REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Novi broj ''TV Novela'' od 5. septembra!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 18883

20120903
PostNovi broj ''TV Novela'' od 5. septembra!

Najava novog broja ''TV Novele''. Od 5. septembra na svim kioscima!

Inače, ''TV Novele'' su jedan od najprodavanijih časopisa u Srbiji! MAJ 31 000 prodatih primeraka, dok je JUN imao 32 441 prodatih primeraka!
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Novi list
» Muzika za novi dan
» Novi talas Beogradske rok scene
» Novi Sad: Besplatan taksi od porodilišta
» Novi CD bez Cecine slike!
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Novi broj ''TV Novela'' od 5. septembra! :: Comments

Sviđa mi se najava , posebno intervju sa Kassandrom enamorado

Samo stavi u tb formatu , mnogo je velika ova slika Namig .
Poster od EZELa <3
Kupujem sutra :D
Iz navike kupujem,sve sami turci i indijci,ne mogu da se setim kad nisu bili na naslovnoj strani.
LadyEstrella wrote:
Iz navike kupujem,sve sami turci i indijci,ne mogu da se setim kad nisu bili na naslovnoj strani.

U maju ove godine. Bio je Jencarlos.
i treba da se Hurem boji kada dođe kraljica Cansu enamorado
Da bar ima Indijaca i Turaka kako Lady rece previse.
Kada i jesu njihove serije najljepse.

Joj vala iskreno Hurem mi je ljepsa i zgodnija od Cansu o.O
Viki nije sve ni u dobrom izgledu ...meni se kod Cansu najvise sviđa njezina osobnost!
da, baš je zgodna, ko prasica hungry a o facijalnim ekspresijama da ne govorim, i zvucima koje ispušta o.O
Ezel fan wrote:
da, baš je zgodna, ko prasica hungry a o facijalnim ekspresijama da ne govorim, i zvucima koje ispušta o.O
O kome ti ?

Ogledala sam par ep na OBN, i glumica je stvarno odlicna.
Ja Cansu iskreno ne gotivim, skroz mi je iritantna, nekako odbojna :/
Meryem je odlicna glumica, Cansu takodje, ne mogu da verujem da zaista verujete u ovo sto pisu TV Novele..Svi znamo koliko su pouzdani xD
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ezel fan wrote:
O kome ti ?

Ogledala sam par ep na OBN, i glumica je stvarno odlicna.
Ja Cansu iskreno ne gotivim, skroz mi je iritantna, nekako odbojna :/

meni je Meyrem upravo sve to. ,al' dobro sto ljudi dto ćudi, give me 5 :D

I naravno da ne vjerujem ovim glupostima. Cansu ulazi kao guest star (valjda znamo šta to znači) , odradit će tih 10 ep, dobit lovu i ćao. Jebe mi se za Huremkom iskreno, kao i za Meryem. skidamkapu Sulju i ne gledam, natjerat cu se i odgledat tih 10 ep zbog Cansu...
Jel to ta Cansu što je na naslovnoj,još nisam kupila broj,a ne gledam turske serije.Ako je to ta,ne vidim neku lepotu...Uzgred indijske serije su toliko izveštačene,a turske dosadne,dovoljno mi je bilo 5 minuta Odbačene i 10 minuta Sever Jug da shvatim da i dalje ne pratim te serije.Nema boljih od Brazilskih i Argentinskih serija,tu negde su ostale latino zavisi od produkcije,i italijanske.Da ne govorim koliko su njihovi jezici lepi i lako se pamte,za razliku od turskog koji je tako grub i neprijatan za slušanje.Nadam se da će ih uskoro biti manje i na televizijama i u Tv Novelama.
Sve dok budu bile tur. serije gledane, bit će ih, sviđalo se to nekome il' ne . Namig
Što se mene tiče ovaj broj je mnogo bolji od prošlog . Kao najbolje tekstove izdvajam intervju sa Danijelom i čuvenom Kassandrom . enamorado Baš mi je žao što nema nikakav kontakt sa Osvaldom a i niko je nije pitao za Henrija ( Randu iz Kassandre ) :( . Isto u ovom broju odlične rubrike - Iza kulisa ,pazi snima se , gde su , šta rade ? ,gafovi i glumačke legende . Super što su pisali o Rosi iako više ne gledam seriju opet drago mi je što ima nešto i isto mi se dopao tekst o " Anđelima " mada nisam neki fan xD .
Danas sam kupila novi broj . Bolji je od prethodnog broja thumbup
Kupila danas,ništa posebno..
Ezel fan wrote:
Sve dok budu bile tur. serije gledane, bit će ih, sviđalo se to nekome il' ne . Namig
OGROMAN RESPECT NA OVO thumbup thumbup
Ljubomorne osobe neka i ne gledaju skidamkapu
Meni naslovna strana Tv Novela odavno nije bila ovako lepa. thumbup Svidja mi se sto su pisali o Rosi jea thumbup
Pozdravljeni, moje ime je Claudia kdo bi mi lahko pomagal pri nečem, kar je v reviji, se približno Ximena Duque in Fabiana Rios prosim hvala lepa
hello
Post on Sun 16 Sep 2012 - 17:37 by nenis26
Im Claudia Prosim vas mi lahko pomaga im ki je videti za to revijo, ampak del za Ximena Duque in Fabiana Rios mi lahko pomagate s tem, prosim, bom cenim vašo pomoč hvala

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ezel fan wrote:
OGROMAN RESPECT NA OVO thumbup thumbup
Ljubomorne osobe neka i ne gledaju skidamkapu
Pitam se samo na šta bi te osobe bile ljubomorne?Bože,svašta,šta sve neću da pročitam ovde...
hello
Post on Mon 17 Sep 2012 - 5:54 by nenis26

će reći da ja mogu reći o njima esque sam veliki fan od njih i želi znati tko govori magazin romantiku njih, ako oni rade ili ste mogli recite mi samo molim.

LadyEstrella wrote:
Pitam se samo na šta bi te osobe bile ljubomorne?Bože,svašta,šta sve neću da pročitam ovde...
hello
Post on Mon 17 Sep 2012 - 5:57 by nenis26
ako to sam bio ja kad sam pročitao ovo sam bio šokiran da se događa sam jako ljubomorna ili imaju Ami lol, ali ja čuditi ako magazin je rekao da svatko govori posebno Ximena Duque i Fabian Rios

LadyEstrella wrote:
halo
Post on Mon 17 Sep 2012 - 16:28 by nenis26
halo moje ime je claudia im iz Meksika mogu li ugoditi pomoć mene im u potrazi za članak koji dolazi u ovom časopisu živim u SAD-u, ali im je Ximena Duque fan i Fabian Rios i vidio sam da je ovaj magazin ima nešto o njihovu romansu možeš pomozite mi molim vas ja wil cijeniti vašu pomoć hvala

MStefan wrote:
Najava novog broja ''TV Novele''. Od 5. septembra na svim kioscima!

Inače, ''TV Novele'' su jedan od najprodavanijih časopisa u Srbiji! MAJ 31 000 prodatih primeraka, dok je JUN imao 32 441 prodatih primeraka!
Re: Novi broj ''TV Novela'' od 5. septembra!
Post Today at 2:47 by Sponsored content

Novi broj ''TV Novela'' od 5. septembra!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next