REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

"Buntovnici" ponovo na okupu!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

Broj postova : 33379
Godina : 20
Fan-gif :
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

20100705
Post"Buntovnici" ponovo na okupu!

Nakon neuspeha njegove poslednje telenovele ,,Moja devojcica", ciji rejting nije ni blizu onome koji je imala serija ,,Rebelde", Pedro Damian, tvorac legendarnih ,,Buntovnika", odlucio je da izvadi keca iz rukava. Naime, obnovice saradnju sa fantasticnom sestorkom Ani, Krisom, Mai, Ponchom, Dul i Uckerom kako bi povratio slavu koja polako bledi.
iako je ocekivao da da svi clanovi grupe obercuke prihvate njgov predlog, po svemu sudeci, nece sve ici kao po loju.
Naime, Maite Perroni, koja je uvek bila u senci Anahi i Dulce, nize uspeh za uspehom. Njen talenat je konacno potpuno dosao do izrazaja, a producenti se utrkuju ko ce je pre angazovati. Zato je jasno stavila do znanja Pedru kako joj ne pada na pamet
da se vrati u grupu. Poncho snima vrlo uspesne filmove i serije i, kako kaze, razdoblje buntovnog momka za njga je lepa
proslost. Nasuprut Mai i Ponchu, Anahi i Dulce zelele bi da ponovo budu deo globalnog fenomena! Iako je lepa Anahi sa velikim entuzijamom zapocela solo karaijeru, njen album i turneja nisu doneli ocekivane rezultate, zbog cega je pala u depresuju. Dulce je snimila seriju ,,Vereno de amor", koju je producirao upravo Damijan, ali je i ona dozivela fijasko, uprkos
tome sto se od nje mnogo ocekivalo. Dul je na trziste plasirala i album, koji je lose prosao i kod i publike i kod kritike, a najavljena turneja, u okviru koje je trebalo da poseti Srbiju, sada je pod velikim znakom pitanja. kristijan Cavez snimio je duet sa Glorijom Trevi i ucestvovao u akciji za pomoc nastradalima na hatiju, ali cak ni zajednicka pesma sa jednom od najpupolarnijih latino pevacica ni humanost na delu nisu mu pomogli da povrati slavu koju je uzivao kao clan RBD.
Simpaticni uker takodje je odusevljen idejom o ponovnom okupljenju grupe koja je zarila i palila svetskom scenom, buduci da ga producenti ne zele u svojim projektima, a ruze mu ne cvetaju ni kada je rec o pevackoj karijeri. Fanovi RBD sa odusevljenjem su docekali vest o okupljenju svojih miljenika, pa jedva cekaju da vide hoce li zaista biti povratnicke turneje,
u sklopu koje bi svi oni sa svojim idolima ponovo zapevali nezaboravne stihove ,, Y soy rebelde, cuando no sigop a los demos..." Drzimo palceve da i Maite Perroni i Poncho prihvate Pedrov poziv i navijamo za to da buntovna sestorka ponovo poseti Srbiju!
Back to top Go down
View user profile http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm

Similar topics

-
» Ponovo radi gramofon
» Pero Zubac
» Najmanje 80.000 dece u Srbiji ne viđa svoje očeve
» WhatsApp ponovo dostupan u Srbiji!
» Veridba je ponovo u modi
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

"Buntovnici" ponovo na okupu! :: Comments

Re: "Buntovnici" ponovo na okupu!
Post on Mon 5 Jul 2010 - 23:53 by twetty
Ja sam fan Anahi, Maite i Poncha ali ovo je glupost. Prvo Maitina predstava je dozivela potpuni fijasko i devojka se okrenula muzici, dakle ona bi se sigurno vratila u RBD. Poncho je nazalost propao potpuno, serija El Diez je otkazana i on ne radi nista. Camaleones je proglasena zajedno sa Verano de Amor kao najneuspesnija serija 2009. Dulce mrzim iz dna duse ali ona jos nije lansirala disk, o cemu ovi pricaju? Tek u oktobru izdaje album.

Anahi je trenutno najuspesnija sto mozes videti ovde http://tvnovele.motion-forum.net/anahi-f76/novosti-o-anahi-p204275.htm

Njoj sad ne pada napamet da se vrati u RBD.

