REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Ko sve napušta Televisu?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik

Broj postova : 608
Godina : 24

20101028
PostKo sve napušta Televisu?

U poslednje vreme dosta se priča o problemima u Televisi. Navodno ima dosta glumaca koji su nezadovoljni svojim statusom u matičnoj kući pa će, upravo iz tog razloga, preći u druge kompanije. Već nekoliko godina kompanije Televisa i Telemundo posuđuju jedni drugima glumce i na to smo se već navikli ali i dalje se podiže ogromna prašina svaki put kada se spomene odlazak neke Televisine zvezde u konkurentsku TV Asteku.

Prva velika zvezda koja je ove godine probila led i otišla iz Televise je Edit Gonsales. Edit, koja je u Televisi još od detinjstva, snimala je telenovele isključivo za ovu kompaniju kojoj duguje desetine glavnih uloga i svetsku slavu. Zahvaljujući ugovoru o saradnji između Televise i Telemunda, Edit je odigrala glavnu ulogu i u Telemundovom ostvarenju „Doña Barbara“ nakon čega se vratila u Televisu i igrala u seriji Camaleones (Kameleoni).

Mesecima unazad pričalo se da glumica prelazi u TV Asteku i da je potpisala milionski ugovor ali ova vest je do nedavno bila u senci vesti o njenom venčanju i trudnoći koju je nažalost izgubila. Tek nedavno Edit se pojavila u jednoj od emisija na TV Asteka i zvanično potvrdila da je prešla u njihove redove. Koliko smo uspeli da saznamo, glumicu je, pored ogromnog novca koji je dobila, privukla i mogućnost da odigra glavnu ulogu u telenoveli koja će biti rimejk argentinske telenovele „La extraña dama“. Edit je priznala javnosti da poslednjih godina nije imala eksluzivan ugovor sa Televisom kao što su svi pretpostavljali i da joj je zato bilo lakše da raskine saradnju sa njima.

U novoj kompaniji navodno će joj se uskoro pridružiti i Žaklin Brakamontes i Karime Losano. Karime već par godina ne snima telenovele tako da su je u Televisi praktično zaboravili i ne nude joj glavne uloge. Žaklin je trenutno u usponu i snimila je par veoma uspešnih telenovela za Televisu ali njoj navodno smeta to što i dalje mora da ide na kastinge za svaku ulogu i što je u Televisi posmatraju samo kao jednu u nizu mladih glumica dok ona sebe vidi kao zvezdu i nekoga ko se izdvaja. Karime i Žaklin su dobile primamljive ponude od TV Asteke ali još uvek se nisu izjasnile da li prelaze u ovu kompaniju ili ostaju verne Televisi.

Iz Televise navodno odlaze i Gabrijel Soto, Mišel Vit i Horhe Salinas. Istovremeno sa ovim odlascima se očekuju i nova pojačanja a najviše se priča o navodnom angažmanu Sandre Ečeverije za glavnu ulogu u novoj telenoveli Emilija Larose.
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Prelepa napuštena mesta na Zemlji
» Napušteni gradovi
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Ko sve napušta Televisu? :: Comments

Re: Ko sve napušta Televisu?
Post on Thu 28 Oct 2010 - 21:51 by Dulce Princess
Televisa ima puno glupih serija i normalno i ja bih isti tren otišla
Post on Fri 29 Oct 2010 - 1:20 by AnGel_Perroni
Jao izgleda da ce Televisa da propadne...ali ima naj glumca Viliama Levy i jos puno njih...
Post on Fri 29 Oct 2010 - 1:27 by JaCkI
U pravu su sto idu i ja bix otisla.
Post on Fri 29 Oct 2010 - 6:19 by *♥ Ivana ♥*
Dulce Princess wrote:
:super:
Istina....Televisa je prije imala puno bolje serije,a ove sve sad su mi nekak obične i sladunjave (čast iznimkama):Aleee:
Po meni ih je Telemundo "zgazio" u zadnje vrijeme...pazi
Sretno im bilo u TvAsteku ali kako god okrenemo to je veliki gubitak za Televisu...
*♥ Ivana ♥* wrote:
Dulce Princess wrote:
Istina....Televisa je prije imala puno bolje serije,a ove sve sad su mi nekak obične i sladunjave (čast iznimkama):Aleee:
Po meni ih je Telemundo "zgazio" u zadnje vrijeme...pazi
Sretno im bilo u TvAsteku ali kako god okrenemo to je veliki gubitak za Televisu...

Slazem se...
Post on Fri 29 Oct 2010 - 8:05 by Guest
Ja bih prvi otišao,ali u Televisu. :Good:

Mada dobro je što neki odlaze,biće više mesta za druge.... :Good:
Post on Fri 29 Oct 2010 - 9:07 by EJPRIL
ja se slazem..vecina serija koju snimaju trenutno i nisu bas kvalitetne..pokusavaju da vrate staru slavu praveci kopije a tako samo unistavaju stare dobre serije....
Post on Fri 29 Oct 2010 - 9:27 by Dunja
Ejpril wrote:
ja se slazem..vecina serija koju snimaju trenutno i nisu bas kvalitetne..pokusavaju da vrate staru slavu praveci kopije a tako samo unistavaju stare dobre serije....
Post on Fri 29 Oct 2010 - 9:32 by *NadjA LoVe WiiLy*
Don Pio wrote:
Ja bih prvi otišao,ali u Televisu. :Good:

Mada dobro je što neki odlaze,biće više mesta za druge.... :Good:

Post on Fri 29 Oct 2010 - 20:31 by *♥ Ivana ♥*
Ejpril wrote:

Post on Mon 1 Nov 2010 - 8:00 by Dulce Princess
U zadnje vrijeme nemaju kvalitetne serije televisa
Post on Wed 3 Nov 2010 - 9:44 by Levy's girl
nije ni cudo...slazem se sa vecinom komentara-nisu vise kao pre...ali imaju Levy-ja,pa ih boli uce za druge trenutno...on im nabija koliko 20 drugih,iskreno...bar trenutno...
Post on Sun 14 Nov 2010 - 1:04 by Stefy
Ja sam ranije voleo Televisine serije, štaviše, više su se emitovale Televisine nego Telemundove u Srbiji. Ok je što odlaze, i ja bih otišao, samo čekam da William ode u Telemundo i neću više ni da čitam išta što je vezano sa Televisom.
Post on Sun 14 Nov 2010 - 11:22 by *♥ Ivana ♥*
Levy's girl wrote:
nije ni cudo...slazem se sa vecinom komentara-nisu vise kao pre...ali imaju Levy-ja,pa ih boli uce za druge trenutno...on im nabija koliko 20 drugih,iskreno...bar trenutno...

Post Today at 3:18 by Sponsored content

Ko sve napušta Televisu?

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1