REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Nove tvnovele na kioscima

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 26813

20110402
PostNove tvnovele na kioscima

Novi broj

na kioscima kao i uvek od 5 aprila

So don't be cruel to a heart that's true
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Da li su tridesete nove dvadesete?
» Loknice, kovrdže, tršavice...
» Najbolja domaća serija...
» Strah od vezivanja
» Reality shows
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Nove tvnovele na kioscima :: Comments

Extra, jedva cekam da izadje :Good: Ale
Re: Nove tvnovele na kioscima
Post on Sat 2 Apr 2011 - 7:17 by -MILOS-
jedva cekam da procitam intervju koju je TV Novela uradila sa Geraldine :) juce mi je poslala privatnu poruku na twitter-u i rekla mi je da je uradila intervju sa TV NOVELOM :D jedva cekam da procitam intervjuuu :D
Post on Sat 2 Apr 2011 - 8:06 by anahi 4ever!
kako se odmah vidi da je nova urednica...znaci odmah! dok je bila gina nije bilo nikakvih bljuvotina, evo sad ova nova odmah krenula...anahi "navucena na plasticnu hirurgiju" -.- odmah nasli da zbog zdrvstvene operacije je ispljuju...uzas majke mi...
Post on Sat 2 Apr 2011 - 10:05 by EJPRIL
meni je isto glupo to za Anahi,al dobro videcu kad procitam ceo tekst
super sto je Sandra na naslovnoj
intervju sa Geraldine
:Good:
poster ATM
Post on Sat 2 Apr 2011 - 10:06 by *Maya*
Od nekih naslova samo sto nisam...
Post on Sat 2 Apr 2011 - 21:23 by Lady_X_
Ponosna sto je srpkinja, ovo je laz sigurno, ona nije sprkinja...
Post on Sat 2 Apr 2011 - 21:57 by AnGel_Perroni
Vidi se da ima nekih promena u casopisu, kao sto je izgled :)
Ima nekih lazi, kao sto Gerladine nije srpkinja..xD mozda jeste, odakle ja znamm.xDDD swasta se ocekuje od nasih urednika i pisaca.
Post on Sat 2 Apr 2011 - 22:26 by EJPRIL
jel citate sta je milos gore napisao..Geraldine je uradila intervju za tvnovele,javila mu preko twittera
Post on Sun 3 Apr 2011 - 0:00 by AnGel_Perroni
Procitaal sam to, nzm sta da mislim..xD
Sigurno je onda tacno da je poreklom srpkinja.
Post on Sun 3 Apr 2011 - 0:45 by nela-dulrbd
pa nzm... i ja msm da je srpikinja zbog prezimena ali mozda i nije ali to nije bitno bitno je da je ona sjajna glumica...
Meni su TV novele super ..I po meni su iste mada bi volela da se malo vise pise o Migelu tj Duke iz silikonskih lepotica :D: ..... Ovo ostalo je po meni sve ok...!!! Bar za sad :da:
Post on Sun 3 Apr 2011 - 3:48 by hari_95
A da neki od vas prvo procitaju textove pa posle pljuju? Verovatno je izvuceno iz konteksta,a i da nije,sta ? Pa pobogu nece niko da kaze e hajde za novi broj da izmislimo nesto o Ani Brendi.Verovatno imaju argumente..
Sto se tice Geraldine,na tw sam citao da je iz Slovenije ali da mijesa sa Srbijom jer se slicno pise.Ko ce mu ga znati :P:
hari_95 wrote:
A da neki od vas prvo procitaju textove pa posle pljuju? Verovatno je izvuceno iz konteksta,a i da nije,sta ? Pa pobogu nece niko da kaze e hajde za novi broj da izmislimo nesto o Ani Brendi.Verovatno imaju argumente..
Sto se tice Geraldine,na tw sam citao da je iz Slovenije ali da mijesa sa Srbijom jer se slicno pise.Ko ce mu ga znati :P:
Slazem se sa tobom ...Bilo bi bolje da prvo procitaju tekstove :da: ...Verovatno za svaki natpis imaju argumente..I verovatno ne bi izmisljali price...
Post on Sun 3 Apr 2011 - 5:43 by anahi 4ever!
nego sta nego da izmisljaju ne verujem im ni rec, sad znam da ce opet izmisljati kao pre, jer se vratila ona stara urednica...novine su pravo smece! ovo za anahi je straasno,imala je zdravstveno operaciju, jer vazduh nije mogao da joj dodje mo mozga, i gle sta sad oni pisu da je navucena-.- jadno -.-
Post on Sun 3 Apr 2011 - 6:22 by Lady_X_
hari_95 wrote:

Hari ja sam rekla jer ona u nijednom trenutku nije rekla da je sa nasih prostora, samo da mesa Sloveniju i Srbiju, tako da iz toga znasm, i lose sto je taj naslov, da joj neko prevede, sigurna sam da to nije rekla, zato kazem, a jeste radila interviju, to znam i ja.
Post on Sun 3 Apr 2011 - 7:05 by hari_95
Ezel ♥ Lady wrote:
hari_95 wrote:

Hari ja sam rekla jer ona u nijednom trenutku nije rekla da je sa nasih prostora, samo da mesa Sloveniju i Srbiju, tako da iz toga znasm, i lose sto je taj naslov, da joj neko prevede, sigurna sam da to nije rekla, zato kazem, a jeste radila interviju, to znam i ja.

Lady nisam mislio na tebe,vec sam rekao ovo za Anahi.Bzv je sto se pljuje nova urednica a broj nije ni izasao.Izlazi 5. kad vec. Ne znam
Post on Sun 3 Apr 2011 - 8:27 by EJPRIL
ja ga sutra kupujem
ako izadje ranije
Cisto sumnjam da ce izaci ranije.....
Post on Sun 3 Apr 2011 - 19:47 by Mica Voli Lucero
super :D
Post on Mon 4 Apr 2011 - 4:40 by *♥ Ivana ♥*
anahi 4ever! wrote:
nego sta nego da izmisljaju ne verujem im ni rec, sad znam da ce opet izmisljati kao pre, jer se vratila ona stara urednica...novine su pravo smece! ovo za anahi je straasno,imala je zdravstveno operaciju, jer vazduh nije mogao da joj dodje mo mozga, i gle sta sad oni pisu da je navucena-.- jadno -.-

Ahhhh....slažem se....al to su tvnovele~to je dosta za reći.... Ne znam
Joj, jedva cekam sutra odmah kupujem :)
Post on Mon 4 Apr 2011 - 8:45 by EJPRIL
nije izaslo danas,proverila sam na vise mesta...
znaci sutra
*♥ Ivana ♥* wrote:
anahi 4ever! wrote:

Ahhhh....slažem se....al to su tvnovele~to je dosta za reći.... Ne znam
Kao sto kaze Hari trebale bi prvo da procitate pa da pocnee da pljujete sigurno to ne bi napisali da nemaju argumente...
Post on Tue 5 Apr 2011 - 4:25 by EJPRIL
tekst o Anahi je izmisljen 100 %
procitala sam,samo se pitam gde su nabavili tu curu navodnu drugaricu koja govori kako je histericna,nezadovoljna telom i td :o.O:
a posebno recenica na kraju:ako je sve odrzano u tajnosti kako su fanovi slali podrsku? Ijo
pa pobogu, to je bilo posle,posto je izasla iz bolnice svi su je pitali kako je

al dobro bar se namejes tekstu :jajaja:
onda Eli i Levy,sad su srecna porodica a vec u sledecem broju bice nesto tipa:levy ima novu ljubavnicu
poster od ATM je super
i intervju sa Geraldine takodje,onda tekst o seriji el clon pogotovu extra
:Good:
divno sto su se setili Luisa Josea Santndera i objavili bar nesto o njemu
Ximena ima lepu kucu
gafovi,latino spomenar i ts standardno dobri
Post Today at 21:27 by Sponsored content

Nove tvnovele na kioscima

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next