REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Anahi postala najseksipilnija zena Meksika

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 608
Godina : 24

20100510
PostAnahi postala najseksipilnija zena Meksika

Ovo je trenutno udarna vest sirom sveta

1º Anahí
2º Sugey Abrego
3º Jessica Alba
4º Elsa Benitez
5º Kate del Castillo
6º Liliana Dominguez
7º Ninel Conde
8º Daniela De Jesus Cosio
9º Marlene Favela

http://www.maxim.com/girls/girls-of-maxim/92690/25-hottest-mexican-women.html?thumbnails=true

Dulce je zauzela 16 mesto, a Maite 22
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Skinula 50 kilograma i postala mis
» 10 najlepsih zena na svetu - 2014
» Fotografije najlepsih zena sveta
» Lav u ljubavi
» Glava porodice
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Anahi postala najseksipilnija zena Meksika :: Comments

*Flippy* wrote:
:super: :super: :super:
e bas sam i ja to htjela reci...ali gira bi brza

ma slažemo se mi zagrljaj
Quote :
ma levys pusti,tih pola milijuna fanova su više manje dječica od 10,12 godina i s jedne strane mi je i razumljivo da im je anahi idol,uzor,šta li već... tako sam i ja ko mala ludovala za britney spears i smatrala je najljepšom,najsjanijom,naboljom i blablablabla XD
mislim da anahi dosta ti klinci uspoređuju sa mijom koluči i onim njenim ke difisil es ser jo,pa kako je ona poznata po cijeloj školi,pa se dečki lijepe na nju,pa se najbolje oblači,pa ima uvijek savršenu frizuru,pa ima milijun prijateljica i tako dalje... i razmljivo je da im se to sviđa :)

ne bih rekla :)

ja imam recimo 19 godina, tako da ta prica o "deci" odmah otpada :D

devojka je prosto lepa i zgodna sto i ovo proglasenje potvrdjuje.

neko se slaze neko ne, takav je zivot :)
napisala sam više manje,a ne da su svi njeni fanovi djeca... Namig)
i ne kužim čemu su djeca stavljena pod navodne znakove,biće od 10 ili 12 godina je dijete,a ne ´dijete´
zato sto nju ne prate "deca" od 12-13 godina koja su pratila i RBD, ogradi to, vec dosta zreli ljudi, za koje si ti dete, pogledaj njenu rodjenansku cestitku koju su namestili njeni fanovi iz celog sveta pa mi onda molim te reci da li nju slusaju deca ili ne.

moja recimo sestra (24 god) inace student hirurgije je obozava :)

i ovde zavrsavam diskusiju, jer ne znam o cemu se diskutuje, devojka je proglasena najseksipilnijom zenom Meksika svidjalo se to nekima ili ne.
gle,ja nisam ni tebe ni tvoju sestru studenticu kirurgije prozvala i strpala u isti koš sa dječjim fanovima anahi. samo kažem (i za to mi ne trebaju nikakvi dokazi u vidu rođendanskih čestitki) da su većina njenih fanova djeca zato što je vide kao miju koluči i na neki se način poistovjećuju s njom. sigurno nisu njeni fanovi zbog iznimnog glumačkog i pjevačkog talenta, koji, budimo relani, i nije baš nešto (al mlada je, ajd, valda će se dokazat). Bože moj, i sama si prošla pubertet, valjda znaš kako si se onda ponašala, ko su ti bili uzori, u kog si se sve sa televizije zaljubila...
naravno, uvijek postoje iznimke i to poštujem.

i da, ne vidim zašto bi ti morala odlučit da prekineš ovu diskusiju. ovo je forum na kojem svatko ima pravo iznijeti svoje mišljenje i tako dugo dok nitko nikog ne vrijeđa, mislim da se može slobodno pisat i raspravljat. pa si tako ja potpuno opravdano uzimam za pravo iskomentirat da jessica alba, anahi i ninel jednostavno ne idu u isti koš ni po kakvim kriterijima. isto tako mogu slobodno odgovorit na tvoj komentar o anahi, ko što i ti to možeš na moj o albi. sve dok jedna drugu ne vrijeđamo, ne vidim problem. a ako te bilo šta uvrijedilo, evo ja se ispričavam. :)
slazem se.... :super: :super:
u pravu si giro....danas sam bas rekla drugaricama za ovo i one su se prvo sokirale,i ako ne prate spanske serije znaju da Mexico ima da ponudi mnogo,mnogo bolje,a onda su mi rekle upravo isto sto i ti....da je to zbog lika MieKoluci koju je glumila...ona je njima uzor,a ne Anahi...NE SVIMA,VECINI....

