REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Serija "Divlja mačka" svakog dana u 19:20 na TV Prva

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 901
Fan-gif :

20140808
PostSerija "Divlja mačka" svakog dana u 19:20 na TV Prva

"La gata" od 18. avgusta u 19:20 na Prvoj TV.

Last edited by latinac on Mon 18 Aug 2014 - 6:21; edited 4 times in total (Reason for editing : Dodate video najave.)
Back to top Go down
View user profile http://www.youtube.com/user/emdtvideos

Similar topics

-
» Dragan Lukic
» Najbolja domaća serija...
» 30 dana muzike
» Da li znate ko je Danilo Kiš?
» Misao dana
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Serija "Divlja mačka" svakog dana u 19:20 na TV Prva :: Comments

Super.Pogledacu da vidim kakva je serija.
Wow, odličan termin. Gledaću
Meni termin baš i ne odgovara,ali možda i pogledam.Super što se latino serije vraćaju na naše televizije.
Izvini, da li mi se čini ili tebi nijedan termin ne odgovara?
latinac wrote:
Izvini, da li mi se čini ili tebi nijedan termin ne odgovara?
Ako želiš nešto da me pitaš,pitaj slobodno,ne ujedam,nema potrebe za tim "izvini".:)
A sada i da odgovorim.Imaš prava da ti se čini bilo šta.Ja samo dajem komentar na vest iz svog ugla.Ako tebi odgovara ne znači da svima odgovara.Imam svoje razloge zbog kojih mi ne odgovara i ne nameravam da pišem o svim tim razlozima.Jedan od njih je da uglavnom ne gledam seriju za serijom,(gledam samo ako me obe jako interesuju) a kako trenutno pratim "Život teče dalje" koja se završava neposredno pred početak ove,zaključi kakve serije više volim da pratim.Tako da na ovu seriju u tom terminu mogu samo da bacim pogled ponekad ali ne i da je pratim,možda bih da je drugi termin pogledala nekoliko epizoda da vidim da li vredi pratiti,mada nisam toliko zaintrigirana temom serije,već vidjeno toliko puta.
Yupii konacno. Jako sam srecna sto cu ponovo moju omiljenu glumicu gledati. :)

Quote :

Samo ljubav može preživeti kada se svi urote protiv nje!

Najveći hit ove godine, serija koja je osvojila publiku i van španskog govornog područja stiže i na Prvu TV.

Divlja mačka (La gata) je rimejk istoimene venecuelanske serije iz 1968. godine, čiji su scenario Meksikanci već iskoristili pre više od 25 godina snimivši kod nas veoma popularnu seriju “Divlja ruža” (Rosa Salvaje) .

Ovoga puta glavne uloge su pripale  popularnim glumcima Maite Peroni I Danielu Arenasu, kog trenutno gledamo u seriji “Neukrotivo srce”. Maite, koju znamo iz serija “Buntovnici”(Rebelde) i “Napušteni anđeo” kao i članicu muzičke grupe “Rebelde” je proglašena za najpoplarniji TV glumicu 2014. godine u Meksiku.

Osim sjajne glumačke ekipe, pratimo i uzbudljivu priču, punu zapleta.

Esmeralda, poznatija kao "Mačka"(Maite Peroni) odrasla je na deponiji u predgrađu okružena nehumanim životnim uslovima. Odmalena živi sa Dona Ritom koja je iskorišćava šaljući je na ulicu da prosi i prodaje slatkiše. Tada upoznaje Pabla (Daniel Arenas) mladog bogataša koji se brine za nju i pokušava da joj pomogne iza majčinih leđa. Lorenca, njegova majka na "Mačku" gleda s visine i sa predrasudama.

Vremenom, Esmeralda izrasta u prelepu devojku i mada je i dalje siromašna trudi se da bude doterana za Pabla koji ne shvata da ona počinje da mu se dopada. Kada konačno to prizna sebi I Esmeraldi, govori roditeljima da će je oženiti i osigurati joj siguran i lagodan život. Otac Agustin iako se naizgled slaže s njegovom odlukom, čini sve da Pablo ne dobije posao kako se ne bi osamostalio dok njegova majka nastoji da ga zbliži sa bogatašicom Monikom. Agustin ga za to vreme nagovara da upiše master studije u Njujorku tvrdeći da će mu tako biti lakše da nađe posao i oženiEsmeraldu. Ona iako povređena Pablovom odlukom naivno verujući njegovim roditeljima pušta ga da ode. Ipak, pre nego što će je napustiti, oni se tajno venčavaju da nikome ne bi dozvolili da stane na put njihovoj ljubavi. Uskoro, Esmeralda saznaje da je trudna ali Dona Rita, Agustin i Lorenca ne dopuštaju joj da stupi u kontakt s Pablom. Umesto toga, navode Pabla da pomisli da ga je ona prevarila, a nju da ju je on ostavio zbog druge. Ostavljena od svih, Esmeralda oslonac pronalazi u Jarohi, prostitutki koja ju je uvek štitila od Dona Rite i lude Feli...

U intervjuu za jedan meksički časopis, pevačica i glumica ispričala je detalje iz serije: "Videćemo dva sveta koji su potpune suprotnosti. Dve potpuno različite realnosti. Videćete ljubav. Njen lik Esmeralda živi u neverovatnom siromaštvu, pa ne čudi što su brojne scene snimane na smetlištu, a u svakom promotivnom videu možemo videti mačku, što i ne čudi jer je Esmeraldin nadimak La Gata(mačka)".
Ona je ranije istakla kako je vrlo srećna zbog ove uloge. “Mislim da mi ova serija dozvoljava da se razvijem i kroz muziku i glumu. Ovom novelom sam veoma zadovoljna. Pričamo vrlo realnu priču".
Veći deo scena snimljen je na deponiji smeća u Meksiku. Produkcija je odlučila da to bude lokacija kako bi prikazali stvarne slike siromaštva u kojem živi na stotine Meksikanaca.
“Ovo je priča o radu, o samopoboljšanju. Ako želite da ispričate priču, morate da znate šta vaš lik oseća i to je takođe stvarnost naše države”, rekla je ovim povodom Maite.

Uloge: Maite Peroni, Daniel Arensu, Erika Buenfil, Laura Zapata

Produkcija: Meksiko

Od ponedeljka, 18. avgusta, radnim danima u 19.20h

prva.rs

Re: Serija "Divlja mačka" svakog dana u 19:20 na TV Prva
Post Today at 21:35 by Sponsored content

Serija "Divlja mačka" svakog dana u 19:20 na TV Prva

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1