REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Jon Gonsales ekskluzivno za ''Tv Novosti"

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

Broj postova : 3557

20150329
PostJon Gonsales ekskluzivno za ''Tv Novosti"

Sa Jonom Gonsalesom o seriji "Grand hotel", glumačkim izazovima, karateu i filmu

BASKIJSKI glumac Jon Gonsales (28), junak kostimirane triler drame "Hotel Grand" (RTS 2), spontane prirode, dobrog smisla za humor i buntovničkog izgleda s crnom razbašurenom kosom i neobaveznom bradom, odličan je "materijal" za novu generaciju španskih TV srcelomaca. On, ipak, prednost daje glumi, dokazavši talenat u hit seriji "Internat" (prikazivala se na B 92) i novoj "Pod sumnjom", a budućnost je spreman da gradi, pre svega, sa porodicom.
U ekskluzivnom intervjuu za "TV novosti" kaže da devojke imaju šansu samo ako se uklope u sliku koju je on zamislio, a dok se ne nađe ona koja će savršeno "kliknuti" u ramu te velike srećne porodice, njegove najveće strasti biće motori, gluma i muzika.
- Ljudi su po prirodi sebični, i to je ono sa čime se borimo celog života. Nemam mnogo poverenja u ljude. Znam da su moji roditelji i brat jedini na koje mogu da računam bez kamate. U vezi je sve podložno interesima i manipulaciji. To ne znači da sam kukavica i da neću nikad doživeti pravu ljubav, ali oprez je glavni kriterijum kojim se vodim u odnosu s partnerom - kaže ovaj Baskijac, koji je na dvotočkašu prešao celu Italiju i pola Francuske, uživajući, kako smatra, u najvećem ljudskom blagoslovu - slobodi.
* Publika u Srbiji upoznala vas je kao buntovnika Ivana iz "Internata", a trenutno vas gledamo u nagrađivanom "Hotelu Grand". Šta je bila dobitna kombinacija za uspeh ove serije?
- Režija, gluma, svetlo, fotografija, akcija, predivni eksterijer u kojem je snimana... od svega pomalo je doprinelo da "Hotel Grand" bude to što jeste - jedna od najboljih španskih serija u poslednjih 10 godina. Ipak, da nije bilo sjajne priče, koja je "kupila" publiku odmah na početku prve sezone, ne bi bilo ni uspeha. Ono što me je privuklo seriji je prepoznavanje u Huliju. I on je skroman momak u večitoj potrazi za poslom, a život mu dodatno komplikuje nestanak sestre Kristine, za koju niko nije čuo otkako je dobila otkaz na mestu menadžera "Granda". Njegova želja da reši ovu misteriju dovešće ga u hotel, gde će pronaći posao i ljubav svog života. Tada počinje glavni zaplet serije, jer počinju da izlaze na videlo tajne ljubomorno čuvane među zidovima ozloglašenog hotela. Budući da sam i ja dečko iz kraja, saživeo sam se sa Huliovom patnjom, pa mi je bilo lako da ga igram.
* Da li je taj izbor povezan sa činjenicom da ste veliki ljubitelj borilačkih veština?
- Istina je da su one sastavni deo mog života od ranog detinjstva. Karateom sam se bavio od pete godine, i uz njega stekao i mnoge vrednosti na kojima zasnivam današnja uverenja i stavove. Život je borba, ali najvažnije je da ona bude poštena. Uvek cenim protivnika, i iz njegovih ispravnih i pogrešnih postupaka nastojim da naučim što više kako bih sebe učinio boljim čovekom. Karate je disciplina samoodbrane, zbog toga nikad ne napadam prvi, a prema napadaču imam veliko poštovanje. Istina, ako krene na mene, sigurno ću mu razbiti nos - ali s poštovanjem.
SKIDANjE MAJICE ZA REJTING* Da li vam sa svakim skidanjem majice, što je obavezni deo scenarija, poraste broj obožavateljki?
- Možda kod kolega koji slove za zavodnike. Umerena golotinja jeste deo scenarija. Na glumcu je da ono što je pisac osmislio odigra najbolje što ume. Šetanje golog torzoa jeste puko skidanje košulje. Gore je snimati tri sata na minusu. Ukoliko su devojke ciljna grupa serije, efektno je razgolititi se zbog rejtinga.
* Stižete li od serija da se posvetite filmu?
- Obožavam film, ali kad se obavežem na seriju od nekoliko sezona, skoro da nemam vremena ni za šta drugo. Situacija na filmu je teška u Španiji, kao svuda u svetu, zbog čega su i glumačke veličine s platna bile prinuđene da uhlebljenje potraže na malom ekranu. Nekolicina ostvarenja godišnje uspeva da napuni bioskope, ali verujem da će se ta situacija popraviti. Mnoge kolege su nezaposlene, pa svaki angažman doživljavam kao privilegiju. TV me je oblikovala kao glumca. Volim serije jer daju više slobode, prostora i vremena za kreiranje lika u odnosu na film, koji se snimi za mesec i po. Zbog toga i jednogodišnjeg ugovora, koji mi garantuje egzistenciju, mogu mirno da živim.
izvor: Tv Novosti/novosti.rs
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Arhiv filmskih novosti
» Dnevna štampa
» Misterije operacije „Barbarosa“
» Najbolji Spotovi
» KRUŠEVAC
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Jon Gonsales ekskluzivno za ''Tv Novosti" :: Comments

No Comment.

Jon Gonsales ekskluzivno za ''Tv Novosti"

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1