REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Novi broj TV Novela

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 26813

20101104
PostNovi broj TV Novela

Saznajte:

Sve tajne Viktora Manuela iz serije ''More ljubavi''. Koji su uzroci njegove nekontrolisane agresivnosti?

Neki glumci uloge dobijaju zahvaljujući svom radu i talentu... Drugi biraju lakši put – krevet, ili intervencije moćnih rođaka! Otkrivamo koje su latino face koristile "zaobilazni" put do zvezda!

Gde živi Anahi?! Zavirite u dom lepe buntovnice!

Tata je njihov idol! Upoznajte očeve Silvije Navaro, Adamari Lopes, Felipea Kolomba, Henkarlosa Kanele...

Serija ''Ljubav na prodaju'' svojevremeno je bila veoma popularna u Srbiji! Podsetite se radnje i likova u našoj rubrici ''latino spomenar''.

Od ovog broja imamo novu rubriku – gafovi u telenovelama. Otvara je serija koja je i kod nas i u svetu postigla nezapamćen uspeh - ''Napušteni anđeo''.

Pored uzbudljivog raspleta ''Šeherezade'', otkrivamo vam i kako će se završiti serija ''Opasne igre'' i objavljujemo sadržaje novih epizoda ''Valentine'', ''Cene sreće'' i ''Palog anđela''.

posteri:
Segundo Sernadas | Marisol del Olmo | Henkarlos Kanela | Binbir Gece

i još mnogo toga...

So don't be cruel to a heart that's true
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Novi list
» Muzika za novi dan
» Novi talas Beogradske rok scene
» Novi Sad: Besplatan taksi od porodilišta
» Novi CD bez Cecine slike!
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Novi broj TV Novela :: Comments

Re: Novi broj TV Novela
Post on Thu 4 Nov 2010 - 4:03 by EJPRIL
editovala sam poruku i dodala jos nesto...ja sam obisla nekoliko kioska danas i nisu jos izasle...znaci sutra izlaze
Post on Thu 4 Nov 2010 - 6:43 by Dulce Princess
Oni pola toga napišu lažnog :/
Post on Thu 4 Nov 2010 - 8:18 by JaCkI
na naravno da je mnogo glumaca/ica dobilo mnogo uloga preko kreveta i intervencije drugix a ne zbog talenta ili rada. Ko jos veruje u to.
Post on Thu 4 Nov 2010 - 8:50 by yo soy rebelde
kako su prosli put nalupali o lucero jeba**** bi im sve po spisku
Post on Thu 4 Nov 2010 - 9:00 by Dulce Princess
Oni sve slažu,izmisle msm kako su taki nmg-u vjerovat
Post on Thu 4 Nov 2010 - 10:22 by EJPRIL
to su ti novinari,ja veoma postujem njihov rad,ove novine citam iz navike...a sto laz?ima i lazi naravno kao i u svim tracerskim novinama...al ima i istine,cim toliko pisu o nekim zvezdama,nije to bezveze,mora da ovi daju povoda
Post on Thu 4 Nov 2010 - 10:40 by JaCkI
Quote :
to su ti novinari,ja veoma postujem njihov rad,ove novine citam iz navike...a sto laz?ima i lazi naravno kao i u svim tracerskim novinama...al ima i istine,cim toliko pisu o nekim zvezdama,nije to bezveze,mora da ovi daju povoda

Naravno nije sve laz sto se pise po novinama i oni ne bi pisali svasta da im oni ne daju povoda.
Post on Thu 4 Nov 2010 - 12:12 by yo soy rebelde
ma kupujem tv novele jedino stalno volim te novine i ako pisu traceve aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa intervju sa ferom coluga aaaaaaa
Post on Thu 4 Nov 2010 - 12:23 by Dunja
Kupujem po navici,ali za Lusero u proslom broju su me stvarno iznervirali,kao i za Dulce i Pedra u nekom od proslih brojeva.
Stvarno preteruju,i svaki naslov im je neki nazovi ,,skandal"...
Post on Thu 4 Nov 2010 - 18:44 by joca
ODLICAN BROJ,POSLE IDEM DA GA KUPIM.
Post on Thu 4 Nov 2010 - 21:24 by EJPRIL
upravo kupila,super broj..al sam se ismejala citajuci hahaha
Post on Fri 5 Nov 2010 - 1:56 by Dunja
Pa iam li sta sto valja??Majka treba da mi ga donese... :)
Post on Fri 5 Nov 2010 - 3:44 by EJPRIL
imas nes o Dulce u rebeldemaniji
Post on Fri 5 Nov 2010 - 6:35 by AnGel_Perroni
aa sooper...kupujem naravno kao i svaki pre..xD
Post on Fri 5 Nov 2010 - 10:55 by yo soy rebelde
aha ovaj put fino o lucero hahaha =)) sl intervju
al kazu dul lezbejka ahahhahahahahhahahahahahahahamauhaahhahakrekrkekrkekrkekrkekkrekrekrekrekrekrkekehahaqhahahah
Post on Fri 5 Nov 2010 - 11:43 by ANCHY !!!
E ima li sta o Triunfo del amor????
Post on Fri 5 Nov 2010 - 11:44 by ANCHY !!!
E srys-te za spam al nrzm ovo...
"Od ovog broja imamo novu rubriku – gafovi u telenovelama. Otvara je serija koja je i kod nas i u svetu postigla nezapamćen uspeh - ''Napušteni anđeo''. "
I kako ima 4 postera? sigurno su pozadinu pola pola :'((((
Post on Fri 5 Nov 2010 - 22:14 by EJPRIL
jeste binbir i jencarlos su na koricama,a segundo i marisol unutra

procitaj to za CCEA tekst je da crknes od smeha hahaha Ijo
Post on Fri 5 Nov 2010 - 22:51 by Dunja
yo soy rebelde wrote:
al kazu dul lezbejka ahahhahahahahhahahahahahahahamauhaahhahakrekrkekrkekrkekrkekkrekrekrekrekrekrkekehahaqhahahah
Daj molim te!!!!!
Anchy-nema nista o tda.
A ono za CCEA...ne znam,ako je stvarno bilo kao sto pise u novelama onda bi scenaristi trebali da se ubiju odmah!!! Ijo Ijo Ijo :padam u nesvest: :padam u nesvest: :padam u nesvest: evo tı ga na
Post on Sat 6 Nov 2010 - 5:14 by EJPRIL
Dunja wrote:
yo soy rebelde wrote:
Daj molim te!!!!!
Anchy-nema nista o tda.
A ono za CCEA...ne znam,ako je stvarno bilo kao sto pise u novelama onda bi scenaristi trebali da se ubiju odmah!!! Ijo Ijo Ijo :padam u nesvest: :padam u nesvest: :padam u nesvest: evo tı ga na

znaci tekst za medalju
jos jedan dokaz da je serija glupost nevidjena
Post Today at 21:27 by Sponsored content

Novi broj TV Novela

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1