Post on Mon 5 Jul 2010 - 23:57 by Jelen@007
Ovo sigurno nije tacno, mada bih ja bila presrecna da jeste...

Quote :
Poncho je nazalost propao potpuno, serija El Diez je otkazana i on ne radi nista.

Koliko ja znam, POchu ide veoma odbro, stalno snima neke filmove...

Quote :
Prvo Maitina predstava je dozivela potpuni fijasko

I pisalo se dosta o njenoj predstavi i islo joj je dobro s njom, ja msm...
Post on Mon 5 Jul 2010 - 23:59 by twetty
Pazi Maitina predstava je otkazana i Ponchova serija El Diez je takodje otkazana. Ja Poncha volim vise od sebe ali budi realna, jako mu lose ide.

Post on Tue 6 Jul 2010 - 0:50 by zvjezdica
sve u svemu,mislim da je ovo velika glupost zapravo sam ubijeđena da od ovog kao ponovnog okupljanja neće biti ništa...
Post on Tue 6 Jul 2010 - 0:53 by hari_95
zvjezdica wrote:
sve u svemu,mislim da je ovo velika glupost zapravo sam ubijeđena da od ovog kao ponovnog okupljanja neće biti ništa...

:super:
Ovaj Pedro samo hoce da skrene paznju,posto mu ni Verano de Amor i ova Nina nisu bile uspesne
Post on Tue 6 Jul 2010 - 1:20 by Jelen@007
Quote :
Pazi Maitina predstava je otkazana i Ponchova serija El Diez je takodje otkazana. Ja Poncha volim vise od sebe ali budi realna, jako mu lose ide.

Ok... Kako ti kazes...

Quote :

I ja se slazem...
Pricaju to vec 100 godina...
Post on Tue 6 Jul 2010 - 1:32 by twetty
Quote :
Ok... Kako ti kazes...

Pa ne govorim ja to iz neke zle namere ja bih najsrecnija bila da Poncho i Maite budu medju najuspesnijima, a Dulce na dnu. Veruj mi ako nekom pada tesko bilo koji neuspeh od ovo troje to je meni, pogotovu zbog Dulcinih fanova koji samo cekaju da bocnu :n:

Postajem paranoicna zbog njih :kisa:

EDIT: Maite ce krenuti odlicno sa muzikom, u Brazilu je rasprodala sve sale u kojima peva :)

Last edited by Alekschica on Tue 6 Jul 2010 - 1:45; edited 1 time in total
Post on Tue 6 Jul 2010 - 1:42 by *Flippy*
ma nema od ovog nista...
a mislim da je i glupo da se ponovo okupljaju
Post on Tue 6 Jul 2010 - 1:53 by twetty
Kada je objavljeno da se raspadaju i kada su pozvali fanove na protest u Meksiku je izaslo samo 500 ljudi. Na EDC i Gira de Adios turneji su imali prazne sale, jedino su prvi put u Srbiji i Sloveniji imali pune jer su tada dosli kao atrakcija ali zato vec drugog puta je Arena bila poluprazna. Grupa je pri kraju bila skroz propala i sami clanovi su rekli da je bolje da odu kao fenomen nego da sramotno nestanu posle par godina :(
Post on Tue 6 Jul 2010 - 2:02 by AnGel_Perroni
I msm da je to potpuno netacno...a sto se tice ko je najpupolarniji i najtrazeniji od ovih sest clanova msm da je to Maite iako je ona pre bila u senci ostalih.
Post on Tue 6 Jul 2010 - 6:02 by ANCHY !!!
Maite je upravu !!!
Post on Wed 7 Jul 2010 - 3:11 by *Maya*
Alekschica wrote:
Pazi Maitina predstava je otkazana

Ja sam cula da se ekipa ponovo okupila.Fernanda Karilja je zamenio drugi glumac.

Quote :
ma nema od ovog nista...
a mislim da je i glupo da se ponovo okupljaju

:super:
Post on Wed 7 Jul 2010 - 5:26 by Akaica
Nema sanse..Ovo nije istinnaaa :D
Post on Wed 7 Jul 2010 - 6:39 by twetty
Quote :
Ja sam cula da se ekipa ponovo okupila.Fernanda Karilja je zamenio drugi glumac.

