REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

NOVA TELENOVELA MAITE PERRONI NE POSTIŽE ŽELJENI USPJEH

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

Broj postova : 5558
Godina : 29
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

20120727
PostNOVA TELENOVELA MAITE PERRONI NE POSTIŽE ŽELJENI USPJEH

Maite Perroni, poznata meksička glumica i članica nekadašnje megapopularne grupe RBD, počela je snimati novu komediju-telenovelu „Cachito de cielo“.

Nova telenovela Komadić neba (Cachito de Cielo) mogla bi biti skraćena zbog slabe gledanosti

Serija “Komadić neba” u Meksiku se počela prikazivati 11. lipnja ove godine, ali nažalost ne postiže željene pohvale i uspjeh, a nema ni zadovoljavajuću gledanost. Prva epizoda ostvarila je rejting 21.9, a već od sljedeće epizode gledanost je počela opadati i čak dosegnula rejting od siromašnih 13.4

Scenaristi su već najavili da će morati uvesti neke velike promjene u priči kako bi barem malo više privukli gledateljstvo. Postoji mogućnost da serija bude imala manje epizoda nego što je planirano ako se glednost ubrzo ne popravi.

Glavni glumci su Pedro Fernandez, odnosno svećenik Salvador, koji se ludo zaljubi u mladu i lijepu djevojku Renatu koju utjelovljuje Maite Perroni. U seriji se, također, pojavljuje i Mane de la Parra, trenutni Maitin dečko, koji ima vrlo malu ali značajnu ulogu. Naime, njegov lik, Adrian, na početku serije umire tijekom nogometne utakmice od srčanog udara, ali se vraća u drugom liku – kao svećenik Salvador.

Maite je otpjevala jednu pjesmu za seriju, nazvanu “Te dare mi corazon“, a nedavno je najavila da bi se uskoro željela posvetiti glazbi.

http://www.youtube.com/watch?v=rxApy6gxX1I
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Nova B-klasa Mercedesa: Ista cijena, ali i potpuno drukčiji automobil
» Bossa nova
» Kako se nekad slavila Nova godina
» Srecan Bozic i Nova Godina!
» Nezvanicno zvanicna Nova godina
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

NOVA TELENOVELA MAITE PERRONI NE POSTIŽE ŽELJENI USPJEH :: Comments

Nisam ni očekivala da će ovo zainteresovati gledaoce.
Ja pobogu ne znam šta je s njom da prihvaća ovakve uloge thumbdown
Sada je i 12%...
Možda bi joj bolje bilo da se vrati muzici, kao što piše na kraju. Od ovoga izgleda da neće imati puno uspeha.
njoj samo treba netko ko ce je usmjeravati napredtku! ima sve lijep glas,lijepa je ,talentovana za glumu kao sto rekoh treba joj netko ko je zna usmjeriti !
Ja bih joj predložio da se pridruži telemundovom jatu,kao što su uradile mnoge televisine zvezde. Imala bi mnogo bolje uloge i glumila bi u mnogo kvalitetnijim serijama.

Pa telemundove telenovele imaju gori rejting od televisinih i u SAD-u i Meksiku.

Videćemo kako će se serija prodati možda je to izvadi isto kao i TDA koja je isto bila promašaj u Meksiku al je dobro prodata baš zbog Maite i Levog.

Znam,ali u svetu mnogo bolje prolaze od televisinih. Podigla bi sebi popularnost globalno na viši nivo ako bi dobila neku ulogu na foru Anali(kojom je Ely postala mega popularna),koju nikada neće dobiti u televisi.

Ako nastavi da glumi u ovako očajnim serijama,samo će joj padati popularnost.

Zavisi kako koja serija a za Maite ne znam dal bi joj legla takva neka uloga.Ko zna.

Ako je profesionalac-umela bi i takvu ulogu da odglumi. :P

A Eli je kao fenomenalno odigrala Analiju , daj ta serija je bila zanimljiva jer se stalno nešto dešavalo al je cirkus i većina glumaca se gubila.

Nebitno koja je Sara,koja Analija...to bi svaka odigrala prosto je takav ambijent . Za Maite kažem ko zna , meni lično te uloge nisu neki izazov tu glavnu ulogu nosi ta cirkus priča a Maite bi tu prošla isto kao i u CCEA , TDA samo što tu ne bi kukala nego bi se tukla al opet je cirkusooo.