ali ja i dalje ne mogu da verujem....pa ovo je uzas ::D:
Quote :
i da, ne vidim zašto bi ti morala odlučit da prekineš ovu diskusiju. ovo je forum na kojem svatko ima pravo iznijeti svoje mišljenje i tako dugo dok nitko nikog ne vrijeđa, mislim da se može slobodno pisat i raspravljat.

boze boze evo drugarski savet- get a life!

koliki post sacuvaj Boze JA SAM REKLA DA JA ZAVRSAVAM DISKUSIJU a sta me briga sta ce ko pisati ili raditi niti me savrseno zanima, ja ne vidim poentu diskusije i ja sam je zavrsila a vi diskutujte sta i kako hocete. Ja govorim u svoje ime :)

Quote :
gle,ja nisam ni tebe ni tvoju sestru studenticu kirurgije prozvala i strpala u isti koš sa dječjim fanovima anahi. samo kažem (i za to mi ne trebaju nikakvi dokazi u vidu rođendanskih čestitki) da su većina njenih fanova djeca zato što je vide kao miju koluči i na neki se način poistovjećuju s njom. sigurno nisu njeni fanovi zbog iznimnog glumačkog i pjevačkog talenta, koji, budimo relani, i nije baš nešto

gle tebi ukusi su razliciti za mene ima talenta pratim je od 2002 kada RBD i ova dosadna prica o Rebelde nije pocela i devojka je imala svoje fanove pre toga koji nisu bili deca ima ih i sada posle, ti poistovecujes Anahi kao Miju ali ne kapiras da je rebelde prosao- SMORIO LJUDE i da ona kao "clan RBD-a" vise nema tu poziciju i da je sada ono sto je i bila pre "RBD-a"- samo Anahi.

Drugo ti si zena ja sam zena muskarci su ti koji odluciju sta je za njih sexy ne ti ili ja ili neka deseta.

Moje kolege recimo svi do jednog otkidaju na nju.

Maxim je najpoznatiji muski casopsi posle Playboya u svetu i muskarci su ti kojima se ona ocigledno dopada.

Nase msiljenje kao zena nije isto kao i njihovo. Slozices se ipak je nama kao zenama bitnije sta misle muskarci o nasoj senzualnosti i lepoti od recimo neke zene, zar ne?

I sada stvarno zavrsavam diskusiju jer kao sto vidis nemam vremena da se prepucavam o takvim glupostima kao besposlena.

Da ne bih bila protumacena lose kao malopre- rekla sam u svoje ime!

Pozdrav tebi zagrljaj
Meni je Anahi iskreno ruzna, ima milion lepsih pevacica, glumica i oznatih licnosti od nje, a pogotovo u Mekskiku,,,
Alekschica wrote:
gle ukusi su razliciti za mene ima talenta pratim je od 2002 kada RBD i ova dosadna prica o Rebelde nije pocela i devojka je imala svoje fanove pre toga koji nisu bili deca ima ih i sada posle, ti poistovecujes Anahi kao Miju ali ne kapiras da je rebelde prosao- SMORIO LJUDE i da ona kao "clan RBD-a" vise nema tu poziciju i da je sada ono sto je i bila pre "RBD-a"- samo Anahi.
ja ne znam kako si jepratila...da se razumemo,bez RBD-a,nje kao licnoti u Mexickoj javnosti ne bi bilo najverovatnije....ona bez RBD-a nije nista....svi je znaju kao to sto je bila....eto ti i dokaz-koncert u Srbiji....kao arena,vamte,tamte i na kraju-cvrc-jedva napunila Dom Sindikata....karte su poklanjane...o cemu pricamo vise...
pa o cemu da pricamo kada ni RBD vise to nije mogao u Meksiku na protest protiv raspada izaslo 50 ljudi :) RBD je na kraju imao prazne hale, a ne ona sama- oni kao grupa i kao takvi su proslost ona je sada sama bez njega, devojka pocinje tamo gde je stala pre RBD price. Pola miliona fanova u svetu govori sve :) Naravno fanova koji imaju internet :)

Quote :
ja ne znam kako si jepratila...da se razumemo,bez RBD-a,nje kao licnoti u Mexickoj javnosti ne bi bilo najverovatnije...

