mariška Hargitej, koja je zaradila “samo” 11 miliona.
Kolumbijska lepotica snimala je reklame za Diet Pepsi i Kmart, budući da je veoma popularna u latinskoj Americi, koje je rastuće tržište sveta biznisa.
Sofija (41), ima i svoju liniju odeće koju je pokrenula u saradnji sa lancem supermarketa Kmart, a samo za to zaradila je 7 miliona unapred, a njenom basnoslovnom honoraru doprinele su i reklame za lanac nameštaja Rooms to Go, kozmetički brend Covergirl, osiguranje State Farm i mnogi drugi.
Zvezda serije “The Big Bang Theory”, Kajli Kuoko podelila je drugo mesto sa Mariškom, budući da je i ona zaradila 11 miliona.
Rijaliti zvezde, sestre Kardašijan – Kim, Kortni i Kloi – koje je Forbs “računao” kao glumice u svrhu ove liste – nalaze se na četvrtom mestu, sa ukupnom zaradom od 10 miliona dolara, a tu poziciju dele sa zvezdom “Anatomije za početnike”, Elen Pompeo, kao i glumicom iz “Heat”, Melisom Mekarti, kreatorkom i glumicom ’30 Rock’ Tinom Fej i bišom rijaliti TV zvezdom Betni Frankel.
Ostale TV zvezde koje su dospele na listu su Zoi Dešanel, zvezda hit serije “New Girl”, Kortni Koks, nekadašnja zvezda “Prijatelja”, a sada “Cougar Town”, komičarka Mindi Kaling za “The Mindy Project” i lepotica iz serije “Scandal”, Keri Vošington.
Sofija je i prošle godine bila prva na listi, sa zaradom od 17 miliona, a ove godine gotovo je duplirala prihode.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 20 Sep 2013 - 20:43

Sofía Vergara no parecía estar muy predispuesta a que le tomen fotos cuando los paparazzi se la encontraron saliendo del Pacific Design Center en West Hollywood.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Mon 23 Sep 2013 - 2:23

Sofija Vergara ostavila bez daha posetioce Emi nagrade u Los Anđelesu!

Izgledalo je kao da je ceo svet zastao na trenutak kada je Sofija Vergara prošetala crvenim tepihomna dodeli Emi nagrada u Los Anđelesu. Glumica je nosila haljinu koja joj je savršeno isticala figuru, a duboki dekolte nije nikoga ostavio ravnodušnim. Iako je “ugazila” u četvrtu deceniju života, glumica je pokazala da i dalje može da izmami poglede svih prisutnih. Zvezda serije “Moderna porodica”, je takođe na sebi imala i impresivni nakit koji je savršeno išao uz kompoziciju haljine, te je izgledala apsolutno savršeno.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Wed 25 Sep 2013 - 2:52

La actriz eligió un minivestido azul eléctrico con detalles de cierres cruzados en la falda para salir a comer al restaurante The Ivy en Los Ángeles. Vergara remató su look con unos zapatoes peep toe en tono nude y maxibolso del mismo color.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 27 Sep 2013 - 4:11

La actriz colombiana convocó a la prensa en Nueva York para presentar su nueva colección de otoño para Kmart. Para este encuentro, Sofía complementó un vestido azul eléctrico con paneles negros en los costados de su propia marca con pantimendias oscuras y tacones Alice + Olivia.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Thu 3 Oct 2013 - 20:45

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Thu 3 Oct 2013 - 20:47

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Wed 9 Oct 2013 - 1:20

Sofía Vergara a su entrada en el estudio del programa Jimmy Kimmel Live (NBC) en Los Ángeles.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 11 Oct 2013 - 2:17

Sofija Vergara: Nikada nisam mislila da ću biti glumica!

