REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Christian Chavez

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 16321

PostSubject: Re: Christian Chavez   Wed 9 Jan 2013 - 6:33

El ex integrante de RBD no podía creer que ya se terminaba el año, en su cuenta de Twitter, Christian Chávez, escribió: "Solo les puedo decir que mañana es 1 de enero". ¿Será que también creyó que se terminaba el mundo en el 2012?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Thu 24 Jan 2013 - 1:40

Angélica Vale, Fernando Carrillo y Christian Chávez se reencontraron en la alfombra roja del lanzamiento oficial del canal CNN Latino, en Los Ángeles, California.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Tue 12 Mar 2013 - 23:18

Kristijan Čavez: Ne želi da priča o novom dečku!

Simpatični Kristijan Čavez, koji je svetsku slavu stekao ulogom u “Buntovnicima”, ima novog dečka! Iako ne krije da je srećan, glumac i pevač ne želi javno da govori o svom dragom, jer se više puta “opekao” čineći to. Polito je trenutno u Los Anđelesu, gde usavršava engleski jezik i sanja o Holivudu. Iako uživa u ljubavi, odlučan je u nameri da više ne staje na ludi kamen, budući da ima loše iskustvo sa bivšim suprugom BJ Marfijem, koji i dalje pokušava da mu uzme pola imovine. Međutim, uprkos gorkom iskustvu, Kristijan koristi svaku priliku da podrži istopolne brakove.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Fri 26 Apr 2013 - 20:02

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Thu 2 May 2013 - 19:19

Kristijan Čavez uhapšen zbog tuče sa dečkom!

Bivši član RBD, Kristijan Čavez, uhapšen je zajedno sa svojim dečkom, Benom, pre nekoliko dana.
Kako navode izvori, do hapšenja je došlo u jednoj kući u Beverli Hilsu, nakon što su se njih dvojica fizički sukobila. Policija je otkrila da i Kristijan i njegov dečko imaju vidljive povrede, a uhapšeni su pod optužbom za nasilje u porodici.
Nekoliko dana kasnije Čavez je pušten iz zatvora, kada je plaćena kaucija i nalazi se u svom domu.
- Hvala svima na rečima podrške. Prolazim kroz teške trenutke, ali sam kod svoje kuće, okružen ljubavlju. Pravda uvek pobedi – napisao je pevač na Tviteru.
Isti izvor je otkrio i da Kristijan i Ben, koji su zajedno poslednjih godinu i po dana, nakon svađe više ne razgovaraju međusobno.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Thu 2 May 2013 - 19:23

El ex RBD Christian Chávez tuvo que comparecer hoy ante la corte de Beverly Hills, en California, por el altercado físico que sostuvo con su novio Ben Kruger. El cantante apareció con un brazo en cabestrillo y magulladuras en el rostro. El juez escuchó los argumentos de ambas partes y no encontró suficientes pruebas para seguir con el caso.

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Thu 12 Sep 2013 - 4:59

¡CHRISTIAN CHÁVEZ REGRESA A LAS TELENOVELAS!

A pesar del escándalo que protagonizó con su ex novio, Christian Chávez logró conseguir un contrato en Estados Unidos con el que regresará a las telenovelas.

"La verdad es que ahorita estoy feliz. Es un año que pintó bastante fuerte, pero estamos cerrando con un contrato que la verdad, no me esperaba; regreso a la televisión en un programa semanal, ya lo verán", dijo.

No dio detalles del proyecto, pero de acuerdo con Televisa.com cumplirá su sueño de producir una telenovela de corte juvenil.

"Empezaré la producción, mejor dicho, la preproducción de una telenovela juvenil; es algo que tenía en mente desde hace muchísimo tiempo", mencionó.

Christian provocó controversia al denunciar violencia doméstica de parte de su ex pareja, Ben Kruger. De hecho, hasta la hermana del cantante confesó haber sufrido de la misma situación.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Sat 28 Sep 2013 - 7:03

RBD se ponovo okuplja: Uskoro stiže dokumentarac o grupi!

Nije nikakva šala ili igra reči – slavna meksička pop grupa RBD ponovo se okuplja i snimiće dokumentarac u kome će fanovima pokušati da objasni kakvi su stvarni odnosi unutar benda ali i odgovori na brojne glasine koje su ih pratile.

