REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Coraima Tores

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Takica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 402

PostSubject: Re: Coraima Tores   Fri 28 Jan 2011 - 2:34

onako, nije nesto. :)
Back to top Go down
View user profile
Lalola
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 64

PostSubject: Re: Coraima Tores   Tue 20 Dec 2011 - 4:41

a sta da kazem sa moju omisljenu,prelepu preprirodnu,savrsenu,omiljenu latino glumicu,koja za mene jos od Kasandre zauzima posebno mesto....Za mene Coraima,pa onda sve ostale...samo ona je gliumila u seriji koja je usla u Ginisovu knjigu....o njoj zaista sve najbolje....[url][/url][You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Coraima Tores   Thu 30 Aug 2012 - 23:15

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Coraima Tores   Tue 4 Dec 2012 - 21:28

POSLE DVADESET GODINA: DA LI ZNATE GDE JE I ŠTA RADI KASANDRA?

Popularna venecuelanska glumica Koraima Tores, koja je devedesetih opčinila svet svojom harizmom, prisetila se nedavno uloge Kasandre koja joj je promenila život iz korena i vinula među zvezde.

- Dvadeset godina... Prošle su dve decenije, a kao da sam juče počela da snimam "Kasandru". Nisu me preko noći preobratili u Ciganku, morala sam ozbiljno da se pripremim za tu ulogu. Lik nije bio običan. Kasandra je bila devojka sigurna u sebe, u okviru svoje naivnosti koju je morala posedovati. Naviknuta da radi pred publikom, svako je veče plesala i bila izložena Randuovim noževima na ruletu, ali ipak izolovana od sveta van cirkusne šatre. Bio je to veliki izazov za mene, kojem sam s profesionalne strane morala u potpunosti da se prepustim -rekla je glumica, a zatim otkrila detalje iz svog života posle serije:

- Moj sin danas ima 16 godina, godinu manje od mene kada sam bila Kasandra, i nije gledao seriju ali svestan je mog uspeha. Od „Kasandre“ nije mi ostala nijedna materijalna uspomena. Nemam nijednu narukvicu, slike, naslovne strane... Samo čuvam najlepše sećanje na taj period. Niko nije doživeo ono što sam ja doživela. Niko niko drugi nije bio Kasandra - završava svoju ispovest Koraima.

Istina je da je mogla svojim imenom da postigne mnogo više, ali Koraima se odlučila da posle udaje za Nikolasa Montera gradi karijeru tamo gde joj živi porodica – u Kolumbiji. Mada i dalje igra na televiziji (poslednju ulogu ostvarila je prošle godine u seriji "Poverljiv"), Toresova se više posvetila pozorištu. Već duže vreme sa suprugom nastupa u uspešnoj predstavi "Pisma ljubavi". Nakon što su ih krajem prošle godine kolumbijski tabloidi razveli, Koraima je prvi put u karijeru, koju je gradila bez skandala, bila prinuđena na demanti.

- Priče o Nikalosavom neverstvu rezultat su zlonamernog ogovaranja i želje da se napravi senzacija tamo gde je nema. Mi smo srećan i skladan bračni par, koji svoju intimu čuva iza zatvorenih vrata. Nisam u mladosti bila predmet skandala, pa neću ni sada, kada ulazim u zrele godine – rekla je glumica, koja trenutno snima seriju za Karakol "Pet slobodnih udovica".

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Coraima Tores   Fri 14 Dec 2012 - 19:51

Koraima Tores sa koleginicama na promo fotografijama za seriju "5 viudas sueltas", koja se realizuje pod okriljem kolumbijskog "Karakola".

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Coraima Tores   Today at 3:19

Back to top Go down

Coraima Tores

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2