Ako telenovela dobro ne prolazi u Meksiku,ne znaci da nece u svijetu.Meksicki narod je dosta konzervativan te ideja zaljubjenog svecenika kod njih ne prolazi,posto su katolicki svecenici u celibatu.No mozda je telenovela zaista losa,pogledat cu zaista prvu epizodu i izreci prvobitni dojam na TV-u,nemam namjere ni zelje da geldam na Internetu :)
A sto se tice njezine opcenito karijere,ja vidim nju u glumi.Zaista mislim da se dobro snalazi u glumi(makar krive uloge i to),za pjevanje nije losa,ali bolja mi je glumica thumbup
Kao sto je rekla Fata,treba je netko usmjeriti na prave uloge,telenovele,producente i imat ce karijeru.Sve u svemu,sretno Maite!
Rose ♥ wrote:
Ako telenovela dobro ne prolazi u Meksiku,ne znaci da nece u svijetu.Meksicki narod je dosta konzervativan te ideja zaljubjenog svecenika kod njih ne prolazi,posto su katolicki svecenici u celibatu.No mozda je telenovela zaista losa,pogledat cu zaista prvu epizodu i izreci prvobitni dojam na TV-u,nemam namjere ni zelje da geldam na Internetu :)
A sto se tice njezine opcenito karijere,ja vidim nju u glumi.Zaista mislim da se dobro snalazi u glumi(makar krive uloge i to),za pjevanje nije losa,ali bolja mi je glumica thumbup
Kao sto je rekla Fata,treba je netko usmjeriti na prave uloge,telenovele,producente i imat ce karijeru.Sve u svemu,sretno Maite!

Ne slažem se. Jeste da su dosta konzervativni, ali kako su Brazilci prihvatili Hildu furacao....
@Ejpril- Da. Po mom mišljenju a i mišljenju mnogih Ely je perfektno donela ulogu Analije ali i Marijane. Retko koja glumica može da odglumi potpuno 2 različita karaktera kako to rade Ely,Gaby Spanic pa i Ana Layevska i ja se Ely divim(a diviću joj se još više kad je budem video kao villanu u ERDLV).

ERDA jeste bila cirkus serija kao i Aurora,ali čekaj... Zar nije bolje da se sve vreme nešto dešava umesto da 10 epizoda plaču za jednu stvar i mole se Virgenciti?

A Maite koliko vidim jedino ume da glumi plačljivicu(do sad bi valjda dobila i ulogu neke villane),što će je koštati popularnosti.
Maite je definitivno bolja kao glumica nego kao pevacica i to je pokazala :) Sto se serije tice,pogledala sam nekoliko epizode i nije nista posebno ali daleko od toga da je losa Namig Mozda nece dobro proci u Meksiku ali verujem da ce je mnoge zemlje otkupiti upravo zbog toga sto ljudi obozavaju Maite Namig
Ma Maite samo treba da predje u Telemundo i zavrsena stvar ili da pazi koje uloge prihvata.
Po meni Televisa nema pojma, oni znaju samo da kukaju i mole se bogu, u Telemundu je to retkost.
-Slazem kad bi ona odglumila u seriji kao naprimer EFDE ili ERDA paa milion puta bi bila bolja. Ili da prihvati neku ulogu zloce.
Verovatno ce biti bolje, ja se nadam.
-Da bude pametna i da predje u Telemundo xD
AnGel_Perroni wrote:
Ma Maite samo treba da predje u Telemundo i zavrsena stvar ili da pazi koje uloge prihvata.
Po meni Televisa nema pojma, oni znaju samo da kukaju i mole se bogu, u Telemundu je to retkost.
-Slazem kad bi ona odglumila u seriji kao naprimer EFDE ili ERDA paa milion puta bi bila bolja. Ili da prihvati neku ulogu zloce.
Verovatno ce biti bolje, ja se nadam.
-Da bude pametna i da predje u Telemundo xD

:super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super:
al ne verujem da ce ona preci... :(
@FanSte Pall Mall kad sam gledala Analiju pre tri godine to mi je bilo nešto extra Eli fenomenalna al to je bilo pre tri godine tad jedva da sam koristila internet i jedva da sam znala za dalje od televise i telemunda...sad se dosta toga promenilo što se tiče telenovela prosto ne mogu pored lupam na primer Terese La reine del sur da veličam Analiju.