Producent Pedro Damian objašnjava kako je popularnost RBD još uvek velika, a zbog obožavalaca koji i dalje zahtevaju njihovo povratak na scenu. “Iako oni više nisu zajedno, bend je još uvek živ a stalno se pojavljuju novi fan klubovi. Javnost ne zna mnogo toga, pa bi bilo interesantno saznati više o ličnostima koji čine RBD”, ispričao je producent.

U samom dokumentarcu imaćemo priliku da vidimo snimke i slike načinjene pre koncerata i iza scene a saznaćemo i da li je zaista bilo svađa između članova grupe kao što su tabloidi pisali. Već je pripremljeno čak 80 sati materijala, pa je preostalo da se odaberu scene koje će se naći u filmu. Damian navodi i kako mu je i dalje velika želja da se RBD okupi i krene na turneju, jer smatra da je ova grupa bila poseban i neponovljiv fenomen.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Sat 5 Oct 2013 - 21:12

Kristijan Čavez: Direktan prenos samoubistva?!  

Nekada popularni član grupe RBD, Kristijan Čavez, šokirao je noćas sve svoje obožavaoce na društvenim mrežama, kada je objavio fotografije svojih prerezanih vena.

On je prvo pozvao pratioce na tviteru (@christiancha) da gledaju njegovo samoubistvo, a onda su usledile fotografije koje ovde vidite, uz poruku "dvoličnim ljudima": "Dosta više...". Fanovi su se uspaničili i počeli da ga mole da ne pravi gluposti, istovremeno želeći da znaju šta ga je nateralo na ovaj korak.

I dok su jedni u strahu za život svog mezimca, drugi smatraju da je u pitanju najobičnija predstava zarad marketinga. Naime, otkako se bend RBD raspao, Kristijanu ne ide baš najbolje - nije se proslavio kao solista, niti je imao sreće da zaigra u telenovelama, zbog čega se preselio u Los Anđeles, tragajući za poslom.

Ako se uzme u obzir da među Čavezovim pratiocima ima i dece, postavlja se pitanje kako će ovo uticati na njih. Šta vi mislite? Je li "buntovnik", koga trenutno gledamo u seriji "Lude godine" na kanalu Pink Soap, preterao kada je objavio ove fotografije? I zašto je uopšte to uradio?

____

POSLEDNJA VEST: NEMA VIŠE FOTOGRAFIJA!

Ispostavilo se da su oni koji su smatrali da glumac sebi obezbeđuje marketing - bili u pravu! Nakon što je njegova prijateljica Alehandra de la Reguera potvrdila da je sa njim sve u redu, te da je čitava priča o samoubistvu bila samo ŠALA, Kristijan je brže-bolje obrisao fotografije, kako sa tvitera, tako i sa fejsbuka. Međutim, njegovi fan klubovi, ali i pojedini mediji, sačuvali su ih pre brisanja, te tako postoje "dokazi" za Čavezovu neslanu šalu. Kako se vama čini sve ovo? Kako biste opravdali nekadašnju tinejdž zvezdu? Ima li uopšte opravdanja za ovakav postupak?!

Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Fri 11 Oct 2013 - 7:06

KRISTIJAN ČAVEZ: ISTINA JE, POKUŠAO SAM DA SE UBIJEM!

Nakon skandala koji je izazvao objavljivanjem fotografija na kojima su njegove prerezane vene, te tvrdnje njegove prijateljice da je sve bila samo šala, video porukom oglasio se Kristijan Čavez, koji je potvrdio da je pokušao samoubistvo.

"Važno mi je da razjasnim da su objavljene fotografije autentične. Prolazim kroz veoma težak period i znam da nisam jedini. Znam da još mnogo mladih prolazi kroz takve momente. Međutim, takođe znam da ću uz svoju porodicu i ljubav svih vas i Boga, krenuti napred", rekao je nekada popularni "buntovnik".
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Sat 12 Oct 2013 - 20:10

Ben Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza: On je bolestan, treba mu pomoć psihijatra!

