REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

ESMERALDA PIMENTEL: PRVA GLAVNA ULOGA!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

20131105
PostESMERALDA PIMENTEL: PRVA GLAVNA ULOGA!

Esmeralda Pimentel i Hose Ron protagonisti su nove "Televisine" telenovele radnog naziva "Algo de mi", čija snimanja počinju 25. novembra. Pimentelovoj je ovo prva glavna uloga - do sada je uglavnom bila negativka u telenovelama, između ostalih i u "Ponoru ljubavi", koji trenutno gledamo na Prvoj TV.

Priču kao producentkinja potpisuje Žizel Gonzales, koja je radila "Para volver a amar", "Cachito de Cielo" i "Alma de Hierro", a kao glavni motiv telenovela će imati "iznajmljivanje utrobe", odnosno temu surogat majke.

Radi se o preradi korejske serije "Loving You a Thousand Times", čija će priča biti dopunjena novim elementima, pa će tako nova "Televisina" telenovela biti kombinacija azijskog hita i originalne priče, koja se uveliko piše. U nastavku pročitajte kraći sinopsis originala:

Baek Sae-hoon i njegova supruga Lee Sun-yong bezuspešno pokušavaju da se ostvare kao roditelji. Svekrva predlaže Lee Sun-yong da razmotri opciju surogat majke bez suprugovog znanja i tada u priču ulazi Go Eun-nim. Ona će mladom paru podariti toliko željeno dete, ali stvari se komplikuju kada se zaljubi u Sae-hoonovog mlađeg brata Kang-hoa...

Kako vam se dopada priča? Mislite li da će se Esmeralda i Hose snaći u njoj? Je li na pomolu novi hit koji će "Televisi vratiti izgubljenu gledanost? I najzad, kako će publika reagovati na pomalo škakljivu temu koju će novela obrađivati?

Inače, zanimljivo je da ovo neće biti prvi put da "Televisa" u svojim telenovelama obrađuje motiv surogat majke. Godine 2001. snimljena je telenovela Hosea Alberta Kastra, "Sin pecado concebido", koja kao okosnicu radnje ima upravo tu temu, a glavne uloge igrali su Karlos Ponse i Anhelika Rivera.
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Prva knjiga
» Ljubav, smrt i snovi - zbirka prva
» Video - Glavna jela
» Paul Newman
» Što mislite o curi koja se prva javi?
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

ESMERALDA PIMENTEL: PRVA GLAVNA ULOGA! :: Comments

Ako ne bude preteranog plakanja i ako likovi ne budu toliko crno-beli, možda ova telenovela i doživi uspeh.
zanimljivo ,ovako nesto privlaci paznju thumbup 
Zavisi.I najbolji scenario može da se upropasti na mnogo načina.To se već puno puta dešavalo, zar ne.
dpdragan wrote:
Zavisi.I najbolji scenario može da se upropasti na mnogo načina.To se već puno puta dešavalo, zar ne.
tacno posebno kad je serija gledana pa napisu scenarij koji nema smisla

vidim da je producent propale "Cachito de Cielo" ostale mi nisu poznate ..
Ili kada serija dobro počne, a onda je upropaste i razvuku da bi što duže trajala,pa to više ni ne liči na ono što smo počeli da gledamo.
Re: ESMERALDA PIMENTEL: PRVA GLAVNA ULOGA!
Post on Tue 5 Nov 2013 - 12:24 by Guest
Ovo deluje interesantno. Esmeralda thumbup 
Ne znam.U poslednje dve godine gledam isključivo brazilske serije,jer mislim da su trenutno daleko kvalitetnije od svih drugih latino serija.TELEVISA i TELEMUNDO su poslednij godina,po meni, debelo podbacile, a ostale latino-produkcije nikada i nisu izbacivale neke kvalitetne telenovele.
Argentinska i Čileanska produkcija imaju neke jako dobre i kvalitetne serije.
Što se tiče Esmeralde Pimentel,jako mi je simpatična i valjda će iskoristiti šansu koju su joj dali i dokaže se.
Re: ESMERALDA PIMENTEL: PRVA GLAVNA ULOGA!
Post Today at 22:39 by Sponsored content

ESMERALDA PIMENTEL: PRVA GLAVNA ULOGA!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1