REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Nova serija na pinku

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 26813

20110329
PostNova serija na pinku

Indijska serija Mala nevesta (Balika ka vadhu) na nasem dragom PINKU od 4. aprila svakim radnim danom u 18:30.

Promo
http://www.youtube.com/watch?v=vcsisP6ruz8

So don't be cruel to a heart that's true
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Najbolja domaća serija...
» Nova B-klasa Mercedesa: Ista cijena, ali i potpuno drukčiji automobil
» Bossa nova
» Kako se nekad slavila Nova godina
» Najpoznatije veštice iz serija i filmova
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Nova serija na pinku :: Comments

Re: Nova serija na pinku
Post on Wed 30 Mar 2011 - 8:56 by -MILOS-
ovaj tvoj post me je nasmejao... rekao sam babe... a sta ce sa decurlijom i malo mladjim zenama koje vole vilijama i ostale dase... odjedno hindu zagopcani do grla :D ali da ne spamujem... ja ovo necu da gledam iz principa
Post on Wed 30 Mar 2011 - 9:41 by JeCaxD
ne verujem da cu gledati.. mozda bacim pogledem.. ali ne verujem.. xD
Post on Wed 30 Mar 2011 - 10:14 by EJPRIL
takodje necu da gledam iz principa
kad samo pomislim da je teresa smaknuta sa 18.30 zbog ovoga i kursadzija
Post on Wed 30 Mar 2011 - 10:16 by Guest
Pa bolje i ovo nego Teresa..... :D:
Post on Wed 30 Mar 2011 - 10:18 by EJPRIL
:Out:
teresa je bila popularna
imala je tu nesrecu da naidje na gumus
Post on Wed 30 Mar 2011 - 21:24 by Alejandro
Pošto indijske traju po 20 min, a koliko vidim vama traje 40, bit će da je ko i kod nas 2 dnevno (spojene), pa će serija tako imati 315 epizoda ;)
Post on Wed 30 Mar 2011 - 22:38 by anahi 4ever!
nzm za vas ali ja cim pomislim da serija ima preko 600 epizoda stegna me nesto u stomaku...iako je naravno necu gledati, meni uhvati jeza pri samoj pomisli da ce je pustiti celu i da ce trajati 2 godine
Post on Thu 31 Mar 2011 - 1:35 by EJPRIL
kod nas 315
al opet puno
Post on Thu 31 Mar 2011 - 2:44 by -MILOS-
kako crno nije puno.. ali sta je tu je... leto dolazi tako da ja zalepljen za tv necu biti :D
Post on Thu 31 Mar 2011 - 6:33 by FanSte Pall Mall
Meni samo jedno nikada nece biti jasno-ZASTO SVE TELEVIZIJE U SRBIJI PONIZAVAJU TELEMUNDO?!-KOJI IMA NAJBOLJE, ORIGINALNE I SAVREMENE PRICE PRILAGODLJIVE SVAKOM MENTALITETU,DOZE DRUGIH ZANROVA KAKO BI NA SERIJU MOGLI BACITI OKO I NAJVECI PROTIVNICI TELENOVELA(ONI KOJI SMATRAJU DA SU "SPANSKE SERIJE" SAMO ZA ZENE I BABE),KVALITETNE I PRIVLACNE GLUMCE I GLUMICE-A UZDIZU TURKE,I AJD' DA KAZEM TELEVISU(PINK NJENE TRASHEVE STAVLJA U NAJBOLJE TERMINE) CIJE SERIJE IMAJU SVE SUPROTNO OD GORE NAVEDENOG(JEDINO NE VAZI ZA TELEVISINE GLUMICE I GLUMCE),TURSKE SERIJE SU VECINOM PRILAGODJENE NJIHOVOM MENTALITETU,PREVISE IZRAZAVAJU SVOJU KULTURU,VERU,OBICAJE...DOK SU SVE TELEVISINE ISTO SR*NJE,DRUGO PAKOVANJE. I SAD NAM PINK NAMECE INDIJCE,NJIHOVE OBICAJE,KULTURU...STO NE POKUSAJU DA SAMI PRAVE TELENOVELE(KAD MOGU TAMO NEKI INDIJCI,TURCI,FILIPINCI),PA DA MI MALO NAMECEMO NJIMA NESTO NASE?!...
