REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Nova serija Gabriele Spanic menja scenariste!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

Broj postova : 3557

20121225
PostNova serija Gabriele Spanic menja scenariste!

La otra cara del Alma,nova serija u kojoj Gabriela glumi sa Eduardom Capetillom,u produkciji Tv Azteca,nema dobar rejting kako su producenti očekivali.Zato su rešili da promene scenariste.Ostaje da se vidi da li će to biti pravi potez za dizanje rejtinga seriji.
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Najbolja domaća serija...
» Nova B-klasa Mercedesa: Ista cijena, ali i potpuno drukčiji automobil
» Bossa nova
» Kako se nekad slavila Nova godina
» Najpoznatije veštice iz serija i filmova
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Nova serija Gabriele Spanic menja scenariste! :: Comments

pametan potez thumbup
dervisevic fata wrote:
pametan potez thumbup

Tačno tako thumbup
Po meni, njena najbolja uloga je u seriji LA USURPADORA.
Ne sviđe mi se ništa što je snimila posle toga.
Mislim da je njena karijera mogla da bude mnogo uspešnija.
Da li nije znala da odabere prave uloge ili jednostavno nije imala sreće ne znam, ali se dosta izveštačila i sa tim bespotrebnim plastičnim operacijama.

Ma čim glume njih dvoje ovoj seriji nema spasa xD
da se upropastila plasticnim operacijama to je istina ...ja je pamtim po ulogama u Otimačici i Za tvoju ljubav i takvu je se zelim sjecati ...kao Ivana bila je uzasna ...
Ma, upropastila se ona i plastičnim operacijama i lošim ulogama.
Stvarno sam očekivao da će posle LA USURPADORE da postane najveća zvezda telenovela.
Realno,mogla je, a zašto nije....to je već duža priča.
Možda to i nije samo njena krivica.
U svakom slučaju, žao mi je što je tako.

Zašto mislite da neko koje bio odličan u jednoj seriji to može biti i u ostalima ? Nije sve do glumca nego i do producenata,scenarista,ostale ekipe i ko zna još čega ... naravno ima i glumaca koji su jednostavno uvek odlični pa ono kažeš serija je bila katastrofa al on je odlično odradio svoj deo posla .
Sad Gaby očigledno nije takva glumica jedino joj je bezveze kad već nije neki talento što se upropasti fizički a bila je lepa :)
Potpuno si u pravu da to ne zavisi samo od glumca.
Ja i kažem da ona možda nije jedini krivac za to što joj nisu nuđene neke bolje uloge, ali i ona je pravila gomilu pogrešnih poteza koji su sigurno negativno uticali na njenu karijeru : Napustila je TELEVISU kad je bila jedna od najpopularnijih tamošnjih glumica i lutala po nekim manjim produkcijama, sad je u TV Azteca koja se ne može ni porediti sa TELEVISOM, zatim ta javna prepucavanja sa bivšim mužem i iznošenje najintimnijih detalja iz njihovog braka, pa te jezive plastične operacije.....
Ipak je ona najviše doprinela svojoj situaciji.
Što se tiče Gabrijele,neko bi rekao "balkanski mentalitet" pa zato nije postigla koliko je mogla.Medjutim,mnoge druge stvari utiču na to hoćeš li ostati u vrhu ili ne.Jedna od njih je novac.Takodje i veze sa režiserima,producentima,biznismenima,političarima...drugim rečima treba imati jakog sponzora,nekog ko stoji iza tebe.Ali da se unakazila plastičnim operacijama to jeste.Mislite da bi Anhelik Bojer imala glavne uloge da nije sa matorcem producentom,starijim od njenog oca?Naravno da ne bi.
A što se tiče Televise i Aztece,ne vidim da je Televisa nešto bolja.
Ne diraj mi Angelique! Ljut
I kako mozes da kazes da Televisa nije bolja od Aztece? Ijo
Pa lepo,mogu.Dosta Televisinih serija je toliko besmisleno,infantilno,neki dogadjaji su toliko nerealni i nemogući.Ima i dobrih naravno,ali više je ovakvih,tako da se nešto ne mogu pohvaliti da su bolji od ostalih.Takodje ja ne želim da se iko složi sa mnom u vezi toga,ja imam svoje mišljenje i ono je takvo.
Što se Anhelik tiče,ja je ne diram,ali to je čista istina,na žalost.Da bi dobila priliku mora da radi neke stvari.Nije ni prva ni poslednja.
Ja imam jako mnogo primedbi na ono što radi TELEVISA zadnjih godina i već dugo nisam video ništa što mi se dopada iz njihove produkcije.
Sve se svodi ili na očajne rimejkove popularnih serija ili na neke krajnje naivne priče koje mnogo liče na nešto što smo već sto puta gledali.Nema one napetosti, neizvesnosti, iščekivanja sledećeg nastavka neke serije.....
Ipak, TELEVISA je i sa svim tim ogromnim manama JEDNO 10 KLASA ISPRED TV AZTECA.
Porediti TELEVISU i AZTECU je isto što i porediti BBC i TV BABUŠNICA ( protiv koje nemam ništa - ovo je samo slikovito poređenje ).
Ako oni misle da ce barem tako donekle spasiti seriju,ok..
A ona je spala sa konja na magarca-tocnije sa Televise na Aztecu.

Pa ona je sama htela jer u televisi nisu hteli da joj daju glavne uloge mada mislim da je njoj svejedno gde će biti dokle god joj je plata visoka,ona glavna zvezda a serija se lepo prodaje . Emperatriz je bila taj slučaj iako je krš serija a možda isto tako prođe i sa ovom .
Iako je TELEVISA u velikoj krizi, AZTECA će uvek biti daleko slabija produkcija.
A Televisa nikad neće dostići Telemundo,a da ne govorimo o Globo i Telefe,i tako u krug.
Kad ste se vec toliko raspisali o seriji, gleda li je neko uopste pa da zna kakva je?
Re: Nova serija Gabriele Spanic menja scenariste!
Post Today at 1:39 by Sponsored content

Nova serija Gabriele Spanic menja scenariste!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1