Sofija Vergara izjavila je kako ne bi imala ništa protiv ukoliko bi njena glumačka karijera bila okončana.
Zvezda “Moderne porodice” je najplaćenija TV glumica, sa zaradom od neverovatnih 30 miliona dolara godišnje, ali ona priznaje da verovatno neće biti pred kamerama još “pet ili deset godina”, te da bi volela da se posveti biznisu i to građevini u budućnosti.
- Oduvek sam želela da imam svoju liniju šminke i sada to imam sa CoverGirl. Želela sam da uradim i liniju odeće, jer me ljudi uvek pitaju šta nosim… Za pet ili deset godina, ne moram da snimam – mogu sve što želim da radim iz svog doma. Nikada nisam išla u školu glume i nikada nisam mislila da ću biti glumica. Zato, ukoliko više ne budem glumila, to neće biti strašno – ispričala je Vergara, koja ima 22-godišnjeg sina Manola sa bivšim mužem Džoom Gonzalesom, a nedavno su krenula šuškanja da želi još jednu bebu.
Kolumbijska lepotica zamrznula je svoje jajne ćelije, kako bi povećala šanse da dobije dete, jer je svesna da neće biti lako ostati u drugom stanju u njenim godinama.
- Mislila sam da sam gotova sa rađanjem, jer imam sina od 22 godine, a meni je 41. Ali, ta opcija je još uvek otvorena – rekla je zvezda, koja je pobedila rak tiroidne žlezde.
- Nikada ne znate gde će vas život odvesti. Veoma lako se možete razboleti. Ja to znam, jer sam pre 10 godina imala rak i prošla sam zračenja. To me je promenilo. Zato, doktor mi je rekao da je sada bolje da dobijem dete.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 18 Oct 2013 - 8:43

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Wed 30 Oct 2013 - 9:37

Back to top Go down
View user profile
ElCazador
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 239
Godina : 26

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Thu 7 Nov 2013 - 22:50

Super je!
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 15 Nov 2013 - 21:58

La actriz Sofia Vergara ofrece su imagen para la campaña anual para recaudar fondos para el hospital St. Jude's Research Hospital. Junto a ella posa un paciente del centro.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 22 Nov 2013 - 3:11

Sofija Vergara pozirala za indijsko izdanje magazina “GQ”!

Nije da je mnogo bitno šta Sofija Vergara nosi na sebi, ali je zanosna Kolumbijka izgledala posebno privlačno u izazovnim spavaćicama u kojima je pozirala za indijsko izdanje magazina „GQ“. Prosto da se ne poveruje da ima 41 godinu. Indijsko izdanje magazina “GQ” ima pravu poslasticu za svoje čitaoce na naslovnoj strani – zanosnu Sofiju Vergaru.
Prelepa glumica je pozirala u crnoj i crvenoj spavaćici. Sofija izgleda fantastično, pa nije ni čudo što je iz godine u godinu na listama najseksepilnijih žena sveta. Uprkos činjenici da ima 41 godinu, atraktivna Kolumbijka kaže da ponekad kada šeta sa sinom ljudi pomisle da mu je devojka. “Mom sinu bude veoma neprijatno“, kroz smeh je rekla Sofija za magazin.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 22 Nov 2013 - 3:21

Dama de negro: Sofía Vergara lució una falda de cuero negra, medias negras, cuello de tortuga negro y botas de gran plataforma en el mismo color. Su cartera roja resalta como la pieza que rompió la monotonía del outfit. Bien.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Thu 28 Nov 2013 - 9:12

Forbsova lista: Sofija Vergara je najplaćenija TV glumica!

Kolumbijska glumica Sofija Vergara uspela je da svoj raskošan izgled i talenat dobro i naplati, pa je ove godine izbila i na sam vrh Forbsove liste najplaćenijih televizijskih glumaca. Ova rasna lepotica zaradila je više od 30 miliona dolara od juna 2012. godine do juna 2013, što je stavlja na listu ispred svih muških i ženskih glumaca u televizijskom svetu. Vergara, koja glumi u hit sitkomu “Moderna porodica”, zarađuje po epizodi oko 175.000 dolara, što je suma koju neke njene kolege sa seta dobiju za celu sezonu. Sofija je 30 miliona zaradila baveći se glumom, ali i drugim dobro plaćenim poslovima, pa je velike honorare dobila i kao zaštitno lice brojnih proizvoda. Zahvaljujući ovim angažmanima, u prethodnoj godini zaradila je čak šest miliona dolara više od drugoga na listi, najplaćenijeg muškog glumca Eštona Kučera.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 6 Dec 2013 - 21:15

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 13 Dec 2013 - 7:02

Ništa od svadbe: Sofija Vergara otkazala venčanje sa Nikom Loebom?!

Zvezda serije “Moderna porodica”, Sofija Vergara, navodno je otkazala svadbu sa marketinškim stručnjakom Nikom Loebom, s kojim je u vezi tri godine. Kolumbijska glumica je prošlog meseca u zapadnom Holivoodu snimljena sa prijateljima na ručku bez vereničkog prstena prstena na ruci, a sa Loebom nije provela ni Dan zahvalnosti.
Praznik je provela sa svojim sinom Manolom. – Nisu odredili datum venčanja, nema nikakvog plana, nema venčanice – izjavio je izvor. Nik i ona imaju probleme u vezi od leta i najviše vremena provode odvojeni. On radi u Njujorku, a ona u Los Anđelesu. Najplaćenija televizijska glumica i Nik upoznali su se 2010. godine na zabavi povodom dodele Zlatnih globusa.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Fri 13 Dec 2013 - 7:04

Seksepilna Sofija Vergara na naslovnici magazina “Glam Belleza Latina”!

