REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Radmila Manojlovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Fri 12 Oct 2012 - 8:55

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Fri 12 Oct 2012 - 20:50

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Fri 14 Dec 2012 - 5:43

Zbog Anđušića gledam Partizan!

Košarkaši Partizana uspeli su da se probiju kroz smetove do Bamberga, gde će večeras (20.45) voditi odlučujuću bitku sa Nemcima za prolaz u top 16 Evrolige. Istovremeno, osluškivaće i dešavanja iz Istanbula, gde im je potrebna pobeda Bešiktaša nad Lijetuvosom, a u međuvremenu srpski šampion je dobio još jednog VIP navijača, makar kada je u pitanju Evroliga.

Zanosna Rada Manojlović je bila na tribinama “Pionira” kada su puleni Duška Vujoševića igrali s Barselonoma, a duel u Nemačkoj pratiće na “Sport klubu”.

- Iskreno, bilo mi je jako teško na meču sa Barselonom, nakon rampe Džavaija, i to u poslednjoj sekundi utakmice. Teško sam to podnela, uostalom kao i onih 7.500 navijača u “Pioniru”, ali šta da se radi i to je sport.

Može li Partizan večeras do pobede protiv Bamberga?

- Naravno da može. Verujem da će momci dati sve od sebe da pobede i ako se poklopi rezultat iz Istanbula, eto Partizana u top 16. Koliko sam čula, igrali bi onda u “Areni”, pa bi tek tamo bila fantastična atmosfera.

Otkud vi uopšte na utakmicama Partizana?

- Odranije pratim sve utakmice reprezentacije, a ljubav prema sportu nasledila sam od tate. Moram ipak da priznam da me je Danilo Anđušić nagovorio da počnem da dolazim, a upoznali smo se kada sam mu pevala na svadbi i postali smo jako dobri prijatelji. Pa kako da odbijem poziv da podržim njega i ekipu.

Hoćete li bodriti Partizan i u “Areni”?

- Hoću ako me Danilo bude pozvao. Vidite, nisam navijač Partizana, ali sam uvek uz naše klubove kada igraju protiv inostranih.

Napravili ste pesmu “Marakana”. Hoće li biti i neka o atmosferi u “Pioniru”?

- Čim neki kompozitor bude napravio pesmu za crno-bele, otpevaću i to, ali napomenula bih da je pesma “Marakana” više bila simboličnog značenja nego što je bila vezana za Crvenu zvezdu.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Fri 14 Dec 2012 - 5:51

16.12.2012. - KCN 3 (Svet plus), Nedelja plus, 16:00h-18:00h - Rada Manojlovic & Katarina Zivkovic

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Thu 3 Jan 2013 - 23:00

"KORPA": RADA ŠUTNULA MILANA NAKON ČETIRI GODINE VEZE!

Rada Manojlović i Milan Stanković više nisu zajedno! Zapravo, jesu pod istim krovom, ali samo kao cimeri, jer je njihovom ljubavnom odnosu, u koji su mnogi godinama sumnjali, sada odzvonilo.

Već mesecima u njihovom odnosu ništa ne štima. Stalne svađe i trzavice postale su svakodnevne, tako da i ne čudi što su oboje našli mir i spokoj u novim partnerima!

Dok je Milan imao „leteću“ avanturu s Nikolijom, ćerkom svoje bliske prijateljice Vesne Zmijanac, Rada je otpočela vezu s javnosti nepoznatim mladićem. A da je stvar poprilično ozbiljna govori i podatak da je najbliže prijatelje upoznala s dotičnim, te da su više puta svi zajedno posećivali beogradske restorane i kafiće. Međutim, očito da je prijatelje zaklela na ćutanje, jer svi samo potvrđuju, ali niko neće da otkrije čak ni njegovo ime.

Podsećanja radi, bivši par Milan i Rada viđeni su zajedno tokom decembra na snimanju novogodišnje emisije jedne televizije, i to je bio maltene presedan, s obzirom na to da se nigde ne pojavljuju zajedno, ne daju zajedničke intervjue, a čak ni jedno drugome ne pružaju podršku prilikom nastupa u Beogradu ili bližoj okolini. Inače, njih dvoje su bili u vezi od leta 2008. godine.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Thu 10 Jan 2013 - 21:59

Rada dobila šampanjac i 101 ružu!

Nova ljubav na pomolu ili samo pažnja starog dečka, nije nam poznato, ali jedno je izvesno, Radmila Manojlović je tokom nastupa u popularnom beogradskom klubu dobila šampanjac i korpu sa 101 crvenom ružom.

Ipak, Rada o misterioznom pošiljaocu nije želela da priča, kao ni o spekulacijama da je raskinula sa Milanom Stankovićem, ali poklon koji joj je neko poslao na binu nije odbila.

