REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Novosti - Angelica Rivera !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Novosti - Angelica Rivera !   Tue 30 Apr 2013 - 1:02

Angélica Rivera, Primera Dama de México, acudió a los Premios TvyNovelas como invitada especial. La esposa del presidente Enrique Peña Nieto se reencontró con sus antiguos colegas del medio artístico y acompañó a su hija Sofía Castro, que estuvo nominada como Revelación Femenina por su actuación en la telenovela Cachito de cielo (Televisa).

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novosti - Angelica Rivera !   Tue 21 May 2013 - 7:47

MAJKA I ĆERKA

Prva dama Meksika i popularna glumica Anhelika Rivera uradila je seriju fotografija sa ćerkom Sofijom Kastro za magazin "Caras".

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novosti - Angelica Rivera !   Sat 3 Aug 2013 - 2:40

PRVA DAMA MEKSIKA PROSLAVILA 43. ROĐENDAN

Junakinja serije "Opijeni ljubavlju" i prva dama Meksika Anhelika Rivera, koju smo u novom broju smestili u rubriku Kameleon, proslavila je juče u krugu najmilijih 43. rođendan.
- Najbolji rođendan koji je mogao da mi se dogodi, u društvu mog supruga i naše dece, okružena ljubavlju i slogom. Dobila sam danas tri poklona koja su me ispunila srećom, a to su: zdravlje mog supruga, harmoniju u kojoj živi naša porodica i jedan izazov više - debitovanje Sofije u pozorištu. Hvala svima na čestitkama i ljubavi koju mi pružate. Osećam se kao ispunjena i srećna žena - napisala je na "Fejsbuku" Anhelika Rivera, ispod rođedanske fotografije.
Predsednik Meksika Enrike Penja Nieto čestitao je Anheliki rođendan putem društvene mreže:
- Čestitam velikoj životnoj saputnici, mojoj supruzi Anheliki, koja danas slavi rođendan. Hvala, ljubavi, za poverenje, sreću i predanost. Ja sam srećan čovek što te imam pored sebe i što zajedno činimo ovu veliku porodicu - napisao je predsednik.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Novosti - Angelica Rivera !   Sat 28 Jun 2014 - 1:08

Anhelika Rivera sa ćerkom na naslovnici “Marie Claire Mexico”

Prva dama Meksika Anhelika Rivera pozirala je elegantno odevena za naslovnicu magazina “Marie Claire Mexico” sa svojom ćerkom Sofijom Kastro.

U intervjuu za ovaj prestižni magazin majka i ćerka su govorile o detinjstvu, karijeri, ciljevima, ali i ženskim temama.

Članak zauzima 22 strane, a lepe dame su čak i otvorile vrata svoje rezidencije, a Rivera je napomenula da žena nikada ne treba da se odrekne tri stvari “Postoje tri stvari kojih nikada ne treba da se odreknete: slobode, stavova i dostojanstva. Ovo poslednje je nešto što žena nikada ne sme da izgubi, sve drugo može da se povrati, ali to ne.”
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Novosti - Angelica Rivera !   

Back to top Go down

Novosti - Angelica Rivera !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2