REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Anahi i Paulo Coeljo

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 608
Godina : 24

20100727
PostAnahi i Paulo Coeljo

Pošto je ova vest na svim stranicama bila udarna, postaviću tekst i u novostima :)

Он је књижевни гуру пун личног самопоуздања, а она мексичка поп-краљица. Обоје са собом носе милионе књига и продатих плоча, респективно. И, преко Твитера су се упознали. Они су Пауло Коељо, аутор "Алхемичара", између многих других успешних наслова, и Анаи, најпознатија мексичка глумица и певачица, модна креаторка, бивши члан бенда РБД, и сада светски солиста.

Познати имају идоле, и као што је познато, социјална мрежа пружа могућност контактирања у 140 карактера са циљем зближавања. Друга ствар је добијање одговора, наравно. У овом случају, чини се да су милиони фанова мексичке Мадоне први бацили грудву снега, те су бомбардовали Коеља порукама о томе колико му се диви популарна певачица. Није непознато да се у текстовима латино звезде често налазе његови текстови међу таласима добре вибрације, музичке промоције и њеног личног живота.

За његове критичаре, Анаи је оличење класичне поп звезде, рођене у индустрији маркетинга и представља слику онога што би свако од нас желео да буде како би успешно дошли до новца. Поприлично материјала долази у конфликт са његовим интелектом и критикама. Коељо, који се креће од шездесетих година прошлог века, такође има своје мане, као рецимо презир за свакодневну филозофију шупљине његових речи, цитираних по повољној цени.

Обоје су, међутим, са милионима љубитеља широм света који прате њихов начин размишљања, живљења и осећања. У друштвеној мрежи нису далеко: она је најпопуларнија мексичка икона са преко 680.000 следбеника, а он је један корак до ње, са њих 600.000.

"Лепо срце тако лепе особе", написао је Коељо након што се сусрео са латино звездом, те му је она одговорила: "Срце које те воли свом силом! Мој учитељ у срцу". Док га Анаи види као учитеља, она за њега представља "ратника светлости", амблем (позитивну поруку) афирмације и радости којом зрачи његово перо.

Обоје су били у могућности да коначно испуне свој сан у Швајцарској крајем јуна у идеалном поподневном дану са чашом вина и гледањем у очи. Погледи осванули у облику фотографија на пишчевом блогу, пробудили би завист и код најзаљубљенијег пара . Иако је у њиховом случају све платонски: наставник са својом омиљеном ученицом. "Хајде да прошетамо и вечерамо на киши (резервисао сам нам сто на тераси ресторана) Спремни?", написао је Коељо.

Имали су плодну сарадњу и то су искористили. Овај викенд је широм продавница осванула Коељова најновија књига "О Алеф". По угледу на књигу, поп принцеза је лансирала љубавну баладу инспирисану текстом, састављеним од ње лично и колеге музичара Мариа Сандовала. Коељо, како не може да други начин, поставио је истог трена на свом блогу песму мексичке диве. Сада би Анаи могла применити једну од својих фраза: "Када нешто заиста желиш, цео универзум ће ковати заверу и помоћи да га добијеш." Чак и преко Твитера.
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Paulo Koeljo
» Pobednik je sam-Paolo Koeljo
» Svašta nešto
» Romantični citati
» Paolo Koeljo
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Anahi i Paulo Coeljo :: Comments

Re: Anahi i Paulo Coeljo
Post on Tue 27 Jul 2010 - 21:34 by Jelen@007
Dusha moja... zagrljaj
Drago mi je zbog nje...
Post on Tue 27 Jul 2010 - 21:38 by ~Blair&Chuck~
A sta je bilo s njom,mozete li na latinici napisat jer smo ja i cirilica ko nebo i zemlja molim vas?
Ili mi samo ukratko reci sta je bilo,pls:)
Post on Tue 27 Jul 2010 - 21:42 by Jelen@007
Ukratko, kako je ona upoznala svog omiljenog pisca, Paula Koelja...
On je odusevljan njom i ona njime...
I njegova nova knjiga Aleph je izasla, i Anahina nova pesma se tako zove...
Post on Tue 27 Jul 2010 - 21:48 by twetty
~Blair&Chuck~ wrote:
A sta je bilo s njom,mozete li na latinici napisat jer smo ja i cirilica ko nebo i zemlja molim vas?
Ili mi samo ukratko reci sta je bilo,pls:)

Evo na hrvatskom tekst ako pomogne :D

On je književni guru pun osobnog samopouzdanja, a ona meksička pop-kraljica. Oboje sa sobom nose milijune knjiga i prodanih ploča, respektivno. I, preko Tvitera su se upoznali. Oni su Paulo Coelho, autor "Alhemičara", između mnogih drugih uspješnih naslova, i Anai, najpoznatija meksička glumica i pjevačica, modna kreatorka, bivši član benda RBD, i sada svjetski solista.

