REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

"Bura" na korak od brodoloma?!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

20130521
Post"Bura" na korak od brodoloma?!

"BURA" NA KORAK OD BRODOLOMA?!

Najočekivanija ovogodišnja Televisina telenovela "Bura" producenta Salvadora Mehije na korak je da postane promašaj godine. Uprkos odličnom marketingu i rejtingu na samom startu od 26,6 odsto, koliko je 13. maja ostvarila prva epizoda i tako preuzela od prethodnice "Amores verdaderos" prvo mesto na listi najgledanijih telenovela, "Bura" je završila prvu nedelju na trećoj poziciji sa čak 20,6 odsto gledanosti (koliko je izmereno u petak 17. maja). Gledanije od nove Mehijine uzdanice bila je i serija "Corazon indomable" od 16.15, koja se odlično kotira (u petak je imala rejting od 22,1% i popela se na drugo mesto, odmah iza humorističke telenovele "Porque el amor manda" sa 24,2%). Da li će se "Bura" pretvoriti u novi Mehijin fijasko, bar u Meksiku jer ne sumnjamo da će zbog Vilijama Levija biti veoma prodavana u inostranstvu, pokazaće naredne epizode. Na producentu i scenaristima je da seriju spase od propasti.

Rejtinzi prve tri telenovele u Meksiku za prošlu sedmicu:

13.maj
La Tempestad 26.9
Porque El Amor Manda 26.5
Corazón Indomable 21.5

14.maj
Porque El Amor Manda 27.1
La Tempestad 26.2
Corazón Indomable 22.5

15. maj
Porque El Amor Manda 23.0
Corazón Indomable 22.3
La Tempestad 22.1

16. maj
Porque El Amor Manda 23.7
La Tempestad 21.8
Corazón Indomable 21.0

17. maj
Porque el amor manda 24.2/52.3
Corazón indomable 22.1/58.5
La tempestad 20.6/45.3
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Ko treba da napravi prvi korak?
» Vilijam Šekspir - Bura
» Ljubav, korak ka bolu ?
» Jane Costello - Zamalo vjenčani
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

"Bura" na korak od brodoloma?! :: Comments

Meni se ovdje jedino i svidja Levy :)
Re: "Bura" na korak od brodoloma?!
Post on Tue 21 May 2013 - 23:11 by dpdragan
Pa, meni je čak i ORIGINALNA verzija ove serije (LA TORMENTA) bila teška glupost i ne znam čemu su se neki ljudi uopšte nadali.
Salvador Mehija je poslednjih godina pravio očajne rimejkove kultnih telenovela, a sada je čak i originalna verzija-katastrofalno loša, pa kakav tek da bude rimejk ?
Post on Wed 22 May 2013 - 3:39 by LadyEstrella
Pa La Tormenta je imala neke nelogičnosti i neke besmislene stvari(čovek se pretvara u psa i obrnuto,žena 30 godina živi u pećini a niko je nikad nije video,pa ko je majka,ko je tetka itd,pa onda Migelon,prvo se operisao i promenio pol,pa nije,nego ga progoni ludača itd,davno je bilo,ne sećam se svega.Ali su Natalija i Kristijan bili sjajni.Nisam gledala sve epizode,ali skoro sve.Bilo je puno zanimljivih sporednih likova poput onih policajaca koji su me uvek zasmejavali.
Ne verujem da će ovi biti bolji.
Post on Wed 22 May 2013 - 4:04 by EJPRIL

Ova serija NIJE RIMEJK La tormente . Da pričalo se pre početka snimanja da će biti rimejk ove serije al na kraju je odlučeno da ne bude . Serija je originalna priča .

Inače pogledala sam iz radoznalosti a i zbog Ivana prve 3 epizode i utisak je - gledljiv šit al neću nastavljati .

Post on Wed 22 May 2013 - 9:45 by Stefy
*PROČITAJTE* :P

Meni se serija baš sviđa, za razliku od današnjih telenovela. Ne mogu da kažem da je ekstra, ne znam šta, jer je telenovela i jednostavno ima svoje tipizirane likove, radnju itd. koje svi znamo napamet, ali mi je jedina Televisina serija (pokušavao sam nekoliko njih da gledam) posle 3-4 godine koju gledam, a da mi donekle drži pažnju. Možda zato što mi se mnogo sviđa glavna glumica Himena Navarete, koja je odlično iznela svoju ulogu. enamorado

Što se Levija tiče, meni ovde nije ništa posebno. Jeste, zbog njega sam prvenstveno i krenuo da gledam, ali mi se nije nešto posebno ovde svideo, previše je jednoličan. Ali me je zato Himena oduševila.

Inače, kao što Ejpril reče, nije rimejk "La Tormente", pretpostavlja se da će imati sličnosti zato što se nalazi ime kreatora "La Tormente" na uvodnoj špici.

Rejtinzi su meni posve pristojni i zaista ne treba seriju meriti po njima, pogotovo kada su u pitanju telenovele, a prvenstveno njihova gledanost u Meksiku - "Cuidado con el Angel" i "Fuego en la Sangre" su bile hitina u Meksiku, a serije su obe očajne. thumbdown Tako da, ako ste planirali da gledate ovu seriju, a odustaćete zbog ove vesti, nemojte, jer zaista ne treba meriti serije po rejtinzima.

Takođe, ljudi koji duže vreme čitaju moje komentare na forumu znaju koliko sam pljuvao Televisu i koliko je zapravo ne volim i ne volim je (3-4 godine, možda i više, ne pratim njihove serije), ali trenutno me od telenovela ništa nije zainteresovalo kao ovo. Vatreni sam fan Telemunda, ali ne mogu ništa da nađem što mi se tamo trenutno sviđa.
Post on Wed 22 May 2013 - 11:15 by dervisevic fata
slazem se Stefy nemoj te zbog ovakvih vijesti odustajati od serije pogledajte pa procijenite Namig
iskreno ja sam ocekivala horor od serije al me je je ugodno iznenadio pocetak Ximena se jako dobro snasla s obzirom da prvi put glumi a Willi je kao obicno standarno dobar cini jako dobar par kemija je odlicna ...a i ostala ekipa je odlicna Cesar ,Danijela, Ivan .Meija se stvarno potrudio da okupi dobru ekipu ...
Post Today at 11:04 by Sponsored content

"Bura" na korak od brodoloma?!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1