REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

William Levy- opada mu kosa!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 26813

20101027
PostWilliam Levy- opada mu kosa!

Jedan od trenutno najpopularnijih glumaca, koji nas privlači svojom lepotom, predivnim telom, talentom i ulogama nežnog, brižnog i romantičnog muškarca, sada otkriva bolest svog vremena. Iako je jedan od najpoželjnijih muškaraca i žene se bacaju pred njega, mladi je kubanac William Levy otkrio kako pati od jednog problema zbog kojeg ne spava. Kako je rekao, čini se da se lepi glumac bori sa sve jačim opadanjem kose.

Prvo je William verovao da se radi o živcima zbog napetosti i stresnog života,, te da je to faza koja će proći, sada je uvideo da se iza toga krije puno veći problem nakon što je isprobao većinu preparata i terapija ne bi li smanjio opadanje kose. William je probao i specijalne šampone i pilule no ništa se nije pokazalo uspešnim. Dok ne radi, 30-godišnji glumac pokušava sakriti ćelavost na delovima glave, te koristi šešire svih veličina i oblika, dok je na snimanju to ipak za njega postaje malo veći problem.

So don't be cruel to a heart that's true

Last edited by Ejpril on Thu 28 Oct 2010 - 1:50; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» William Blake
» Joseph Mallord William Turner
» William Shakespeare
» John William Waterhouse, (1849 - 1917)
» John William Godward
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

William Levy- opada mu kosa! :: Comments

Re: William Levy- opada mu kosa!
Post on Wed 27 Oct 2010 - 22:25 by Dunja
Jer mi se cini ili i njemu manu da nadjose...
Post on Wed 27 Oct 2010 - 23:33 by EJPRIL
mozda je i samo i obican trac...al mnogim muskaricama se to desava...cini mi se da on slabo gleda tv shop..ima neki preparat za povecanje bujnosti kose hahaha
Post on Wed 27 Oct 2010 - 23:38 by Lady_X_
Gagagagagaga
A pazi sliku pre sto godina, mislim CISTA LAZ novinara !
dajte gledala sam TDA. William ima bujniju kosu nego ikada... hahaha kada sam procitala pocetak pomislila sam da je stvarno se razboleo kad ono kosa...
Post on Thu 28 Oct 2010 - 4:47 by afrodita
Kakva glupost boze,ne mogu da mu nadju manu,pa smislishe ovo...slatko sam se nasmejala...
Post on Thu 28 Oct 2010 - 21:16 by gira
pa ovo nije laž...mislim očigledno je da mu kosa otpada...pogledajte primjerice kako je izgledao u ccea, već u sortilegiu se vidi da gura svu kosu onako naprijed da sakrije zaliske, a u triunfo de amor je više nego očito da su mu zalisci sve veći...
Post on Thu 28 Oct 2010 - 22:02 by Dulce Princess
Novinarska laž je 100%
Post on Fri 29 Oct 2010 - 6:12 by Jelen@007
gira wrote:
pa ovo nije laž...mislim očigledno je da mu kosa otpada...pogledajte primjerice kako je izgledao u ccea, već u sortilegiu se vidi da gura svu kosu onako naprijed da sakrije zaliske, a u triunfo de amor je više nego očito da su mu zalisci sve veći...

:super: :super:

Jeste, potpuno si u pravu...
Mada, obozavateljke njega vole i sa kosom i bez nje... :da:
Post on Fri 29 Oct 2010 - 6:37 by *♥ Ivana ♥*
gira wrote:

Istina....i ja sam to primjetila i komentirala s frendicom neki dan....
Post on Fri 29 Oct 2010 - 7:04 by gira
ma da, i ja ga volim, bez obzira što polako gubi kosu, jer se dokazao kao glumac i sjajno radi svoj posao :)
samo što mi više nije toooooliko lijep :P:
Post on Sat 30 Oct 2010 - 4:58 by afrodita
MENI JE I DALJE PRELEP... Ali najlepshi u Sortilegiu,ubedljivo enamorado
Ma da je i celav volim ga kakav god da je...
Post on Sun 7 Nov 2010 - 10:42 by *♥ Ivana ♥*
*Tasa-Will & David* wrote:
Ma da je i celav volim ga kakav god da je...

:super:
Hihi
Post on Sat 29 Jan 2011 - 22:52 by Maya...
afrodita wrote:
Kakva glupost boze,ne mogu da mu nadju manu,pa smislishe ovo...slatko sam se nasmejala...
Takodje ahahahahha,sigurno laz neverujem ja u tooo,a i u seriji ima citavu kosu ahahahah
Post Today at 3:19 by Sponsored content

William Levy- opada mu kosa!

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1