Novi broj magazina “Glam Belleza Latina” ima pravu poslasticu za svoje čitaoce – zanosnu Sofiju Vergaru na naslovnoj strani. U intervjuu za ovaj magazin Sofija je govorila o svojoj karijeri, kako je biti mlada majka, a otkrila je i tajnu svog dobrog izgleda. U magazinu su Sofiju nazvali čudom prirode – ona je dama koju možete gledati na televiziji, na bilbordima, videti u šopingu, kako opušteno šeta gradom, i to uvek nasmejana. Tabloidi su “opsednuti” njenom vezom sa Nikom Loebomn, dok modni urednici žude za njom na crvenom tepihu jer je svaki put sve glamuroznija.
“Želim da budem najbolja verzija sebe, sa svim mojim manama i nedostacima, tako da neke žene, posebno samohrane majke, mogu da sepoistovete sa mnom“, izjavila je Sofija. Najplaćenija TV glumica je postala majka sa samo 19 godine. “Udala sam se i želela odmah dete. Gledajući unazad sada, shvatam da je, iako je bilo teško, to bila prava odluka. Manolo me je ‘naterao’ da dam svoj maksimum i predstavim sebe u najboljem svetlu na poslu kako bih se izborila za nas dvoje. Manolo je moja podrška. Inače, Manolov otac i ja smo ostali veliki prijatelji”, rekla je glumica. “Uvek sam imala ciljeve koje želim da postignem i znala sam gde želim da radim. Ipak nisam uvek verovala da ću uspeti. Kao rezultat mog napordnog rada desila se uloga u seriji ‘Moderna porodica’ koja mi je donela veliki uspeh”.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Tue 24 Dec 2013 - 22:42

"Nada como México", escribió Sofía Vergara al compartir esta imagen desde México junto a su novio Nick Loeb, apenas un par de días antes de Navidad.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Sun 5 Jan 2014 - 2:29

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Wed 8 Jan 2014 - 8:05

Sofija Vergara, seksepilna 41-godišnja glumica, otkrila je nove poslovne planove.
Lepa brineta, koja je dve godine zaredom zvanično najplaćenija TV glumica, sa 30 miliona dolara u 2013, nedavno se upustila u novu poslovnu avanturu, jer je producirala TV šou “Killer Women”, a uverena je da će biti potpuni hit.

“To je adaptacija šoua koji je privukao mnogo pažnje u Latinskoj Americi, Meksiku i Argentini, a u originalu se zvao ‘Mujeres Asesinas’”, žene ubice! Zato sam smatrala da bi bila sjajna ideja da to prenesem i u SAD. Žene koje počine strašne zločine – to mora biti zanimljivo.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Sat 11 Jan 2014 - 0:32

Rekao joj da je zgodna, ali nije neka lepotica: Sofija Vergara ošamarila voditelja

Prelepa kolumbijska glumica i zvezda serije “Modern family” Sofija Vergara, gostovala je u emisiji, Late night, Džimija Kimela u kojoj su, između ostalog, čitali uvrede sa Interneta jedno drugome.

U emsijijama Džimija Kimela nekoliko puta su gostovale poznate ličnosti koje bi čitale zle tvitove o sebi i potom komentarisale na koji način ih vređa ono što drugi pomisle o njima. Sada je Sofija imala prilike da pored silnih pohvala za njen seksipilni izgled, čuje i nešto što joj se i nije baš svidelo, te je Džimiju, koji joj je čitao te opaske na njen račun opalila Džimiju šamar.

Sofija je imala čast da prva započne paljubu, te je pročitala niz negativnih komentara na račun Džimijevog izgleda i načina na koji vodi svoj šou. Međutim, Kimel joj nije ostao dužan.

- Sofija Vergara ima izazovno telo, ali nije baš tako lepa u licu….Sofija Vegara ima mušku vilicu i ružna je i ima vrlo iritantan glas…Da li je neko proveravao da li Sofija Vegara ima penis? – pročitao je Kimel, a potom je usledio Sofijin šamar i njen odgovor: veći je od tvog!

Naravno sve je ovo bilo deo jednog skeča, koji bi zasmejao gledaoce, ali i skrenuo pažnju na činjenicu da uvrede na internetu na račun poznatih ličnosti i te kako ih mogu povrediti.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Sofia Vergara   Sat 11 Jan 2014 - 0:41

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content