REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Meksikanci snimaju svoju verziju Ezela?!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator

Broj postova : 5429
Godina : 21

20130523
PostMeksikanci snimaju svoju verziju Ezela?!

Nakon što su istrošili sve moguće ideje i ljubavne sage Delije Fiallo, uz mnoštvo rimejkova latinoameričke produkcije, meksička Televisa odlučila je da nove priče potraži u dalekoj Turskoj.

Ako je suditi prema glasinama, posle Telemundove ekranizacije nove verzije hit turske telenovele "Zabranjeno voće" (Zabranjena strast), Televisa će uraditi rimejk popularnih serija "Ezel" i "Sever Jug".

Naime, producent Salvador Mejia boravio je nedavno sa predstavnicima svoje kuće na Bosforu gde je pregovarao o mogućnostima za otkupljivanje prava pomenutih serija.
U ulozi Ezela mnogi vide Fernanda Colungu, a da li će zaista biti tako, ostaje nam da vidimo.

Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Da li ikad pomislite na svoju prvu ljubav?
» Saznajte svoju budućnost - arapsko proricanje sudbine
» Samoinicijativno uzimanje lekova
» Šta će biti sutra?
» Dokumentarni film
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Meksikanci snimaju svoju verziju Ezela?! :: Comments

Ne dao dragi Bog da Mehiha ekranizuje ove serije, koje su po meni remek dela.
Lo que nos faltaba. Ijo
gluho bilooo OMG

samo ne Meija xD
Ne bi Meksikanci ni sa najvećim budžetom mogli da naprave kvalitetan rimejk Ezela, siguran sam da nisu sposobni da naprave psihološku seriju. Oni su navikli na ''crne'' i ''bele'' likove. Složenih, kakvih ima na kilo u Ezelu, nije bilo ni u jednoj njihovoj seriji i sumnjam da bi njihovi glumci uspeli da ih iznesu na pravi način, pogotovu lik Ejšan (već vidim Maite kao potencijalnu kandidatkinju, što bi bilo Ijo). Kolunga kao Ezel? o.O haha

Ako nekog ko nije gledao Ezela zainteresuje ikad ova priča, neka zaobiđe sve rimejkove koji se budu pojavili i odgleda original. Ne treba imati predrasude prema bilo čijim serijama ako su kvalitetne. Nisam ja generalno fan turskih serija (gledao sam samo Ezela i 1001 noć), ali Ezel je stvarno nešto najbolje što sam odgledao pored Internata i od srca ga preporučujem svima.
Sta im sve nece pasti na pamet!Kolunda??!! o.O o.O o.O hahaha hahaha
A što da ne snimaju?Kad turci mogu da snimaju svoje verzije latino američkih i američkih serija,zašto i oni ne bi mogli da prerade neke njihove i prilagode za svoje tržište? I ako ćemo pošteno i turci ne mogu da se pohvale originalnošću.Mnogo pre tog Ezela,argentinci su snimili seriju Monte Kristo,koja takodje ima za osnovu Dimin roman Grof od Monte Krista.Dakle,već vidjeno.
Što se tiče Televise,nije istina da je u njihovim serijama sve"crno-belo".Serije kao što su "Amor real","El Manantial","Sortilegio","Passion" to i dokazuju,gde su likovi psihološki odlično odradjeni.
I zašto ne bi Fernando Kolunga glumio u ovom projektu,ako je uopšte tačno da će se snimati.Svako ko kaže da on nije dobar glumac verovatno nije ni pratio serije u kojima je glumio.A ako ćemo pravo,izgleda mnogo bolje od ovog turčina,mada to i nije bitno za ulogu.
Ne gledam turkse serije na privlace me. E sad mehija ako budeo radio ovu seriju bice propast. Fernandu skoro svaka uloga dobro pada... a vama ako vam se fer ne svidja ne mora da ga vredjate. Fernando ce biti protgaonista u novoj karlinoj seriji..
Re: Meksikanci snimaju svoju verziju Ezela?!
Post Today at 23:12 by Sponsored content

Meksikanci snimaju svoju verziju Ezela?!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1