REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Post new topic   Reply to topicShare | 

Vilijam Levi proglašen za najseksipilnijeg muškarca 2012. godine

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
ALEXANDRA 91
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 2

20120906
PostVilijam Levi proglašen za najseksipilnijeg muškarca 2012. godine

Najseksipilniji!

Tridesetdvogodišnji kubanski glumac William Levy proglašen je za najseksipilnijeg muškarca za 2012. godinu, od strane magazina "People" na španskom jeziku.

Naša publika je ovog glumca upoznala u meksičkim telenovelama, a svet je imao prilike da ga vidi u spotu Jennifer Lopez za pesmu "I'm into You". Ono što je još zanimljivo kada je ovaj par u pitanju jeste da je JLo prošle godine od istog magazina, samo na engleskom, proglašena za najseksipilniju ženu na svetu.

William se golog torzoa slikao za naslovnu stranu poslednjeg broja pomenutog magazina, a njegova draga, takođe popularna glumica Elizabeth Gutierrez, je u zajedničkom intervjuu otkrila kako on voli da uđe u kuhinju i pomogne joj oko kuvanja, kao i da je glumac izuzetno osećajan i dobronameran.

Inače, William je nedavno izjavio da je prezadovoljan uspehom koji je do sada postigao i da je kao klinac šetao bos ulicama i krao od komšija voće sa drveta kako ne bi bio gladan, te da o ovako velikoj slavi nije ni sanjao.

Među dobro kotiranim frajerima People-ove liste su i David Zepeda, Fernando Colunga, Prince Royce, Fabián Ríos i Sebastián Rulli.

Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Vilijam Fokner
» Vilijam Batler Jejts
» Vilijam Tarner
» Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?
» Prijateljstvo između muškarca i žene
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Vilijam Levi proglašen za najseksipilnijeg muškarca 2012. godine :: Comments

inace je izjavio da se nece ozeniti sa ely ali da bih voleo da imaju 3 dete enamorado . Takodje je rekao da ima 2,3 hollywoodska filma gde ce on biti u glavnoj ulozi i da bih prihvatio da snima opet sapunicu samo ako snimanje traje najvise 4 meseca (sto je nemoguce) OMG
Meni je drago zbog njega. thumbup Jedva čekam da vidim te holivudske filmove, oduvek sam i govorio da telenovele nisu za njega.
Stefy wrote:
Meni je drago zbog njega. thumbup Jedva čekam da vidim te holivudske filmove, oduvek sam i govorio da telenovele nisu za njega.

SLAZEM SE SA TOBOM, TELENOVELE NISU ZA NJEGA,ZA NJEGA SU MODNE PISTE I MANEKENSTVO thumbdown ZALIM ALI WILLIAM JE OCAJAN GLUMAC,SVE STO JE POSTIGAO U SVOJOJ KARIJERI JE ZBOG FIZICKOG IZGLEDA I SKANDALA. DECKO KOJI JE TOLIKO UOBRAZEN, ZENSKAROS I LOS GLUMAC JOS LATINOAMERIKANAC MISLIM SMESNO MI JE DA ON GLUMI U HOLLYWOODU,UOPSTE NE ZASLUZUJE, ANA DE LA REQUERA KOJA JE MILION PUTA TALENTOVANIJA U HOLLYWOODU IMA NEZAPAZENE SOREDNE ULOGE ,DOK LEVY GLAVNE ZA TAKO KRATKO VREME WOW . CUDI ME DA MU AMERIKANCI DAJU TAKVE PRILIKE S OBZIROM DA PRICA UZASANO ENGLESKI.DECKO IMA OCAJAN NAGLASAK KAD PRICA NA ENGLESKOM A ISKRENO IMA BOLJIH FRAJERA U HOLLYWOODU. JADNA ELI, AKO JE WILLAM TOLIKO VARAO DO SADA,NE MOGU NI DA ZAMISLIM STA CE BITI KAD POSTANE SVETSKI POZNAT. A TI STEFY SAMO SANJAJ DA CES GLEDATI NJEGOVE FILMOVE HAHHH FILMOVI KOJE CE ON SNIMITI SIGURNO SU NAJLOSIJEG KVALITETA I NAJEFTINIJI ,SUMNJAM DA CE SE U NASIM BIOSKOPIMA PRIKAZIVATI haha
Meni on nije ništa posebno što se izgleda tiče,nekako mi deluje izveštačeno.E,sad,pa nije toliko loš glumac,druga stvar što je posle serije Sortilegio glumio u bzv projektima.Mislim da nema šanse da napravi nešto u Holivudu,dobijaće mnogo gore uloge od ovih.Bolje da se drži latino serija.
A ništa posebnoo,znamo da je prelijep i prezgodan thumbup

Vilijam Levi proglašen za najseksipilnijeg muškarca 2012. godine

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1