Ti znas da je Anahi glumila u serijama poput Primer Amor A mil por hora pored Kuna Beckera, Ane Lajevske, Valentina Lanusa itd. Zatim, Clase 406, snimila 3 studijska albuma pre RBD-a? Ona je pre RBD-a imala svoju karijeru koju smo mi njeni fanovi pratili i sada nastavljamo :D

I ovo je bre vise teski off topic vezali ste se njene glave ko da nemate druga posla. Tema se ne zove Anahi i njena karijera vec spsiak najzgodnijih zena i ja cu odgovarati samo u tim okvirima.

Jadno i zalosno.

Sada zaista zavrsavam sta god nakon ovog posta dodje da znate da ne odgovaram!
Ok je Anahi iako po meni ima mnogo lepsih zena od nje... :)))

Last edited by Tea Peregrin Bormann on Mon 28 Jun 2010 - 3:08; edited 1 time in total
Ljudi, samo OPUSTENO... Kako je, tako je... Anahi je na prvom mestu i sta s tim??? Niko ne ocekuje da je svi vole... Neki se slazu, a neki ne... Ja nmg nekoga ko je ne voli da ubedim u suprotno, a i neko ko je ne voli da mene ubedi u to da ona prestane da mi se svidja (svidja kao pevacica, a ne kao devojka, da ne pomislite svasta)...
P.S. Zamalo da zaboravim da joj pozelim SRECAN RODJENDAN i sve najjjj, najjjj, najjjj... :srce: :59: :G:
posto vise nemas sta da kazers....necu se raspravljati.... :cao:

Tea Peregrin Bormann wrote:
OMG,koja rasprava,pa sta se svadjate,svako ima svoje misljenje...
Meni je Anahi ok,iako nisam njen fan priznajem da je lepa i zgodna ali da se ja pitam nikad je ne bi stavila na prvo mesto jer Mexico ima mnogo lepsih zena od nje!!!
:super: :super:
NaraVNOO..Moja lepotica...
Zasluzilaaa je..
A i Dul i May nisu na losoj pozicic xP
Quote :
posto vise nemas sta da kazers....necu se raspravljati...
.

Mama i tata te nisu naucili da kada ti neko kaze da zavrsava, da prestanes da se obracas. Vidis mene jesu naucili da kada mi se neko obrati ja odgovorim. Osnovno kucno vaspitanje.

O cemu imamo da pricamo kada ti nemas sta da kazes? Anahi je prva ti mozes samo da crknes zbog toga i nista vise :) Mozes do sutra da negodujes mi njeni fanovi zbog takvih negodovanja uzivamo jer vidimo koliko vas to boli sto je prva a ne mozete nista da uradite povodm toga :P O cemu ti pricas? O Anahinoj karijeri u temi Najseksipilnije zene Meksika? Pitam se gde su na ovom forumu modovi i admini koji brinu o off topicovanju. Pricas o Anahinoj karijeri a ne znas nista, sto se da videti iz tvog posta o njenoj karijeri bez RBD-a.

Osobe bez socijalnog zivota lece frustracije po forumima pa tako od sada si kod mene na ignore listi tako da znas sta god odgovoris, tvoj post necu videti :)
Boze moj,ovi Mexicanmci su naprasno poludeli,ocoraveli ili sta vec?Kako ona moze biti najseksipilnija poboguuu?Alba je prelepa,a ova nije ni do noznog prsta sto kazete,aj pevanje i gluma tu i tamo,ali ona seksipilna?UZAS
Da ne otvaram novu temu, casposis Quien je proglasio Anahi takodje najseksipilnijom latino zenom uopste :)

I ove godine časopis Quien publikovao je listu najseksipilnijih zena Latino Amerike. Na listi su se pronasla mnoga zvucna imena! Saznajte!

O site Quien.com divulgou uma lista das garotas que, antes eram meninas boas, e agora converteram-se em garotas sexys. Vejam!

1. Anahí
2. Belinda,
3. Miley Cyrus,
4. Dulce María,
5. Britney Spears,
6. Christina Aguilera,
7. Rihanna
8. Shakira.

toliko o tome :D
Jej..pa lepotica moja..zasluzila je.. :D <33333333
Dusha moja... Bas mi je drago zbog nje...
:78:

Last edited by Tea Peregrin Bormann on Sat 24 Jul 2010 - 10:00; edited 2 times in total
Alekschica wrote:
Quote :
posto vise nemas sta da kazers....necu se raspravljati...
.

Mama i tata te nisu naucili da kada ti neko kaze da zavrsava, da prestanes da se obracas. Vidis mene jesu naucili da kada mi se neko obrati ja odgovorim. Osnovno kucno vaspitanje.