Poznati imaju idole, i kao što je poznato, socijalna mreža pruža mogućnost kontaktiranja u 140 znakova s ciljem zbližavanja. Druga stvar je dobivanje odgovora, naravno. U ovom slučaju, čini se da su milijuni fanova meksičke Madone prvi bacili grudva snijega, te su bombardirali Koelja porukama o tome koliko mu se divi popularna pjevačica. Nije nepoznato da se u tekstovima latino zvijezde često nalaze njegovi tekstovi među valovima dobre vibracije, glazbene promocije i njenog osobnog života.

Za njegove kritičare, Anai je oličenje klasične pop zvijezde, rođene u industriji marketinga i predstavlja sliku onoga što bi svatko od nas želio biti kako bi uspješno došli do novca. Poprilično materijala dolazi u konflikt s njegovim intelektom i kritikama. Coelho, koji se kreće od šezdesetih godina prošlog stoljeća, također ima svoje mane, kao recimo prezir za svakodnevnu filozofiju šupljine njegovih riječi, citiranih po povoljnoj cijeni.

Oboje su, međutim, s milijunima ljubitelja širom svijeta koji prate njihov način razmišljanja, življenja i osjećaje. U društvenoj mreži nisu daleko: ona je najpopularnija meksička ikona sa preko 680.000 sljedbenika, a on je jedan korak do nje, sa njih 600.000.

"Lijepo srce tako lijepe osobe", napisao je Coelho nakon što se susreo s latino zvijezdom, te mu je ona odgovorila: "Srce koje te voli svom silom! Moj učitelj u srcu". Dok ga Anai vidi kao učitelja, ona za njega predstavlja "ratnika svjetlosti", amblem (pozitivnu poruku) afirmacije i radosti kojom zrači njegovo pero.

Oboje su bili u mogućnosti da konačno ispune svoj san u Švicarskoj krajem lipnja u idealnom popodnevnom danu s čašom vina i gledanjem u oči. Pogledi osvanuli u obliku fotografija na piščevo blogu, probudili bi zavist i kod najzaljubljenijeg para. Iako je u njihovom slučaju sve platonski: nastavnik sa svojom omiljenom učenicom. "Hajde da prošetamo i večeramo na kiši (rezervirao sam nam stol na terasi restorana) Spremni?", Napisao je Coelho.

Imali su plodnu suradnju i to su iskoristili. Ovaj tjedan je diljem prodavaonica osvanula Koelja najnovija knjiga "O Alef". Po ugledu na knjigu, pop princeza je lansirala ljubavnu baladu inspiriranu tekstom, sastavljenim od nje osobno i kolege glazbenika Maria Sandovala. Coelho, kako ne može drugi način, postavio je istog trena na svom blogu pjesmu meksičke dive. Sada bi Anai mogla primijeniti jednu od svojih fraza: "Kada nešto zaista želiš, cijeli svemir će kovati zavjeru i pomoći da ga dobiješ." Čak i preko Tvitera.
Post on Tue 27 Jul 2010 - 23:04 by ~Blair&Chuck~
Joj ljudi hvala vam puno,bas mi je drago zbg nje:)
Sooper:)
Post on Tue 27 Jul 2010 - 23:14 by zvjezdica
bas fin tekst:)
Post on Thu 29 Jul 2010 - 1:55 by Lady_X_
Super zbog nje :)
Post on Thu 29 Jul 2010 - 7:17 by EJPRIL
alhemicxar je moja naj knjiga..odlicna je.lepo za Anahi..odlicno!
Post on Fri 20 Aug 2010 - 5:31 by *♥ Ivana ♥*
Jelen@007 wrote:
Dusha moja... zagrljaj
Drago mi je zbog nje...
:srcemoje: :super: :srcemoje:
Post Today at 15:26 by Sponsored content

Anahi i Paulo Coeljo

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1