REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Anahi medju najseksipilnijim pevacicama

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 608
Godina : 24

20100427
PostAnahi medju najseksipilnijim pevacicama

Po prvi put, javnosti Fajerflaj je izabrao 10 najseksipilnijih žena u muzici. U trci su ucestvovala samo velika imena koja se bore za najviše pozicije. Skinuti su sa liste oni koji su nekada izabrani u proslosti, kao što su slučajevi Kati Perri, Hailei Villiams iz Paramore, Ešli Tisdejl, Klaudija Leitte, Nikol iz Pussicat Dolls, među ostalima.

Posle konačnog glasanja, postavili smo ovaj novi posebno za vas, koji govori malo više o svakom od deset pesama za našu publiku. Podići ćemo vam znatiželju i glavne razloge koji su obezbedili mesta imenima ispod na ovoj listi. Check it out!

1ª Sandy Leah
2ª Rihanna
3ª Miley Cyrus
4ª Avril Lavigne
5ª Mariah Carey
6ª Beyoncé
7ª Ivete Sangalo
8ª Anahí

Latino predstavnica iz naše liste najseksipilnijih, Anahi ostavila je imena kao što su Šakira i Dženifer Lopez. Eks RBD-ovka zauzela je osmu poziciju najvećih seksi pevačica. I to se nije desilo slučajno. Anahi je posetila zemlju u drugoj polovini prošle godine kako bi promovisala svoj novi album "Mi Delirio". Povremeno, ona je defilovala svom svojom lepotom i dokazala zašto je smatraju jednom od najboljih i najljepših žena Meksika, koja je takodje i jedna od najseksipilnijih zena. Dovoljno je videti muzicki video za pesmu Mi Delirio gde je pokazala sopstvenu senzualnost, ova 26-godisnja latino pevačica.

9ª Britney Spears
10ª Lady Gaga

:: Fonte: Vagalume (UOL)

originalni tekst:
Pela primeira vez, o público do Vaga-lume elegeu as 10 mulheres mais sexy da música. E a disputa contou apenas com grandes nomes, disputando as primeiras posições. Fora da lista ficaram algumas eleitas em especiais passados, como foram os casos de Katy Perry, Hayley Williams do Paramore, Ashley Tisdale, Claudia Leitte, Nicole das Pussycat Dolls, entre outras.

Depois de finalizada a votação, montamos este novo especial para você, falando um pouco mais sobre cada uma das dez preferidas de nosso público. Levantamos curiosidades e os principais motivos que garantiram para os nomes a seguir, uma posição nesta seleta lista. Confira!

1ª Sandy Leah
2ª Rihanna
3ª Miley Cyrus
4ª Avril Lavigne
5ª Mariah Carey
6ª Beyoncé
7ª Ivete Sangalo
8ª Anahí

Representante latina de nossa lista das mais sexy, Anahí deixou para trás nomes como Shakira e Jennifer Lopez. A ex-RBD foi considerada a oitava cantora mais sexy, pelo público do Vaga-lume. E isso não aconteceu à toa. Anahí visitou o país no segundo semestre do ano passado, para divulgar seu novo disco "Mi Delirio". Na ocasião, ela desfilou toda sua beleza e provou porque é considerada uma das melhores mais belas do México. Uma das mais belas e também sexy! Basta conferir o videoclipe da canção Mi Delirio para comprovar a sensualidade latina da cantora de 26 anos.

9ª Britney Spears
10ª Lady Gaga

:: Fonte: Vagalume (UOL)
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Venera
» LAZA KOSTIĆ " MEĐ JAVOM I MEĐ SNOM "
» Kineska poezija
» Mak Dizdar
» Audi A6 Allroad Quattro
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Anahi medju najseksipilnijim pevacicama :: Comments

Bas mi je drago zbog Anahi... Ona jeste prelepa...
Beyonce treba da bude druga a Rihanna prva
veoma mi je drago zbog Anny
ako je ova Sandy najseksipilnija,onaj ko je pravio ovu listu nije normalan...
a sto se tice Anahi-moje iskreno misljenje-
Quote :
jednom od najboljih i najljepših žena Meksika
taj ko je rekao da je najlepsa je lud...ili corav moze se reci...sorry fanovi...ali mora se riznati da su na ovu listu zasluzile da udju mnogo lese,zgodnije i seksipilnije pevacice,a Anahi nije nista od toga....

sorry fanovima-misljenja su razlicita!
Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama
Post Today at 2:46 by Sponsored content

Anahi medju najseksipilnijim pevacicama

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1