REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Nevena Bozovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

Broj postova : 3921

PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Thu 24 Jul 2014 - 6:15

Stiže novi hit: Nevena Božović objavila deo stihova iz svoje nove pesme!

Mlada pevačica Nevena Božović svojoj publici priprema novi singl ali i spot koji bi trebala da snimi sledeće nedelje.

Ona je emisiji “Exkluziv” otkrila i deo pesme čije je zvanično ime “Bal”. Nevena je ostala dosledna pesmama koje voli da peva pa je tako ova pesma balada. “Voz. Čekam te poslednji put. U džepu dve karte za nas. Dođi, bez tebe sam kao luda…” Nevena još uvek u potpunosti dominira našom Popi BRAVO listom sa pesmom “Znam da noćas gubim te” – hoće li “Bal” doći na njeno mesto?
Back to top Go down
View user profile
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Thu 24 Jul 2014 - 6:17

Budi u formi: Pogledaj koje vežbe ti predlaže Nevena Božović!

Mlada pevačica Nevena Božović od malih nogu vodi računa o kondiciji, a ljubav prema sportu nasledila je od oca Zorana.

Dok priprema ispite pred upis četvrte godine Muzičke akademije u Beogradu, plavokosa lepotica rodom iz Kosovske Mitrovice nalazi vreme i za rekreaciju, ali i druženje sa prijateljima. Dok se priprema za novi trening, Nevena otkriva detalje o najnovijem singlu pod nazivom “Bal”, za koji uskoro planira da snimi i video spot.

- Pesma je u bržem ritmu i verujem da će biti odlična za ovo leto. Pevački je veoma zahtevna i bilo mi je zadovoljstvo da radim na njoj. Uskoro me očekuje i snimanje spota, čemu se posebno radujem – sa osmehom najavljuje Nevena koja u međuvremenu energiju prikuplja u teretani, koju zapostavlja uvek u istom periodu.

- Redovno odlazim na treninge, sve dok ne počne ispitni rok, kada mi je trening pešačenje do fakulteta i nazad. Ipak, trudim se da odradim makar dva do tri treninga nedeljno, to je sat i po koje posvetim neophodnoj rekreaciji – kaže pevačica, koja ovih dana polaže ispite, a u tom periodu primenjuje proverene antistres rituale.

- Teretana mi mnogo pomaže, kao i trčanje, ali najviše volim da posle fakulteta odem sa koleginicama na kafu. Pomažu mi i duge šetnje i razgovori sa bliskim ljudima, a ponekad mi prija i da se osamim kod kuće uz radio ili televiziju, u svakom slučaju neku dobru muziku.

Sport, a na prvom mestu košarku, zavolela je uz oca Zorana, inženjera elektrotehnike i ozbiljnog košarkaša.

- Tata mi je pomogao da odaberem vežbe koje mi odgovaraju i pridžavam se toga. Od malih nogu bavim se nekim oblikom rekreacije, zimi sam odlazila na skijanje, leti sam mnogo plivala, a preko godine sam trenirala košarku punih šest godina.
Back to top Go down
View user profile
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Thu 24 Jul 2014 - 6:25

U zagrljaju Miloša Bikovića: Nevena Božović snimila novi spot!

Nevena Božović boravila je u Crnoj Gori nekoliko dana gde je snimala kadrove za svoju novu numeru “Bal”. Kao što je i najavila napravila je veliko iznenađenje izborom partnera u spotu. Naime, prilikom snimanja društvo joj je pravio jedan od najpopularnijih glumaca mlađe generacije Miloš Biković.

Do saradnje je došlo preko zajedničkih prijatelja a Miloš je hteo da na neki način doprinese Neveninoj izgradnji karijere. Spot je snimam na Adi Bojani na više lokacija i očekuje se da će za dve nedelje doživeti premijeru. Nevena sa nestrpljenjem očekuje da čuje prve reakcije na pesmu i spot ali je presrećna što je okupila odličnu ekipu sa kojima je u pauzima snimanja uživala u druženju.

„Bilo je veoma lepo. Ekipa je bila mala, prijatna i opuštena, tako da nam je sve išlo lagano. Zadovoljni smo. Što se tiče radnje spota, napravili smo neku romantičnu priču koja je ujedno i tužna”, rekao je za Prva.rs Miloš Biković.

Back to top Go down
View user profile
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Thu 24 Jul 2014 - 6:27

Nevena Božović – Bal

Nevena Božović koja je odavno nepobediva na našim muzičkim top listama, predstavila je spot za pesmu “Bal” u kojoj glumi još i Miloš Biković, ujedno i režiser spota. “Presrećna sam kako je spot ispao, drago mi je što je Miloš Biković pristao da se pojavi u spotu i što smo u toku saradnje došli na ideju da Miloš i režisera spot”, rekla je Nevena. Da li ti se pesma dopada? Želiš li da je vidiš na našim narednim top listama?

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Nevena Bozovic   

Back to top Go down

Nevena Bozovic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3