REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Bred Pit u „Sulejmanu“ za 2 miliona dolara?!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator

Broj postova : 5429
Godina : 21

20120726
PostBred Pit u „Sulejmanu“ za 2 miliona dolara?!

Holivudski glumac bi trebalo da za 2 miliona dolara glumi u sedam epizoda turske serije Sulejman Veličanstveni.

ISTANBUL - Bred Pit protiv Sulejmana Veličanstvenog.
Holivudski glumac bi trebalo da se pojavi u sedam epizoda "Sulejmana Veličanstvenog" i to kao zapovednik protivničke vojske.

Timor Savči, producent ove popularne serije, potvrdio je ovu vest TV voditelju i novinaru Sabaha Jukselu Altugu.
Kako pišu turski mediji, američki glumac je za ulogu tražio 2 miliona dolara, a producenska kuća "Tims" prihvatila je da isplati ovu sumu glumcu. Međutim, kako piše jermenski sajt Yerkir.am, Bred će za taj novac snimiti samo jednu epizodu.

Priča da će Bred glumiti u jednoj od najpopularnijih evropskih serija krenula je novembra prošle godine, a albawaba.com piše da će glumiti evropskog princa koji će se boriti protiv Sulejmana Veličanstvenog.
Turski mediji pišu i da bi, u slučaju da Bred Pit odbije ulogu, njega trebalo da zameni Mel Gibson.
Glavni akteri turske serije Halit Ergenč i Merjem Uzerli nisu hteli da komentarišu angažovanje slavnog holivudskog glumca.

Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara!
» 120 miliona dolara za Munkov "Vrisak"
» Pola miliona ljudi živi sa retkim bolestima
» Šokantno otkriće: Pronađena mašina stara 400 miliona godina?
» Dragoslav Andrić
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Bred Pit u „Sulejmanu“ za 2 miliona dolara?! :: Comments

Miiiiiki,kad sam vidjela 2 miljuna dolara za jednu epizodu,zinula sam.Ali ipak je on medu najpoznatijim svjetskih zvijezda,njima ide u korist jer ce se na taj nacin serija imati publicitet i svjetsku premijeru :)

Ha baš me zanima kako su ga navatali ako je uopšte i istina
A zar je teško nekog na'vatati ukoliko imaš 2 miliona u džepu i ne znaš šta ćeš sa njima? I mene bi lako na'vatali da su hteli. xD

Za njega je to sića hahaha a i ne radi se samo o parama

Ipak je on takav glumac više ne samo glumac nego i reditelj da mi je neverovatno da ode u Tursku i snima Sujlu...ako je istina to mora da je neka uloga bravo mada mene ovo više podseća na vest da će Goga u televisu hahaha
Sića ili ne-bolje išta nego ništa(nije nešto aktivan u svom poslu ove godine). A i glavni posao će mu biti otvaranje usta,tako da mu je 2 miliona i previše.

A što se tiče Goge,možda je dobila ponudu iz Holivuda pa joj je sad poniženje da snima špansku seriju. hahaha

Kako nije aktivan ? Premijere filmova Moneyball i The Tree of Life .
Oba filma su bila u našim bioskopima . I nominacija za "Academy Award for Best Actor". A za 2012-2013 već ima u planu 5 filmova .
U 2011 je zaradio 27,28 miliona dolara a 2012 još uvek traje xD

Ko zna možda Goga ide stvarno u Holivud , obavesti ako nešto saznaš xD
Eto,nisam znao za ta dva njegova filma. Ali hoću reći da nikad od viška glava ne boli(2 miliona x 7 epizoda=14 miliona-zar je malo? Polovina ukupnog što je zaradio 2011. o.O ).

Hahahahaha,hoću! hahaha

Pa nije malo pod uslovom da je istina

Ja prva se neću buniti , svakako neće pasti u mojim očima već ga dovoljno veličam xD
thumbup
MA ne verujem da ce on glumeti...msm cista glupost :D :D :D
Nema sanse 100%%% nece
Re: Bred Pit u „Sulejmanu“ za 2 miliona dolara?!
Post Today at 13:28 by Sponsored content

Bred Pit u „Sulejmanu“ za 2 miliona dolara?!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1