REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Raspored programa na Domi tv na kojoj će biti rbd i dr. serije

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član

Broj postova : 9243

20101227
PostRaspored programa na Domi tv na kojoj će biti rbd i dr. serije

Doma TV, kao što znate, počinje 2.1. u 18 sati, a slijedi puno više informacija...
Program će otvoriti uvodna emisija "Dobrodošli Doma", a Nina Badrić, Mia Kovačić i Igor Mešin predstavit će novi program. 'Dobrodošli Doma' donosi ekskluzivni intervju s Anahi, zvijezdom teen serije 'Rebelde' kao i razgovore s brojnim poznatima koji su novom kanalu zaželjeli najljepše čestitke. Prvi dan će se prikazivati, redom nakon 'Dobrodošli Doma':
* PRINCEZA I MARINAC, film (18:30 h)
* ZNATE LI PLESATI? 5. sezona, američki talent show (19:55)
* KAKO JA KAŽEM, film (21:25 h)
* UKRADENO SRCE, film (23:05 h)
...KRAJ PROGRAMA u 00:45 h

Mnoge zanimaju termini serija i emisija. I to znam!
Napomena: Sve navedene serije idu od ponedjeljka do petka. Sve što vidite piše točno. Molim vas ako ćete ovaj tekst prenositi na druge web-stranice i forume da kao izvor navedete stranicu www.moja-tv.pondi.hr

* ANA (Ana und die liebe, 254 nastavka), njemačka sapunica u terminu od 14:25 sati (repriza u 10:40 h)
* PRIJATELJICE (Amiche Mie, 12 nastavaka), talijanska serija u terminu od 14:55 sati (repriza u 09:50 h)
* ELENA (El Fantasma de Elena, 130 nastavaka), Telemundova telenovela u terminu od 23:15 sati (repriza u 15:45 h)
* ZAMKA (Accoralda, 187 nastavaka), Venevisionova telenovela u terminu od 16:35 sati (repriza u 09:00 h)
* KAMELEONI (Camaleones, 135 nastavaka), Televisina telenovela u terminu od 17:25 sati (repriza u 11:10 h)
* REBELDE 2. (Rebelde 2a temportada, 225 nastavaka), Televisina teen-sapunica u terminu od 18:15 sati (repriza u 08:10 i u 12:00 h)
* STRASTI ORIJENTA (Aşk-ı Memnu, 79 nastavaka), Turska dramska serija u terminu od 19:05 sati (repriza u 12:50 h)
* TUDORI (The Tudors, 10 nastavaka), američko-irsko-engleska dramska serija u terminu od 20:40 sati
* OPASNA IGRA (Damages, 13 nastavaka), američka dramska serija u terminu od 21:35 sati
* POD NOŽ (Extreme makeover, 11 nastavaka), dokumentarna emisija u terminu od 22:25 sati
* KRAJ PROGRAMA u 00:05 sati
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Knjiga kojoj se vraćate
» Bekstvo od realnosti
» "Otkriven" Rembrant
» Na mome papiru (proza)
» Filmski kritičari
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Raspored programa na Domi tv na kojoj će biti rbd i dr. serije :: Comments

isusseeee ja gledam tu 4 serije ondaaaa....prve epke u kameleoni nisu baš extra kao one što kanije slijede,al su mi zanimljive.

isuse ovo je poklonnn za 10..ovo mi je za NG...preprpeeeesretna sam..
gledam 3 serije za redom xD
accoralada,camaleones i rebelde...
a kad je popodne škola onda samo reprize.EXTRA yess xD
Ovo je super...
Sve serije gledam osim one turke meni baš prija sve..
Joj očigledno da ću gledat po cijeli dan Tv....
Mo'š mislit šta će biti na rtl 2 i na hrt 3 i hrt 4
I to su novi tv-ovi meni neki dan bili rezervirali mjesto na prijemniku za ove kanale
YES YES YES YES
jel??ja se bojim da prvih par dana neću moć gledat..nezz zašto al tako mi se čini :(
blago ti seeee :’(:
repriza camaleona i rebelde mi točno odgovara.ne miože bolje xD
i termin inače isto (:
samo su malo previše zakasnili sa accoraladom..pogle kad je snimana pff xD
al dobro aj... puštaju serije šta me mnogo iznenadilo..kao da su me čuli i uslišili mi želju..meni jadnici maloj xDDD hahaha šalim se..
ma prepresretna saam... vidi ovo ... CAMALEONES - PONCHO,REBELDE - PONCHO
ACCORALADA-ELI,ELENA-ELI...
puno meee iznenadilo da tako stavljaju sa istim glunmcimaa xD
Da...
Pokokat će gledanost doma tv..
KOD MENE JE VEĆ SPREMAN PROGRAM ZA PRIKAZIVANJE SAMO SE VRTI ONA REKLAMA..
ISTO TAKO I NA RTL
YE
nemaš više rtl?
ova tv moze da se sledi samo u hrvatska ili?
Imam i rtl i rtl 2
IMat ću sad brdo kanala i brdo telenovela znači:
Hrt 1
Hrt 2
Hrt 3
Hrt 4
Nova Tv
Doma Tv
Rtl Televizija
Rtl 2
Kapital Network
The End

Na digitalnim prijamnicima ima..Ja sam ti iz BiH...xD
Kod nas su svi kanali jadni a ovi hrvatski baš supp
Prije bi da tamo živim neg u bih
heheheh :P
ali bb jel ti znaš jel to dođe ono samo pa ja samo pokušam na tv-u nać preko daljinskog upravljača ili mroam nešto posebno radiit?? :(
kad je pocela camaleones u hrvatskoj?
Nisu počeli..počinju 03.01.2011. u 17:25... tad je prva epka...a reprizira se u 11:10..piše
Oce moci ovo da se gleda i u Srbiji? :D
Neznam hoćel se moć gledat u srbiji
Pa treba skenirat kanale mia :)
ne razumijem xD aj mi na pm da ne spamamoo

Raspored programa na Domi tv na kojoj će biti rbd i dr. serije

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1