REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Anahi postala najseksipilnija zena Meksika

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 608
Godina : 24

20100510
PostAnahi postala najseksipilnija zena Meksika

Ovo je trenutno udarna vest sirom sveta

1º Anahí
2º Sugey Abrego
3º Jessica Alba
4º Elsa Benitez
5º Kate del Castillo
6º Liliana Dominguez
7º Ninel Conde
8º Daniela De Jesus Cosio
9º Marlene Favela

http://www.maxim.com/girls/girls-of-maxim/92690/25-hottest-mexican-women.html?thumbnails=true

Dulce je zauzela 16 mesto, a Maite 22
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Skinula 50 kilograma i postala mis
» 10 najlepsih zena na svetu - 2014
» Fotografije najlepsih zena sveta
» Lav u ljubavi
» Glava porodice
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Anahi postala najseksipilnija zena Meksika :: Comments

Vidim da su se strasti smirile, zato hvala vam...
Hvala i od mene
Dalju svadju bih zamolio da ne nastavljate jer cu zakljucati temu
U redu da date svoje misljenje
Ali da nekom kazete da nema vaspitanje i dr to vec nije u redu..
:LKI:
Slazem se sa Jelenom nemoze nju svako voliti jbt :S
Djecija posla ako sada ti zeelis Levy*s Girl natjerati da voli Any...
Ako ju je ne voli, onda ne voli ha ya...
Meni je slatka al da je na sexy neznam bas...

Za mene moja Jacky najbolja, ja znam da nju vecina ne lajka, al vazno mi je da ju je ja volim, pa sada ko sta misli, svako ima pravo na svoje misljenje Namig
Ma nikog ja nisam terala nekog da voli, sta ja imam od toga?

Devojka je pocela da pljuje po Anahi na sta sam joj odgovarala dok sam videla njene postove.

Sada je cura kod mene na ignore listi pa ni ne vidim sta pise :D
Auuuuuuuuu......ja sam sto sta propustila....... ::D:

Meni je Anahi jako lepa devojka i svidja mi se njena boja glasa.....neko je voli neko je ne voli i to je normalno......Ali ocigledno da je Mexicanci vole......
Ja uopste ne razumem u cemu je fora.
Ja se slazem sa ljudima koji nisu njeni fanovi, ne svidja mi se rad te devojke, kad je ona izbrana za Miu, ja sam se slogirala, jer je Luisana Lupilato mnogo lepsa, no da ne skrecem sa teme Namig -toliko o njenom radi i glumackom talentu.

Ne moze bit da je celom svetu najseksipilnija i to morate da shvatite...
Naravno da shvatamo to uopste nije ovde problem, Mirela.

Problem je sto neki ljudi pocinju da pljuju po njoj jer se ne slazu sa listom. Niko njih ne tera da je vole, niko od nas nema nista od toga da li ces je ti, Pera, Paja ili neko deseti voleti. Prosto ne razumem u cemu je fora pljuvati nekog ako je vec receno svoje misljenje slagao se taj ili ne :) To sto nekoga ne volis ne daje nikom za pravo da vredja i pljuje nekoga, i time se izivljava na ostalim clanovima. Ukusi su razliciti i suprotna misljenja se postuju.

Ima ovde par njih koji su lepo rekli da se ne slazu i kraj ali neki su poceli da je pljuju i da vredjaju sto je pokazatelj da ta osoba ne zna sta znaci ponasanje.

Jedno je reci svoje misljenje a drugo vredjati i pljuvati kao sto je to Levys girl radila.

Neki moraju da shvate da postoje oni kojima je ona lepa i koji se slazu sa ovom listom.

Quote :
Ja se slazem sa ljudima koji nisu njeni fanovi, ne svidja mi se rad te devojke, kad je ona izbrana za Miu, ja sam se slogirala, jer je Luisana Lupilato mnogo lepsa, no da ne skrecem sa teme Namig -toliko o njenom radi i glumackom talentu.

Tvoje misljenje ne moze da proceni neciji talenat kao ni moje. Meni je Luisana prelepa devojka ali vise volim Anahi i licno mi je mnogo bolje iznela ulogu Mije Koluci.

Iz nekog razloga je stekla vecu popularnost od Luisane i iz nekog razloga je najveca zvezda RBD bila ona, zar ne? Dakle, ima ljudi koji je vole i koji ne vole.

