REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Trovanje-reklamni trik?!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
afrodita
Banovan član
Banovan član

Broj postova : 8061
Godina : 30
Fan-gif :

20101004
PostTrovanje-reklamni trik?!

Gaby Spanic,Ivana iz serije "Valentina",prošlog meseca dospela je u žižu interesovanja meksičke,ali i svetske javnosti.Kako je saopšteno ,služavka je pokušala da otruje nju,njenu majku.sina i dadilju. Publiks je bila zgranuta ovom vešću,fanovi su pružili podršku svojoj miljenici,da bi se nedavno u meksičkim medijima pojavile osnovane tvrdnje da je sve bila samo farsa,režirana zarad publiciteta,budući da je lik Ivane u "Valentini" na udaru kritike. Želeđi da omekša kritičare,ali i gledaoce,Gabi je plasirala priču o trovanju.

Polovinim prošlog meseca,nakon što je objavljeno da je sluškinja trovala glumicu i njenu porodicu,Gabi se onesvestila na setu "Valentine",zbog čega je hitno prevezena u bolnicu. Tom prilikom je izjavila da je snimala pod dejstvom lekova,ne poštujući preporuku lekara da se odmara. Prema navodima dnevnog lista "Basta",analiza glumičine krvi pokazala je da nema tragova amonijum-sulfata,a da su nalazi njene majke,sina i dadilje takođe u redu. Lekari koji su objavili da su glumica i njeni najbliži potouno zdravi zahtevaju da dr Esteban Dasa Valdes,koji je postavio dijagnozu o trovanju,argumentuje svoje tvrdnje. Međutim,doktoru se izgubio svaki trag. Iako su mnogi očekivali da će Gabi dati rzaumno objašnjenje u vezi sa novim okolnostima,glumica je kratko izjavila:"Poštujte moj bol.Još sam u šoku i ne mogu da verujem šta se desilo! Pobogu,pa i moj sin je bio na korak do smrti!"
Njena sestra Patrisija oštro je osudila navode štampe koja tvrdi da je sve nameštaljka:"Zar stvarno mislite da bi neko bio tako podmukao i koristeći dete podizao svoju,ionako veliku popularnost?!"
I umesto da se na neko vreme povuče iz javnog života ili se bar potrudi da smiri razjarene medije,Gabi je,čini se,odlučila još više da zaintrigira javnost pojavivši se na naslovnici magazina za muškarce. Na objavljenim fotografijama glumica izgleda prilično zavodljivo i senzualno-na njenom licu nema tragova umora i malaksalosti. Snimanje je trajalo 10 sati,a venecuelanska lepotica presvalčila se šest puta. Za septembarsko-oktobarskim izdanjem dvomesečnika "H Extremo" zavladala je prava pomama,jer svi žele da vide kako zanosna Ivana iz "Valentine" izgleda bez ičega na sebi.

Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Ljubav pod oltarom - seks i sveštenstvo
» Kako da prepoznate trovanje i pomognete psu!
» Beogradske priče - anegdote i gluposti
» Mali trikovi za lepše cveće
» Zlata vredni trikovi za šminkanje
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Trovanje-reklamni trik?! :: Comments

Re: Trovanje-reklamni trik?!
Post on Mon 4 Oct 2010 - 20:16 by Dunja
Moguce,mada ne verujem...
Post on Tue 5 Oct 2010 - 5:37 by Neelaalikhan
dobro retusirana slika
Post on Wed 6 Oct 2010 - 3:55 by discobaby
Ja stvarno ne verujem da je neko toliko nenormalan da izmisli takvu stvar!A i zar nije ta sluzavka u zatvoru?Ko bi robijao,pa i da mu plate,a da nije kriv???
Post on Wed 6 Oct 2010 - 7:47 by EJPRIL
sve je moguce...al ipak mislim da nije..
ne werujem..ipak bi to bilo prewise swe to da izmisli radi promocije...nije waljda dotle doslo...
Post on Fri 8 Oct 2010 - 5:02 by *Iwona*
ne verujem
Post Today at 12:11 by Sponsored content

Trovanje-reklamni trik?!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1