TVNovele Serbia

You are not connected. Please login or register

25 NAJLEPSIH MUSKARACA....

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Lady_X_

TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Sta kazu najlepsi za sebe:

William Levy
Profesije: Glumac
Godine: 28 godina

William kaze: Dok sam bio na Kubi bio sam kao i svaki drugi mladic, uostalom tamo se ne mozes nikad istaci onako kako zelis. Kada sam dosao u Majami ponudili su mi da budem maneken, pomislio sam u sebi ZASTO DA NE, i odabrao sam pravi put.

Poncho Herrera
Profesija: Glumac
Godina: 26 godina

Poncho kaze: U istini ne razumem sta me cini sexy, cak sta vise nemam ideju sta bi to moglo biti.

Eugenio Siller
Godine: 29 godina

Eugenio kaze: Fizicki izgled mi je dosta pomogao u poslu, jednostavno moras biti zadovoljan sobom i spolja i iznutra da bi postigao uspeeh koji zelis.

David Bisbal
Profesija: Pevac
Godina: 30

David kaze: Ono sto mi se najvise svidja kod mene jeste sto ceo svet gledam sa osmehom, a iskreno ne smatram sebe nekim prezgodnim tipom.

Jancarlos Canela
Profesija: Pevac i glumac
Godina: 21 godina

Jancarlos kaze: Iskreno pocastvovan sam svim ovim, a sada je na ljudima da kazu sta im se najvise svidja kod mene.

Wisin
Godina: 29 godina

Wisin kaze: Smatram da je veoma bitno biti u dobrom fizickom stanju, upucen sam u te stvari i trudim se da izgledam dobro....

Espinoza Paz
Godina: 27

Espinoza kaze: Mislim da mnogo devojke padaju na samo jednu stvar, moj osmeh, smatram da je to jedan od razloga koji su me doveli do ovoga.

Pedro Moreno
Godina: 29 godina

Pedro kaze: Mislim da sam svoju sadasnju zenu osvojio sa svojim humorom i svojo segurnoscu u sebe. MIslim da me je zbog oga izabrala.

Miguel Varoni
Godina 44 godine

Miguel kaze: Da bi neko bio sexy po mom misljenju, on mora biti inteligentan i imati nesto u sebi sto ga cini takvim.

View user profile http://www.tvnovele.net
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Post on Thu 8 Oct 2009 - 11:20 by ♥..jeTza..♥

Pedro i Willi su najlepsi.... :DD
a Pedro ima zenu??
I da niste malo pobrkali godine willia i pedra, mislim da willi ima 29, a pedro 28....xDDD

Post on Thu 8 Oct 2009 - 14:58 by Lil`Mini`Mouse <3

Wisin ... lepotica moja :srce: :srce:

Post on Thu 8 Oct 2009 - 15:28 by gira

uf canela je hot

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]