REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

NOVA TELENOVELA MAITE PERRONI NE POSTIŽE ŽELJENI USPJEH

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

Broj postova : 5558
Godina : 29
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

20120727
PostNOVA TELENOVELA MAITE PERRONI NE POSTIŽE ŽELJENI USPJEH

Maite Perroni, poznata meksička glumica i članica nekadašnje megapopularne grupe RBD, počela je snimati novu komediju-telenovelu „Cachito de cielo“.

Nova telenovela Komadić neba (Cachito de Cielo) mogla bi biti skraćena zbog slabe gledanosti

Serija “Komadić neba” u Meksiku se počela prikazivati 11. lipnja ove godine, ali nažalost ne postiže željene pohvale i uspjeh, a nema ni zadovoljavajuću gledanost. Prva epizoda ostvarila je rejting 21.9, a već od sljedeće epizode gledanost je počela opadati i čak dosegnula rejting od siromašnih 13.4

Scenaristi su već najavili da će morati uvesti neke velike promjene u priči kako bi barem malo više privukli gledateljstvo. Postoji mogućnost da serija bude imala manje epizoda nego što je planirano ako se glednost ubrzo ne popravi.

Glavni glumci su Pedro Fernandez, odnosno svećenik Salvador, koji se ludo zaljubi u mladu i lijepu djevojku Renatu koju utjelovljuje Maite Perroni. U seriji se, također, pojavljuje i Mane de la Parra, trenutni Maitin dečko, koji ima vrlo malu ali značajnu ulogu. Naime, njegov lik, Adrian, na početku serije umire tijekom nogometne utakmice od srčanog udara, ali se vraća u drugom liku – kao svećenik Salvador.

Maite je otpjevala jednu pjesmu za seriju, nazvanu “Te dare mi corazon“, a nedavno je najavila da bi se uskoro željela posvetiti glazbi.

http://www.youtube.com/watch?v=rxApy6gxX1I
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Nova B-klasa Mercedesa: Ista cijena, ali i potpuno drukčiji automobil
» Bossa nova
» Kako se nekad slavila Nova godina
» Srecan Bozic i Nova Godina!
» Nezvanicno zvanicna Nova godina
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

NOVA TELENOVELA MAITE PERRONI NE POSTIŽE ŽELJENI USPJEH :: Comments

@Josi,dobro u dijelu si u pravu.Ali realno,Meksikanci(i Telemundo)prave bajke koje su prolazile prije,pogotovo 90-tih(mislim pritom na Televisu,njezino zlatno doba su upravo 90-te).Maite treba jedna negativna uloga,bilo na Televisi,Telemundu,Globu,Venevisionu itd,itd.

Quote :

Što se tiče ovoga da se sveštenik zaljubljuje u nju,mislim se wtf,onda ni ti Meksikanci nisu vjernici,ne bih to nikad ni gledala
Naravno da zvuci uvrnuto,kad i jeste,no ne pratis ovu seriju i ne shvacas.

Ne treba njoj neka zloća.Mislim pogledaj samo Ely,do sad je sve igrala dobrice,a opet je popularna.Žena zna koju će ulogu prihvatiti,a koju će odbiti thumbup
Ali u ovakvim slučajevima,da dobro bi Maite došla uloga zloćke thumbup
ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Ne treba njoj neka zloća.Mislim pogledaj samo Ely,do sad je sve igrala dobrice,a opet je popularna.Žena zna koju će ulogu prihvatiti,a koju će odbiti thumbup
Ali u ovakvim slučajevima,da dobro bi Maite došla uloga zloćke thumbup

Paola u Accoraladi nije baš neka dobrica....
Hmm,ne pratim Eli previse,znam samo neke njezine uloge kao naprimjer Paola(Accorolada),Analia/Mariana(El rostro de Analia),ne znam njezin lik u Corazon salvaje..

Vec spomenuta Adela stalno glumi iste likove,ali zaista iste likove,no prolaze njezine serije.Problem je sto Maite ne zna birati serije,Mi pecado joj je zaista dobra-dokazala se tom ulogom koja je izvrsno napisana,Cuidado con el angel-sve u svemu kakva je god bila,dobro dosla joj je u smislu da joj je pomogla u glumackoj karijeri,ali ovdje dvije zadnje joj nisu trebale.Mislim da bi bilo super vidjeti Maite kao negativku,onda ce je producenti traziti za tu ulogu naravno ako je interpetira dobro,vjerujem da bi bila bolja od jedne Jessice Coch,Laishe Wilkins,no nikad se ne zna.
Od Jessice nije teško biti bolji u negativnim ulogama, ali od Laishe... o.O
Paola je bio više lud lik nego zloća:) ERDA je glumila u početku hladnu Analiu,ali nije zloća...U CS sam zaboravila da je zloća,ali nisam pratila tu seriju.

Maite bi dobro došla ta uloga,ali ne znam baš da li bi se snašla:)
Pa zasto su onda svi oni glumci? Svi oni mogu da glume da placu, da budu dobrice, zloce...svi oni to mogu, samo sto eto neko ce biti uvek zloca a neko uvek dobrica.
Fernando Colunga je do sada uvek bio dobrica, Laisha Wilkins zloca.
Sami su to izabrali...Danijela Romo naprimer ili Ely Guttierez do sada su bile i zloce i dobrice i mislim da bolje prolaze.
-Sto se tice Mai, videce sama da ne prolazi dobro odabirom takve serije, mada nisam gledala seriju osim na trailer gde mi izgleda dobro a ostalo nzm.xD
Telemundo mi je bolji, tako da ne bi bilo lose da jednom glumi za Telemundo :)
Angela xD nemam više šta da dodam , sve si rekla . Uglavnom se slažem sa tvojim komentarima i sa Dajanom.

Možda smo se malo previše udaljili sa teme , mogla bi ona po nama da igra sve i svugde al dal će xD . Što se tiče Cachito de cielo serija možda i nije uspešna zbog mnogo čega , možda serija i nije zaslužila takav rejting a eto ima ga sticajem okolnosti i to se dešava . Ja nisam videla komentar nekoga ko gleda seriju a da misli da je loša. Bar ne ovde.

ELIZABET Y WILLIAM ::Ne treba njoj neka zloća.Mislim pogledaj samo Ely,do sad je sve igrala dobrice,a opet je popularna.Žena zna koju će ulogu prihvatiti,a koju će odbiti

EFDE je pukla na telemundu , CS je svugde obrala zelen bostan koje su onda te silne dobre uloge eto sem recimo u ERDA ?
Te serije možda nisu bile kod njih dobro prošle ali jesu u druge zemlje;)
ERDA,Accoralada,sad će 100% ERDLV;)
No ne treba se raspravljati-
Ne raspravljam se ja samo pitam .

A ko ti garantuje da su ove serije od Maite bile neuspešne u drugim zemljama?

Evo na primer kod nas je Maričujka bila hit.
Pa ne znam,ali ona pod hitno treba da se ostavi uloga u kojima cmizdri.
Nisam ni očekivala da će ovo s*anje (sry obožavatlejima serije i Maite)
uspijeti!

NOVA TELENOVELA MAITE PERRONI NE POSTIŽE ŽELJENI USPJEH

View previous topic View next topic Back to top 

Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2