REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Orgullosamente Latino

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 608
Godina : 24

20100827
PostOrgullosamente Latino

Najveće i najznačajnije takmičenje u celoj Latinskoj Americi je pre par minuta završeno.

Очекивању је дошао крај након три недеље гласања у коме су се надметала највећа имена латино музике, где су фанови подржали своје омиљене уметнике, а сада имамо и победнике "Оргуљосаменте Латинос", проглашених од стране публике.

Водеће личности, нови солисти, утемељене звезде, само су неки од добитника ових специјалних награда која из године у годину доноси водећи латино музички канал, Ритмос Латино. Захваљујући напорима њихових следбеника, уметници су добили заслужена признања у следећим категоријама:

Енрике Иглесијас је победник у категорији "Мушки латино солиста". Популарност његовог албума "Еуфорија" огледа се у овом тријумфу шпанске звезде, који слави 15 година трајекторије.

Овом приликом, Шакира је проглашена као победник "Женски солиста" оставивши са собом велика звучна имена и великане као што су Талија и Лаура Паусини, поред Дулсе Марије, соло дебитанткиње групе РБД.

У области латино група године, неоспорни победници су момци из групе Камила, који су од почетка гласања стављени у топ пет места у овој категорији, изнад Висина & Јандела, Авентуре, Адама и Чине и Нача.

За Латино видео године, категорији која је била прилично компликована због великог броја продукција објављених у 2010, изабран је "Када се заљубим" од Енрикеа Иглесиаса и Хуана Луиса Герере, који су овог пута заједно тријумфовали.

Хипнотишеш ме од Анаи проглашена је као песма године, и тиме је певачица постављена раме у раме са светским извођачима поп музике, доказајујући да је након секстета феномена РБД успела да надмаши популарност групе са својим новим дискографским материјалом Ми Делирио.

Из Порторика, стижу победници, регетон звезде Висин & Јандел, који су преузели титулу најбољег дуета године. "Динамички дуо" доживео је праву еволуцију њиховог музичког материјала који генерише такве хитове као пресудно битне.

Што се тиче нешто старијих звезда, које су већ преко 30. година на сцени уметничке каријере, добитник је Рикардо Арјона Гватемали, који је оставио личности као што су Рики Мартин, Алејандро Санц, Мана, и Енрике Бунбури.

Седам категорија- седам победника, као и публика која је гласала и одабрала следеће личности, њих седморо, који су сада представници Латинске Америке у свету, биће део специјалног програма који ће пратити ово дуго путовање и одавање признања ових латино поноса, нових 7 ПОНОСНИХ ЛАТИНАЦА.

EDIT- PREVELA SAM

Last edited by Alekschica on Sat 28 Aug 2010 - 9:19; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Latino muzika
» Enrique Iglesias
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Orgullosamente Latino :: Comments

Re: Orgullosamente Latino
Post on Fri 27 Aug 2010 - 9:30 by EJPRIL
super za Enriquea i Shakiru...bas lepo :ZXCV: i za Anahi mada po mom misljenju mogla bi i neka druga pesma od nekog drugog izvodjaca al ako bas mora ona nek bude pesma quiero
Post on Sat 28 Aug 2010 - 5:34 by ♥..jeTza..♥
Jooj mnogo mi je drago zbog Enriquea i Shakire, stvarno su zasluzili :))))) <33
Hm, za Anahi ako je vec ona morala (a nije) onda bolje da je nila pesma El me mintio, meni se ta jedina svidja..
Ali zao mi je zbog Rikija Martina :(((
Post on Sat 28 Aug 2010 - 6:59 by hari_95
Bravo za Shakiru
Post on Sat 28 Aug 2010 - 9:27 by zvjezdica
drago mi je za sve..veliki su uspjeh postigli svi
Post on Tue 31 Aug 2010 - 6:39 by Jelen@007
Super za sve...
Najdraze mi je za Anahi...
Post on Wed 1 Sep 2010 - 21:48 by *♥ Ivana ♥*
Sve su pjesme bile ok...
Drago mi je zbog Annie,ali Inevitable mi je bolja...
Post on Sat 4 Sep 2010 - 6:08 by *Iwona*
super...drago mi je za Annie :)
Post Today at 13:10 by Sponsored content

Orgullosamente Latino

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1