Ahora Toca je objavila da je predstava potpuni promasaj i da je otkazana.
Post on Wed 7 Jul 2010 - 7:49 by *Maya*
Alekschica wrote:
Quote :

Ahora Toca je objavila da je predstava potpuni promasaj i da je otkazana.

Ahhaaa,ok :)
Post on Wed 7 Jul 2010 - 20:09 by EJPRIL
verovatno nije istina...
Post on Wed 7 Jul 2010 - 21:51 by yo soy rebelde
ko zna ja bih volela da se ponovo okupe=)
Post on Thu 8 Jul 2010 - 4:50 by Akaica
Ja sam cula da joj predstava odlicno ide :D

Aa..super za Brazil..Ma ipak je to Maite.. :D
Post on Sun 25 Jul 2010 - 20:52 by ~Blair&Chuck~
Maite i Ponco su za mene jedino sto je u RBD ikada valjalo,oni ne zasluzuju Maite iz prostog razloga sto je uvjek bila u sjenci i svih 5 clanova osim Maite uspjeli su na racun RBD-a,samo je ona uspjela sama,bez RBD,sad je Damijan moli da se vrati,ali ona nece,jer jeste trenutno najuspjesnija i njena predstava u pozoristu je dobila odlicne kritike(pratim sve u vezi s njom,pa znm),tamo je glumila sa najboljim glumcima,koji su dosta stariji od nje.
Dulce je snimila groznu seriju a album snima godinama!
Anahina turneja i nije najuspjesnija,a CD(bar kod nas) nije uopste na trzistu!Tako da Any uopste nije najuspjesnija.
Poncho je ni tam ni vam,a ovo ostalo sve ostaje u RBD,samo Maite ispada iz toga jer je ona uspjela sama,bez njih,bez obzira sto su je oni otkrili!
Izvinjavam se ako nekom smeta moj komentar,ali po meni ovo je realno
Post on Mon 26 Jul 2010 - 6:40 by twetty
Quote :
Anahina turneja i nije najuspjesnija,a CD(bar kod nas) nije uopste na trzistu!Tako da Any uopste nije najuspjesnija.
[quote]

Da pratis znala bi da je Maitina predstava otkazan projekat jer je neuspesan.

Zbog toga se okrece muzici.

Zatim Anahina turneja je prosla izvanredno, imala je slab odaziv u Srbiji i Montereju, napnila je hipodrom u Venecueli, Riu, Brasiliju, Sao Paolo, Rumuniju, Metropolitan, Cile, Spaniju :) Zatim njen CD je izasao odavno u Srbiji i mozes ga kupiti u Mamutu u svako doba :) Pogledaj njenu temu sa novostima redovno je updatujem pokosila je sve svetske zvezde na svim top listama :) Oborila je sve moguce rekorde na MTV, You Tube, Ritmos Latino. Jedina je Meksikanka sa preko 670 000 fanova an twitteru (niko nema ni desetinu toga).

Tako da kao sto vidis realnost je sasvim druga :)
Post on Mon 26 Jul 2010 - 7:31 by hari_95
Iskreno,nisam fan Anahi ali curi stvarno super ide...Gledam novosti ponekad sto postavlja Alekschica bas joj dobro ide..Maite se nije premnogo proslavila sa CCEA i MP..Ccea je isla u terminu za djeciju seriju,a mp nije imala nikakav specijalan rejting u mehiku.
Ne volim ni jednu ni drugu samo kazem ono sto gledam xD
Post on Sun 15 Aug 2010 - 6:12 by hermiona94
nadam se da ce ponovo biti na okupu :)
Post on Fri 20 Aug 2010 - 5:48 by *♥ Ivana ♥*
Iako obožavam RBD i bila bi presretna da se okupe, ovo nije istina jer to pričaju već sto godina samo kako bi privukli pozornost.... :sleep:
Post Today at 9:22 by Sponsored content

"Buntovnici" ponovo na okupu!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1