O cemu imamo da pricamo kada ti nemas sta da kazes? Anahi je prva ti mozes samo da crknes zbog toga i nista vise :) Mozes do sutra da negodujes mi njeni fanovi zbog takvih negodovanja uzivamo jer vidimo koliko vas to boli sto je prva a ne mozete nista da uradite povodm toga :P O cemu ti pricas? O Anahinoj karijeri u temi Najseksipilnije zene Meksika? Pitam se gde su na ovom forumu modovi i admini koji brinu o off topicovanju. Pricas o Anahinoj karijeri a ne znas nista, sto se da videti iz tvog posta o njenoj karijeri bez RBD-a.

oprosti draga,ali kad neko kaze da zavrsava,to ne znaci da ja treaba da prekinem jer ti nisi niko i nista da mi to kazes...svako moze da pise sta hoce i kad hoce i ti nisi niko na ovom forumu da to zabranis....a drugo nisam ja prva pocela da pricam o njenoj karijeri (koja je by the way :POIU: ali nema veze) vec ti...
jer siu rekla da neces vise odgovarati-onda odrzi svoju rec...mene su moji roditelji naucili dovoljnom vaspitanju da znam da se ne treba da se raspravljam sa takvim ljudima kao sto si ti...pogresila sam...kajem se i te kako...uostalom ja sam samo komentarisala u ovoj temi kao i svako drugi sto ima pravo...

Quote :
Osobe bez socijalnog zivota lece frustracije po forumima pa tako od sada si kod mene na ignore listi tako da znas sta god odgovoris, tvoj post necu videti :)
mnogo su me potresle tvoje reci veruj mi...
a moj socijalni zivot te se ne tice,i veruj mi obimniji je od tvog sigurno...

p.s. a sto se tice ove druge liste-taj ko je nju pravio jos je ludji kad je stavio Anahi u istu grupu sa Christinom Aguilerom, Rihannom i Shakirom...nije im ni do kolena...MOJE MISLJENJE! :cao: :cao: :cao: :cao:
ALOOOO BREEE!!!!
Jos samo fali da se pobijete... Da li cete da se svadjate oko toga jos 100 godina... Nije vredno... Alekschica ti volis Anahi i to je super i ja se slazem sa tobom, ali shvati da ne moze da je voli ceo svet... Kao sto ti ne volis nekog tamo, postoje ljudi kojima se Anahi ne dopada...
Levy's girl ti je ne volis... Nije bitno to sto se ja ne slazem sa tobom, ali postujem tvoje misljenje... I ne mrzim te, niti nesto slicno zbog toga...
NE TREBA DA SE SVADJATE OKO TOGA I DA VREDJATE JEDNA DRUGU!!!!
Moja najbolja drugarica ne voli Anahi niti muziku koju ja slusam, ni serije i uopste nismo slicne, ali ipak smo najbolje drugarice i trudimo se da ispostujemo jedna drugu...
Tako da VODITE LJUBAV, A NE RAT.... ::D:
ZEZAM SE... Palo mi na pamet, jer se DONEKLE slaze sa ovim sto sam rekla...
Jelena..sve si lepo rekla...xD
Sve sam procitala po prvi put..xD
I slazem se.. :P
Drago mi je sto se slazes...
Jelen@007 wrote:
ALOOOO BREEE!!!!
Jos samo fali da se pobijete... Da li cete da se svadjate oko toga jos 100 godina... Nije vredno... Alekschica ti volis Anahi i to je super i ja se slazem sa tobom, ali shvati da ne moze da je voli ceo svet... Kao sto ti ne volis nekog tamo, postoje ljudi kojima se Anahi ne dopada...
Levy's girl ti je ne volis... Nije bitno to sto se ja ne slazem sa tobom, ali postujem tvoje misljenje... I ne mrzim te, niti nesto slicno zbog toga...
NE TREBA DA SE SVADJATE OKO TOGA I DA VREDJATE JEDNA DRUGU!!!!
Moja najbolja drugarica ne voli Anahi niti muziku koju ja slusam, ni serije i uopste nismo slicne, ali ipak smo najbolje drugarice i trudimo se da ispostujemo jedna drugu...
Tako da VODITE LJUBAV, A NE RAT.... ::D:
ZEZAM SE... Palo mi na pamet, jer se DONEKLE slaze sa ovim sto sam rekla...
:59: :59: :59:
Re: Anahi postala najseksipilnija zena Meksika
Post Today at 9:21 by Sponsored content

Anahi postala najseksipilnija zena Meksika

View previous topic View next topic Back to top 

Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next