REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Komentari o Gabi Spanic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Cielo
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 36
Fan-gif :

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Sat 30 Jun 2012 - 7:33

Jako je volim kao glumicu,najbolja i najljepša mi je bila u telenoveli Por tu amor
Back to top Go down
View user profile
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 11354
Godina : 21
Fan-gif :

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Sat 30 Jun 2012 - 7:36

Cielo wrote:
Jako je volim kao glumicu,najbolja i najljepša mi je bila u telenoveli Por tu amor

Slazem se.Po meni je to njezina odglumljena uloga i najzahtjevnija,ali definitivno cu je pamtiti po toj ulozi i Paolu/Pauline thumbup
Back to top Go down
View user profile
Nemanja4Ever
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 192

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Sun 29 Jul 2012 - 7:00

super je
Back to top Go down
View user profile
jovana2
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 55
Fan-gif :

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Wed 29 Aug 2012 - 6:43

Odlicna je glumica,svidjela mi se u zatocenici ljubavi ali ovu najnoviju seriju koju je snimila u glavnoj ulogi mi se nije dopala.[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
View user profile
NinaNana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 8

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Sat 6 Apr 2013 - 5:20

najbolja uloga joj je u Por Tu Amoru i sa Saulom mi je bila naj naj par baš je prštilo od kemije među njima enamorado

ove ostale ulge tako tako pamtim je iz Otimačice bila je i tamo divna ali meni ta serija loša,pogotovo sad kad sam je pogledala nakon 13 godina

uglavnom Gaby i Por Tu amor najbolje thumbup
Back to top Go down
View user profile
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 673

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Sat 6 Apr 2013 - 10:32

Po meni, LA USURPADORA ima milion puta bolju radnju nego POR TU AMOR !
Back to top Go down
View user profile
NinaNana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 8

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Sat 6 Apr 2013 - 23:40

meni por tu amor ima ljepši par enamorado dok mi Otimacica ima dosadan par thumbdown ok je otimacica prvih par epizoda ali onda kasnije Carlitos i njegove nesreće su užas
Back to top Go down
View user profile
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Sun 7 Apr 2013 - 5:05

Pa, čekaj a ne nervira te histerisanje i krajnje neprirodno ponašanje Brise(Margareta Manganjo) u POR TU AMOR.To je neuporedivo gore i iritantnije od Karlitosa.
LA USURPADORA je Gabina najbolja i najgledanija serija.
I jedna od najboljih telenovela ikada snimljenih!
Mnogo je razloga zašto je to tako.
Back to top Go down
View user profile
reygiane
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 116

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Fri 21 Jun 2013 - 23:12

dpdragan wrote:
Pa, čekaj a ne nervira te histerisanje i krajnje neprirodno ponašanje Brise(Margareta Manganjo) u POR TU AMOR.To je neuporedivo gore i iritantnije od Karlitosa.
LA USURPADORA je Gabina najbolja i najgledanija serija.
I jedna od najboljih telenovela ikada snimljenih!
Mnogo je razloga zašto je to tako.

koga briga za Margaritu ako su tu Marco y Cielo koji su me bar znali nasmijat i osjetila se kemija na kilometre između njih:thumbup: dok za Paulinu i Carlosa Daniela to nemogu reč,oni su toliko dosadni da mi se spavalo na njihove scene.Ah sad popularna je Otimačica ali to je za mene serija koju je pregazilo vrijeme,konstantno plakanje Pauline i Carlitosove nesreće(koje da i meni su iritantnije od Margaritine glume):Puglavnom Saul Lisazo i Gaby Spanic jedan od najboljih parova iz sapunica:thumbup:

Back to top Go down
View user profile
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Fri 21 Jun 2013 - 23:28

Čekaj, pa ako ćemo tako, Gabi je pošteno preplakala skoro svaku svoju telenovelu !
LA USURPADORA jeste klasična telenovela sa predvidivim krajem, ali mnogo je bolje snimljena,radnja je mnogo interesantnija i dinamičnija nego u seriji POR TU AMOR.
Back to top Go down
View user profile
reygiane
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 116

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Sun 30 Jun 2013 - 0:14

ja ne znam šta je bolje snimljeno,sve su te serije iz 90-ih pomalo trešaste ali iskreno meni je bilo zabavnije gledat PTA koja je bila ljubavna serija i di mi se radnja odvijala o braku dvoje ponosnih ljudi koji ne priznaju svoje osjećaje do kraja serije,di stalno gledaš njihovo navlačenje,zavođenje,prcanje sa puno humora nego Otimaćicu,kažem ukusi su različiti, bila je i meni Otimačica zakon ko klinki ali sad kad sam je ponovo gledal ubi me bože od dosade,onaj Carlos Daniel je budala na kvadrat,Paola uopće nije tako fora kao šta je bila prije kad sam je ko dijete gledala,Spanicka i Colunga kemija nula bodova,jedino me Willy napočetku znao nasmijat,i ajd prvi dio serije još nekako dok je ona u toj kući ali kasnije onaj njezin boravak u zatvoru pa nesreće onog malo Carlitosa...ma užas.PTA mi ima loše sporedne likove i smaraju znam ali zato cijela ta ljubavna priča njih dvoje je predobro smišljena, totalno drugačije negoli u ostalim sapunicama di se ugledaju,zaljube i guguću jedno drugom na uho.Ok neko voli ove patetične serije tipa Usurpadora ali meni idu na živce
Back to top Go down
View user profile
ElCazador
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 239
Godina : 27

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Thu 7 Nov 2013 - 13:31

Ja je bas gotivim,ulogom Paole i Pauline me je kupila i od tad je volim.Imala je promasaja,ali posto vuce balkanske korene,progledacu joj kroz prste!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   

Back to top Go down

Komentari o Gabi Spanic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4