Manojlovićeva se u sredu pojavila na nastupu u klubu „Magacin“ u kratkoj beloj haljini sa cirkonima, a ovakve modele u poslednje vreme veoma je izbegavala, te je pevala uglavnom u helankama i uskim pantalonama. Razlog njenog povratka kratkim haljinama nije otkriven, a odgovor niko od novinara nije ni dobio jer Rada uopšte nije želela da priča sa sedmom silom, verovatno da je niko ne bi pitao o navodnom raskidu sa Milanom Stankovićem, sa kojim je poslednji put viđena na snimanju novogodišnjeg programa jedne televizije.

Međutim, Manojlovićeva je u sredu uveče bila vidno raspoložena, a publika ju je pozdravila ovacijama. Onda je dobila korpu s ružama i šampanjac, koji je podelila sa bendom, a potom se zahvalila misterioznom obožavaocu, koji do kraja njenog nastupa nije otkrio identitet.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Sat 19 Jan 2013 - 10:38

Radmila Manojlović: Ponovo sam zaljubljena

- Moj život je moja stvar. Neću dozvoliti da mediji od mene prave ono što nisam. Nisam nikome druga i ničija ljubavnica. Imam novog dečka, ali o tome neću da govorim – rekla je Radmila Manojlović u kratkoj izjavi za “Blic”.
Pevačica je preksinoć na svojoj Fejsbuk stranici negirala sve navode Milana Stankovića koji je ove nedelje u javnost istupio kao prevareni dečko koga je Rada povredila viđajući se sa oženjenim muškarcem.
- Rada je zaista volela Milana i bila uz njega kad mu je bilo najteže i nijednog momenta nije želela da ga povredi. Zaljubila se sasvim slučajno u Momira Gajića i u početku je to krila od Milana. Međutim, kako su počeli da se viđaju, sve manje se moglo sakriti zadovoljstvo zbog nove veze na Radinom licu. Na drugoj strani Milanov i Radin raskid je doveo u pitanje i neke druge egzistencijalne stvari jer su živeli u zajedničkom iznajmljenom stanu, a pri tom Milanova finansijska situacija nije na zavidnom nivou, tako da je Rada uglavnom vukla za oboje – ispričao je pevačicin prijatelj.
Pevačicu su u teškom trenutku podržali otac i sestra, koji su znali pravu istinu o svemu. Oni su je podstakli da reaguje i demantuje da je nemoralna osoba.
- Rada će u ponedeljak u emisiji “Narod pita” uživo odgovoriti na sve nedoumice gledalaca – zaključuje izvor “Blica”.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Thu 24 Jan 2013 - 1:16

RADA IMA POTREBU SAMO MOMKE DA MENJA: ZABORAVILA NA SEBE!

Rada Manojlović ne skida bež cipele sa platformom i visokom štiklom koje koštaju oko 4.000 dinara i koje se mogu naći u većini običnih radnji a koje nosi veliki broj devojaka. Rada se već mesecima, što na televiziji, što na nastupima, pojavljuje u istim bež cipelama sa visokom platformom i visokom štiklom. Buvalno ih ne skida! Rada Manojlović ne spava noćima: Konačno je ispričala šta joj leži na duši!]Menja Milana za novog dečka[/url], a cipele ne menja...

Iako stalno nastupa i dobija dobre honorare, pevačica je otvoreno priznala da ne daje mnogo novca za garderobu, a jednom se pohvalila da ume kompletno da se obuče za 2.000 dinara a da to ne izgleda jeftino. Ovoga puta Rada je ipak preterala sa namerom da uštedi.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Thu 24 Jan 2013 - 1:29

Radmila uhvaćena u laži!

Mlada zvezda “Granda” Radmila Manojlović pokušava da svoju karijeru gradi na tome da je publika shvati kao jednu iskrenu i poštenu devojku koja “ne maže” oči lažima, međutim, izgleda da ni sama nije svesna da je već obmanula javnost svojim protivrečnim izjavama! Naime, Rada je pre nekoliko dana za “Blic” izjavila kako ima novog dečka, a onda otišla kod direktora “Granda” Saše Popovića u emisiju “Narod pita” i tamo pred višemilionskim auditorijumom rekla da je slobodna i da nema dečka.

- Moj život je moja stvar. Neću dozvoliti da mediji od mene prave ono što nisam. Nisam nikome druga i ničija ljubavnica. Imam novog dečka, ali o tome neću da govorim - rekla je Rada samo dva dana pre nego što je u uživo emisiji nekoliko puta ponovila “Nemam dečka, slobodna sam!”

Da li Manjlovićeva želi da “opere” svoju savest pred publikom i bivšim dečkom Milanom Stankovićem i ubedi nas kako nije učinila preljubu ili je nešto drugo u pitanju - ne znamo, ali je izvesno da se nije baš najbolje dogovorila sama sa sobom da li trenutno ima ili nema dečka.
Rada je u još jednom intervjuuu nagovestila da ima partnera, ali da je rano da priča o tome.

- Tek se desio raskid sa Milanom i zaista mislim da je neumesno i prerano pričati o novoj vezi. Biće vremena za to, nigde ne žurim - rekla je mlada pevačica za “Skandal”
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Sat 7 Dec 2013 - 2:29

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   

Back to top Go down