REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

William Levy i Dominika Paleta

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 22318
Godina : 27
Fan-gif :

20101018
PostWilliam Levy i Dominika Paleta

Jedna slika sa snimanja promoa :

William Levy se ipak zeni, ali ne ovaj put sa Elizabeth Gutierrez, majkom njegove dece, nego sa glumicom Dominika Paleta, koja ce mu glumeti suprugu u novoj Televisinoj seriji Triunfo del Amor.
"Udajem se za Williama, kako vam se cini ?" - rekla je rekla je Dominika i jos dodala "Jos uvek se nismo poljubili, ali smo radili na nekim scenama"
Dominika je tvrdila kako je rad sa Williamom prijatan.
"Za mene je bio predobar, iako smo kratko radili, smatram da ce biti odlican rad. Ja glumim zlocu, zahtevnu zlocu... videcete kako ce to da izgleda"

Ne propustite Triunfo de amor.

Dodatak na text zahvaljuci Ejpril:
Meksička glumica poljskih korijena, Dominika Paleta, ujedno i starija sestra jednako poznate glumice Ludwike Palete, biti će glavna zlobnica u novoj telenoveli El Triunfo Del Amor. Glumica će se svim sredstvima boriti za ljubav kubanca Williama Levyja, te će uspjeti doći i do oltara sa Williamom, te tako činiti pakao od života lijepoj Maite Perroni. Tako će William Levy još jedanput prije nego oženi svoju pravu ljubav i majku svoje djece Elizabeth Gutierrez, izreći sudbonosno da na malim ekranima Dominiki, koja će postati njegova žena u sapunici El Triunfo Del Amor.

Ja sam djevojka Williama Levya i udati ću se za njega, što kažete na to?, rekla je 37-godišnja Dominika. Istina je da se još nismo ni poljubili ali radimo na tome komentirala je kroz smijeh glumica koja je privatno nadodala i govorila o kubancu kao odličnom čovjeku sa kojim se osjeća vrlo ugodno radeći scene. Vrlo je šarmantan, vrlo prijateljski nastrojen, a uz sve to i profesionalan. Iskreno da Vam kažem sa mnom je bio vrlo drag i kolegijalan, kazala je Dominika.

Govoreći o ulozi izjavila je: Imam prilike biti negativac, i to jedan vrlo zanimljiv, s mnogo nijansi i malo ludosti, sa emocionalnim usponima i padovima, pomalo bipolaran, što sve zajedno čini lik vrlo zanimljivim. Dominika je deset godina u braku sa urugvajskim glumcem Fabianom Ibarrom, s kojim ima dvije kćeri, Mariu i Altanu.

Last edited by Lady_X_ on Mon 18 Oct 2010 - 11:22; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» William Blake
» Joseph Mallord William Turner
» William Shakespeare
» John William Waterhouse, (1849 - 1917)
» John William Godward
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

William Levy i Dominika Paleta :: Comments

Re: William Levy i Dominika Paleta
Post on Mon 18 Oct 2010 - 0:51 by Dulce Princess
A nevjerujem da bi ikad Will ostavio Ely
Post on Mon 18 Oct 2010 - 2:03 by Lady_X_
Ma nece, to je samo takav naslov da zaintrigira... nema veze sa pravom zenidbom :)
Post on Mon 18 Oct 2010 - 2:33 by EJPRIL
zanimljivo
Post on Mon 18 Oct 2010 - 2:43 by EJPRIL
evo mali dodatak na ovu vest...

Meksička glumica poljskih korijena, Dominika Paleta, ujedno i starija sestra jednako poznate glumice Ludwike Palete, biti će glavna zlobnica u novoj telenoveli El Triunfo Del Amor. Glumica će se svim sredstvima boriti za ljubav kubanca Williama Levyja, te će uspjeti doći i do oltara sa Williamom, te tako činiti pakao od života lijepoj Maite Perroni. Tako će William Levy još jedanput prije nego oženi svoju pravu ljubav i majku svoje djece Elizabeth Gutierrez, izreći sudbonosno da na malim ekranima Dominiki, koja će postati njegova žena u sapunici El Triunfo Del Amor.

Ja sam djevojka Williama Levya i udati ću se za njega, što kažete na to?, rekla je 37-godišnja Dominika. Istina je da se još nismo ni poljubili ali radimo na tome komentirala je kroz smijeh glumica koja je privatno nadodala i govorila o kubancu kao odličnom čovjeku sa kojim se osjeća vrlo ugodno radeći scene. Vrlo je šarmantan, vrlo prijateljski nastrojen, a uz sve to i profesionalan. Iskreno da Vam kažem sa mnom je bio vrlo drag i kolegijalan, kazala je Dominika.

Govoreći o ulozi izjavila je: Imam prilike biti negativac, i to jedan vrlo zanimljiv, s mnogo nijansi i malo ludosti, sa emocionalnim usponima i padovima, pomalo bipolaran, što sve zajedno čini lik vrlo zanimljivim. Dominika je deset godina u braku sa urugvajskim glumcem Fabianom Ibarrom, s kojim ima dvije kćeri, Mariu i Altanu.
Hwala Ejpril na dodatku...
Bas me zanima kako ce njih dwoje izgledati kao par...
Post on Mon 18 Oct 2010 - 9:18 by vesna levy
Ejpril wrote:
zanimljivo
:super: naslov je opak :D:
Post on Mon 18 Oct 2010 - 19:50 by *♥ Ivana ♥*
vesna levy wrote:
Ejpril wrote:
zanimljivo
:super: naslov je opak :D:
upravo to.... :da:
Post on Mon 18 Oct 2010 - 22:48 by EJPRIL
nnc...

slazem se :super:
Post on Fri 22 Oct 2010 - 6:36 by ~Blair&Chuck~
Los par...ali naslov je zaista opak!
Post on Sun 14 Nov 2010 - 1:08 by Stefy
Izgledaju mi super kao par, jedva čekam da se Dominika pojavi.
Post Today at 1:17 by Sponsored content

William Levy i Dominika Paleta

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1