Ben Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza, dao je intervju za “people en Espanol” o skandaloznim fotografijama koje je bivši član grupe RBD nedavno objavio na Tviteru. On je govorio o vezi sa Kristijanom, njegovom problemu sa drogom, nasiljem u porodici, psihičkim problemima, pokušaju samoubistva i drugim ozbiljnim problemima koje ima čavez.
U razgovoru za “People en Espanol”, Kruger je objasnio zašto je odlučio to da uradi. On je takođe rekao da su Anahi i Majte znale za situaciju.

Zašto ste se sada odlučili da otkrijete detalje o svom odnosu s Kristijanom Čavezom?
Iz nekoliko razloga. Kada je sve prošlo, mislim na hapšenje, nastao je totalni haos. Ja nisam zvezda i ne krećem se u tom svetu. Međutim, nakon hapšenja, novinari su nas “maltretirali”. Takođe sam primao pozive sa pretnjom smrću i hiljade fanova je pokušavalo da stupi kontakt sa mnom. To je bilo ludilo. U tom momentu nisam mogao da dokažem svioju nevinost. Kristijan i njegov tim su stalno davali izjave u medijima sa ciljem da se njihova priča prihvati kao istinita. Sve je bilo protiv mene u tom trenutku. Bilo je vrlo teško izboriti se sa takvom situacijom jer ja nemam popularnost kao što je ima on. Sada, konačno želim da kažem istinu jer ljudi misle da sam čudovište.

Kako ste se izborili sa tom situacijom?
To je bilo vrlo teško. Svi naši prijatelji su bili na strani Kristijana, iako smo oboje znali šta se dogodilo. Anahi i Majte su bile upućene u situaciju i znale su istinu. I njegov menadžer je znao šta se događa. Međutim, kada je sve izašlo u javnost…Svi su se okrenuli protiv mene.

Kakav je vaš život sada?
Skoro sve se vratilo u normalu. To poglavlje mog života je zatvoreno. To što se desilo je sramota i vreme je da zaboravim na to. Konačno sam ‘stao na noge’, moj posao ide dobro, živim u drugom mestu, uspeo sam da vratim prijateljstva koja sam izgubio kad sam bio sa Kristijanom. Naravno, postoje posledice onoga šta se dogodilo. Ali, jedino što je važno jeste da sam ja srećan.

Jeste li imali kontakt s Kristijanom?
Nazvao sam ga jednom i to je bilo pre tri meseca. Rekao sam mu da moramo prestati da radimo to, da ne dajemo više intervjue, da ne dozvolimo da se pišu laži o nama. On se složio sa mnom, ali je odmah sutra dan dao lažnu izjavu o meni.

Šta mislite o fotografijama koje je Kristijan nedavno objavio?
Teško je bilo šta reći jer je to vrlo osetljiva tema. Ne želim da pričam o tome. Jedino mogu govoriti o tome šta se dešavalo kada smo bili zajedno. Kada se povukao sa scene, lagao je samo da bi dobili pažnju medija. U našem odnosu, kada sam mislio da nema dovoljno pažnje, on je rekao da će se ubiti. Kristijan je bolestan, znam ga dugo vremena. Njegova karijera je u padu i on je očajan, trebala bi mu pomoć psihijatra. Ono što mu takođe treba jeste reklama. U Kristijanovoj porodici bilo je pokušaja samoubistva, tako da je njegov slučaj “izrežiran” na osnovu porodične istorije. Ne bi me čudilo da se za nekoliko nedelja pojavi najava za neki televizijski program, novi ugovor ili nova pesma.

Koja je vaša poruka za Kristijana?
Kristijane, mislim da živiš bez vere u Boga i to što radiš je strašno. Želim mu da pronađeš svoj mir i vrati popularnost na osnovu svog talenta, a ne ovakve ‘reklame’. Kristijan je jedan od najtalentovanijih osoba koje sam znam. Želim mu da se usredsredi na svoj talenat i ono što može da uradi, jer je neverovatan pevač sa neverovatnom prošlosti.
Back to top Go down
View user profile
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

PostSubject: Re: Christian Chavez   Mon 4 Aug 2014 - 4:25

Učestvovaće u brazilskom šou "Tvoje lice zvuči poznato"
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Christian Chavez   Today at 1:40