REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Maite nova Blair?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 16445

20120913
PostMaite nova Blair?

Televisa za sledeću godinu priprema rimejk američke serije "Tračara" (Gossip girl), koju trenutno pratimo na Prvoj. Za sada je jedino poznato da je Majte Peroni odradila kasting za ulogu Bler.
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Nova B-klasa Mercedesa: Ista cijena, ali i potpuno drukčiji automobil
» Bossa nova
» Kako se nekad slavila Nova godina
» Srecan Bozic i Nova Godina!
» Nezvanicno zvanicna Nova godina
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Maite nova Blair? :: Comments

Re: Maite nova Blair?
Post on Thu 13 Sep 2012 - 3:04 by ANCHY !!!
Ako se ja pitam DA...Moze to ona iako je dosada igrala samo dobrice i nevisanca <3
Post on Thu 13 Sep 2012 - 3:32 by MStefan
Ako se ja pitam - NE! Prvo, ne znam odakle Televisi ideja da pravi rimejk ''Tracare'', a drugo, em ce ova Maite imati jos jednu telenovelu koja ce (?) propasti (kao Cachito de cielo, Triunfo del amor), em ce dosaditi i njenim fanovima jer se toliko pojavljuje. Tako da, licno nisam za realizaciju ovog projekta, mada, mozda i ispadne nesto solidno.
Post on Thu 13 Sep 2012 - 3:44 by AnGel_Perroni
Ja mislim da bi bilo fantasticno tako nesto da naprave. Mozda postane hit serija a mozda i ne...sve zavisi.
-A Maite bih bas volela da vidim kao Bler, jer se do sada sve pokazala kako glumi dobrice tako da ne bi bilo lose da pokaze i drugu stranu.
Post on Thu 13 Sep 2012 - 3:51 by arija*
AnGel_Perroni wrote:

-A Maite bih bas volela da vidim kao Bler, jer se do sada sve pokazala kako glumi dobrice tako da ne bi bilo lose da pokaze i drugu stranu.

Slazem se :super:

Odlicna ideja thumbup Samo da William ne bude Chuck hahaha
Post on Thu 13 Sep 2012 - 4:33 by Mirjanna96
Bilo bi super da naprave rimejk.
Po meni bi Eiza Gonzalez trebalo da glumi Serenu,Dulce Maria - Bler i Vanessa Pose - Dzeni,a Maite bi po meni bila Vanesa.
Moje misljenje.
Post on Thu 13 Sep 2012 - 7:36 by EJPRIL

S konja na magarca xD
Mislim čemu vraćanje tinejdžerskim serijama .
Maite mi je sve manje jasna , zar nije bila "očajna" da izađe iz takvih krugova ?
Post on Thu 13 Sep 2012 - 8:37 by ELIZABET Y WILLIAM
Nee Maite kao Blair :O Užas.
Slažem se da bi Eiza mogla biti Serena thumbup
Post on Fri 14 Sep 2012 - 5:33 by LadyEstrella
Televisa ionako samo pravi rimejkove,pa nije ni čudno...
Post on Fri 14 Sep 2012 - 13:11 by Marijanica
Maite sledece godine puni 30 tako da ne nikako Ijo nema ni fizicki izgled za zavodnicu a sto se tice uloga, i'm sorry ali maite je simbol neuspeha, maite asocira na fijaske zaista bih joj preporucila jer devojka ima talenta da podhitno sidje sa tv i posveti se muzici ili filmu
Post on Sat 15 Sep 2012 - 6:59 by ELIZABET Y WILLIAM
Marijanica wrote:
Maite sledece godine puni 30 tako da ne nikako Ijo nema ni fizicki izgled za zavodnicu a sto se tice uloga, i'm sorry ali maite je simbol neuspeha, maite asocira na fijaske zaista bih joj preporucila jer devojka ima talenta da podhitno sidje sa tv i posveti se muzici ili filmu

Daa,Leighton Meester je mnogoo ljepša od nje.:)
Post on Sat 15 Sep 2012 - 7:10 by Stefy
Gospode Bože, koji užas. thumbdown Ova "Televisa" nije normalna, samo se nadam da se ovo neće realizovati jer će ispasti katastrofa. Ijo Još Majte u ulozi Bler. Ijo Ijo
Post on Mon 17 Sep 2012 - 6:24 by Rose ♥
Upravo to sto je Kaca rekla-pala je sa konja na magarca.
Zena ima punih 30 godina i ona da glumi tinedjzerku.Ooo please.
Zaista nemam ovaj put Maite za ovu ulogu,talentirana je,ali nije ravna L.Meester za ciju glumu nemam zamjerku thumbup
arija* wrote:
AnGel_Perroni wrote:

Slazem se :super:

Odlicna ideja thumbup Samo da William ne bude Chuck hahaha
To bi bilo vec previse xD haha haha
Post Today at 21:09 by Sponsored content

Maite nova Blair?

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1