Ja isto kao i ti više volim da se nešto dešava al ako to što se dešava se radi samo mehanički bez nekih emocija to ne može nikako da mi bude zanimljivo...da prve,dve,tri epizode al dalje sigurno ne.

Adela Noriega je celog života igrala plačljivicu i popularnost joj nije opala sve njene serije su bile uspešne.

A Maite je imala kompleksan lik Lukresije u Mi pecado ( kako sam to zaboravila da napomenem ) Njena najbolja uloga .

A ovi komentari vamo samo plaču i zato su ove tamo serije bolje su stvarno Ijo Pa kad bi smo tako sve bukvalisali ne bismo nikad ništa gledali

Da se razumemo televisa mi nikad nije bila omiljena a telemundo mi je još gori od nje u poslednje dve godine mada eventualno obe kuće godišnje naprave dve dobre serije xD
Maite je odlicna glumica, kada mi je Arija ispricala malo o ovoj seriji bili mi je malo smijesno xD mogla je Maite i bolju ulogu imat.
Slazem se sa Kacom(pametno zboris xD).
Adela Noriega je cijeli zivot glumila te pljacljivice,ali njezina popularnost nije opala,cak je producenti stalno zovu u njezine telenovele.Ali dosta o njoj!
I po cemu je Telemundo bolji od Televise?Imaju dobru ideju,pokusaju sa tim modernom tematikom,pa to sve ispadne gore nego u Televisi.
Sto se mene tice rejting u Meksiku nije nikakav pokazatelj da li je serija dobra ili losa, pa njima je Fuego en la Sangre imala rejting 30% to sve govori. Oni verovatno ne prihvataju tu temu sa svestenikom a npr. meni bi to bilo zanimljivo da vidim.
A sto se tice da ona predje u Telemundo ne slazem se jer tamo moze da se nadje dobra serija ali vecinom se vode onim-Zgodni glumci, naucna-fantastika, radnja dobra prvih 20 epki i onda cirkus. Mislim da je za Maite Televisa i to Carla Estrada thumbup
Slažem se polovično. xd Ja sam oduvek smatrala da bi Maite bila odlična u ulozi zloće, jer smo shvatili da zna da plače, a trebala bi joj neka promena i nešto što će je prikazati kao stvarno dobru glumicu. Kada ona igra u serijama koje su 99% slične, kao što je bilo u slučaju CCEA i TDA, to ne može pokazati da li je ona dobra ili loša glumica ako sam lije suze. Ja lično preferiram Telemundo, ali ona može da dobije i ulogu zloće i u Televisi. Mada, realno, neku ozbiljniju ulogu u kojoj neće samo kukati i molite se Virgenciti, k'o što kaže Stefan, može da dobije jedino u Telemundu.
Quote :
I po cemu je Telemundo bolji od Televise?Imaju dobru ideju,pokusaju sa tim modernom tematikom,pa to sve ispadne gore nego u Televisi.

Potpis na ovo.....
I ja vise volim Telemudno, ni ispadne svaka serija fijasko bgm.
Ima Telemundovih koje zapzaju ogroman uspijeh.

Prije sam bila iskljucivo za Televisu, ali sada sam za Telemudno.
Ja sam za Telemundo.Neka je naučna fantastika,ali nisu fijasko.
Televisa samo ređa telenovele u kojima su najčešće rečenice: Ayudame mi Virgensita de Guadalupe; itd da ne nabrajam.Telemundo ima ogromnu popularnost radi serija kao što su:Passion de gavilavens,Zorro,Dona barbara,La Tormenta,El Rostro de Analia i da ne nabrajam još...
Maite mora da shvati da prihvaćanjem uloga u kojima njen lik stalno cmizdri i moli se Bogorodici neće dobiti ništaa,opadnuti će joj popularnost.
Što se tiče ovoga da se sveštenik zaljubljuje u nju,mislim se wtf,onda ni ti Meksikanci nisu vjernici,ne bih to nikad ni gledala thumbdown

NOVA TELENOVELA MAITE PERRONI NE POSTIŽE ŽELJENI USPJEH

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next