Ali ti ako dopustas pljuvanje i vredjanje po forumu, jer nemas simpatije prema nekom, onda srecno u tome :)
Hajde se i vas dve pokacite... Pa lepo onda...
Ja ne dozvoljavam vredjanje na forumu, zato sam se i ubacila, jer sam ja na pocetku rekla sta mislim o listi, ne slazem se sa listom i to je to. Ali vidim da vas nekoliko naglava i vredja, vidim da je Hari opominjao i opet nista.
Ja cenim karijeru svih glumaca koji su uopste uspeli da izadju iz anonimnosti, koji su imali neku vecu ulogu,cenim ja misljenje svih vas, i cenim rad svih glumaca. Ne pljujem po njima nikad, niti sam primetila da je neko reko nesto cime je pljovao po ostalim clanovima, ili glumcima, Levy je rekla da joj se ne svidja, da je ovako i onaka, da se nije nastavljalo na to, sve bi se mirno zavrsilo, jer smo ovde da razmenjujemo misljenja.
NIje Anahi ruzna, niti ima glupu karijeru, ona samo po mom misljenju nije lepa, i nije se Bog zna sta pokazala kao glumica, kao pevacica mi se svidja.
Ali ovde je birano po fizickom izgledu, ne po tome sta je postigla, tako da su ljudi to komentarisali, a neki su se uhvatili njenog rada. Maxim je magazin za muskarce, a kad su muskarci gledali talenat devojke ? Hehe, znaci nikad, birali su po tome koja je najsexipilnija, ali meni ne ulazi u glavu da je ona ispred Albe.
A meni je Anahi bolja od Ninel Conde, ona je plasticna koliko moze jedno zivo bice da bude :)
E, to sto vi mislite o Anahi ja msm o Ninel Conde... De je ona lepa??? Samo je mogla da dopspe na listu najoperisanijih osoba veka... Izvinjavam se ako je neko voli, ali ovo je moje misljenje... Nemam nameru da vredjam, da se neko ne bi naljutio...
Omg.....Kad sam ovo videla pala sam sa stolice...Ako je Anahi najseksipilnija zena Meksika, ja sam carica sveta!!! Msm..uporedite Anahi i ovde ostale iza nje...ona im nije ni do pete..!! Giro u potpunosti se slazem sa tobom..!!
Ejs sada Ninel je bas i lijepa i zgodna :D
Pola njih odavde nema ni s od seksipila. Kate Castillo, Eiza, Maite? Meni nijedna od njih nije seksipilna, Maite je slatka ali seksipilna nije. Marlen Favela i Ninel su zasluzile vise pozicije, Anahi mi je bas po meri, devojka je bomba, Dulce mi je ok ali nije nista posebno, Mariana Seoane se trebala naci u prvih 10, savrsena po mom ukusu, Alba naravno, dok su mi ostale sve manje- vise ok.
Quote :
Ejs sada Ninel je bas i lijepa i zgodna :D

Al plasticna je sva
Pa dobro jeste to :r
Al opet je zgodnija od Any recimo :)
Ili Kate del Castillo omg :S
Al nemogu da vjerujem da je Any zgodnija od Jessice Albe
HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!!CULA SAM DA JE U OCAJNOM STANJU PROPALE SU JOJ TURNEJE,MOZDA SE SPETLJALA SA NEKIM NA POLOZAJU PA JE ZATO ZAUZELA POZICIJU
Quote :
CULA SAM DA JE U OCAJNOM STANJU PROPALE SU JOJ TURNEJE,

Nisi dobro cula, zaradila je milionce samo u 2010 :)
Nije se spetljala ni sa kim... To mesto je zasluzila...
Ma nema portebe da se petlja, kad je riba i po. A i da se petlja, opet je riba, cim moze smuvati nekog na polozaju.
Nishta me ne cudi za Anahi kada su Evu Mendes proglasili najlepshom zenom sweta a ona je bez shminke kao strashilo :B:
Dzonny svaka ti cast... I agree...
E pa sad ,iskreno volim anahi,iako mi nije pretjerao lijepa.nije u redu,pogledajte i kažite da sve ove iza anahi nisu ljepše od nje?ja volim anny puno ali svejedno ovosam mroala priznati :)
Re: Anahi postala najseksipilnija zena Meksika
Post Today at 10:50 by Sponsored content

Anahi postala najseksipilnija zena Meksika

View previous topic View next topic Back to top 

Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3