REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Anahi postala najmocnija latino zena

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 608
Godina : 24

20100825
PostAnahi postala najmocnija latino zena

Sad je možda glupo što idu dve Anahine vesti jedna za drugom, ali su one udarne :)

ANAHI JE PROGLAŠENA NAJMOĆNIJOM ŽENOM LATINOAMERIKE

Con más de 800 mil seguidores en Twitter y millones de fans alrededor del mundo, el poder de convocatoria de Anahí es único. Que no se le ocurra a nadie meterse con ella, pues si alguien tiene fans protectores es la ex RBD.

Sa preko 800.000 sledbenika na twitteru i milionima fanova po svetu, moć konvoktorije Anahi je jedinstvena. Neka vam ne padne na pamet da napadnete Anahi, ako neko ima fanove zaštitnike, to je upravo bivša RBD-ovka

Uskoro čitav tekst i ostatak scanova, biće za par sati ovo je upravo objavljeno!
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Skinula 50 kilograma i postala mis
» 10 najlepsih zena na svetu - 2014
» Fotografije najlepsih zena sveta
» Latino muzika
» Lav u ljubavi
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Anahi postala najmocnija latino zena :: Comments

Re: Anahi postala najmocnija latino zena
Post on Wed 25 Aug 2010 - 21:08 by EJPRIL
pa nek uziva,lepa titula
Post on Wed 25 Aug 2010 - 21:17 by Jelen@007
Quote :
Neka vam ne padne na pamet da napadnete Anahi, ako neko ima fanove zaštitnike, to je upravo bivša RBD-ovka.

To je u potpunsosti tacno...
Drago mi je zbog nje....
Niko nju ne napada, samo pricamo realno!
Devojka ima lep glas, lepe pesme, ali da je neko poredi sa Shakirom, Rihannom, Enrique-om, nema sanse!
Post on Thu 26 Aug 2010 - 0:51 by twetty
Zar odmah neki misle da njihovo prozivanje Anahi nešto uopšte znači?

Jeco, ne misli se na vas, već na moć koju Anahi poseduje iako neki od vas još uvek nisu svesni. Molina iz emisije Gordo i flaca je pokušao da kaže nešto protiv Anahi dok se milioni fanova nisu obrušili na njega i pretili mu smrću, zatim Paola Nunez glumica koja je opomenula Anahi dobila takođe paljbu pretnju, napada i smrti kao i voditelj Acaze kome je postavljen i datum i vreme smrti od miliona fanova Anahi :)

GORDO MOLINA VIDEO

PAOLA NUNEZ

SA ACAZE
(ovo vredi pogledati sta je zapravo Anahi, voditelji su posle njihoovg pokušaja, ostali istraumirani i morali su da se izvine, poslušaj šta kažu i kkao pričaju)

Tolko, završavam svaku diskusiju :)
Neki njeni fanovi su stvarno bolesni, cim prete smrcu...
Ja obozavam Any, ali tako daleko nikada ne bih otisla...
Post on Thu 26 Aug 2010 - 1:34 by EJPRIL
ti ljudi jesu retardi...to je vec bolesno.....
Ejpril wrote:
ti ljudi jesu retardi...to je vec bolesno.....

Slazem se!
Ovo je bolesno!

Btw, meni moje misljenje mnogo znaci ;)
Znam da će fanovi uvijek branit svog idola i to je ok do određene granice,ali kad se ona prijeđe onda postaje gadno....

Slažem se da su ove prijetnje smrću i slično jednostavno bolesne,ali ovaj zadnji video,tj. postupci ovih nazovi "voditelja" stvarno nisu uredu ~ od kud im pravo nazivat nečiji rad (u ovom slučaju album) smećem, govoriti da ne vrijedi ništa i onda ga još na kraju zgazit pred cijelim svijetom...
Razumijem da svatko ima pravo na svoje mišljenje ali to je jednostavno manjak poštovanja!!!!

:MK:
super...drago mi je :)
Post Today at 21:30 by Sponsored content

Anahi postala najmocnija latino zena

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1