Post on Thu 31 Mar 2011 - 6:39 by Guest
Pa napravili smo dve telenovele.
Post on Thu 31 Mar 2011 - 6:46 by FanSte Pall Mall
Mozda,Jelenu-koja se nije proslavila ni u Srbiji(iako nije losa serija) i Ljubav i mrznja-kopija americkih sapunica,ne spada u telenovele(jednom recju-pokusaji pravljenja telenoveli,igra). Ja bih voleo da Pink ili Prva postanu nesto kao sto su Telemundo,Televisa,turski Kanal D i da u 20:00h gledam ko covek nase telenovele.
Post on Thu 31 Mar 2011 - 6:55 by Guest
Mada pravimo i dobre melodrame-Ranjeni orao,greh njene majke....Miris kiše...
Post on Thu 31 Mar 2011 - 7:00 by FanSte Pall Mall
To stoji,ali veruj mi da se takve serije ne bi ni snimile da ne postoje istoimene knjige. Ranjeni orao ima 15 epizoda,smesno.
Post on Thu 31 Mar 2011 - 7:01 by Guest
Pink nikada nece postati poput Telemunda i Televise,dok Prva možda....Pa bivši fox je napravio jednu sjajnu seriju(doduše po licenci) ali nije loša.Na terapiji...
Post on Thu 31 Mar 2011 - 7:08 by FanSte Pall Mall
Pa i ja mislim isto. Pink je vise okrenut show-ovima,dok Prva forsira telenovele(doduse,turske)..Ko zna,mozda se i desi cudo za par godina, jer su jos uvek sveza televizija...I da,zaboravio sam,bivsi fox je u koprodukciji sa Hrvatima napravio i solidnu seriju-Ne daj se,Nina(remake Betty,la fea,mada se vise moze nazvati komicnom serijom nego telenovelom).
Post on Fri 1 Apr 2011 - 1:17 by Cokolatina*
hahahahahaha omg kada sam ovo videla hahahaha sramota :D: samo mi je drago da pinkic ide sve nize i nize ndam se da ce im jedino na kraju ostati da pustaju serije(indijske poput ove)pa da propadnu! Ale hahaha
Post on Fri 1 Apr 2011 - 1:41 by LA MUJER EN EL ESPEJO
FanSte Pall Mall wrote:
Meni samo jedno nikada nece biti jasno-ZASTO SVE TELEVIZIJE U SRBIJI PONIZAVAJU TELEMUNDO?!-KOJI IMA NAJBOLJE, ORIGINALNE I SAVREMENE PRICE PRILAGODLJIVE SVAKOM MENTALITETU,DOZE DRUGIH ZANROVA KAKO BI NA SERIJU MOGLI BACITI OKO I NAJVECI PROTIVNICI TELENOVELA(ONI KOJI SMATRAJU DA SU "SPANSKE SERIJE" SAMO ZA ZENE I BABE),KVALITETNE I PRIVLACNE GLUMCE I GLUMICE-A UZDIZU TURKE,I AJD' DA KAZEM TELEVISU(PINK NJENE TRASHEVE STAVLJA U NAJBOLJE TERMINE) CIJE SERIJE IMAJU SVE SUPROTNO OD GORE NAVEDENOG(JEDINO NE VAZI ZA TELEVISINE GLUMICE I GLUMCE),TURSKE SERIJE SU VECINOM PRILAGODJENE NJIHOVOM MENTALITETU,PREVISE IZRAZAVAJU SVOJU KULTURU,VERU,OBICAJE...DOK SU SVE TELEVISINE ISTO SR*NJE,DRUGO PAKOVANJE. I SAD NAM PINK NAMECE INDIJCE,NJIHOVE OBICAJE,KULTURU...STO NE POKUSAJU DA SAMI PRAVE TELENOVELE(KAD MOGU TAMO NEKI INDIJCI,TURCI,FILIPINCI),PA DA MI MALO NAMECEMO NJIMA NESTO NASE?!...
U potpunosti se slazem.... :Good:
Post on Fri 1 Apr 2011 - 6:22 by Dunja
-.-
Post on Sun 3 Apr 2011 - 22:07 by Dunja
zasto mi je obrisan komentar?? -.-
aa comjuterrruuu
Post Today at 9:26 by Sponsored content

Nova serija na pinku

View previous topic View next topic Back to top