REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Maite Perroni najuspesniji clan EX RBD!?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

Broj postova : 33379
Godina : 20
Fan-gif :
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

20110417
PostMaite Perroni najuspesniji clan EX RBD!?

Maite Perroni poznata po tome sto je bila clan ex RBD benda, je veoma uspesna u poslednjih nekoliko meseci.
Moze li biti da je njen uspeh bolji od ostalih pet clanova RBD sa kojim je pevala dugo?
To je licno misljenje naravno, ali je do sada uspela da se pojavi u tri novele i sada je mozda sledeca Avanturera, pokazajuci tako da njen talenat nije samo muzika. Dobro je poznato u Meksiko i van njega, iz nekih razloga ali i ostali clanovi su nastavili da rade, jer bend se raspao davno. Anahi trenutno radi na telenovelu sa poznatim glumcem Carlos Ponche, njeni fanovi su spremni ponovo da je vide u ulozi. Imali su neki problem kada je neko uzeo slike lica od nje i Poncha i stavili su na nekim telovima kako bi izgledali da su zajedno u privatnom zivotu sto naravno nije bilo tacno. Ona je takodje pevala sa njenim prijateljem Christijan Chavez, pesam Libertad. Ona je lepa, mlada ali dali je ona uspesnija od Maite Perroni? Sta je sa ostalima? Tu su i Christian, Christofer, Dulce i Poncho. Svako ima svog omiljenog clana iz grupe. Ali koji je clan najuspesniji iz grupe? Do sada je to Maite, ali o tome se moze raspravljati. Sta vi mislite?

Orginalan Text: Prevod By Andrijana :)
Maite Perroni, conocida por ser un miembro de la banda RBD ha tenido mucho éxito personal en los últimos meses. ¿Será que su éxito es mejor de los otros cinco miembros de RBD con quienes cantó por tanto tiempo? Es una opinión personal, claro está, pero ha logrado aparecer en tres telenovelas y ahora quizás sea la próxima Aventurera, así mostrando que la música no es su único talento. Es muy conocida en y fuera de México por dichas razones, pero los otros miembros de RBD también han seguido trabajando desde que la banda rompió hace tiempo. Anahí está trabajando actualmente en la telenovela Dos Hogares con el popular actor Carlos Ponce. Sale el 27 de junio y sus fans están listos para verla de nuevo. Tuvo unos problemillas cuando alguien tomó fotos de su cara y la cara de Poncho Herrera y las colocó en otros cuerpos, así haciendo que parezca que los dos estén en la intimidad, lo cual no fue verdadero. Ella también cantó con su amigo Christian Chavez para crear la canción Libertad hace poco tiempo. Ella es joven y lindísima, pero ¿es más existosa que Maite Perroni? ¿Y los otros? Hay Christian, Christopher, Dulce María y Poncho. Todos tienen un miembro favorito del grupo, pero ¿quién ha sido el más exitoso de los seis? Hasta ahora parece ser Maite, pero eso se puede discutir. ¿Qué opinan ustedes?

Back to top Go down
View user profile http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm

Similar topics

-
» Wu-Tang Clan
» "Veza" na jedno veče
» Glava porodice
» Sloboda?
» Dušanov zakonik
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Maite Perroni najuspesniji clan EX RBD!? :: Comments

pa sad da li je Maite uspesnija od Any tu se i ne bih slozio :) mozda je Mai do sada glumila u novelama :) ali je Any zato sve vreme se posvatila muzici i skoro je u brazilu dobila zlatnu plocu kao druga meksikanka u istoriji :) prva je bila Talija jos odavno :) za sada mi je po meni vise uspesnija Any nego Mai :) Dul se i nesto nije pokazala ali docice i njeno vreme u to ne sumnjam :) dok muski deo grupe :) mi nisu nesto eksponirani
Iskreno ja mislim da su iz grupe najuspesnije Any i Mai.
Prvo Maite se posvatila glumi, dok je Any muzici. Ali sada Any krece i u glumi dok je Mai rekla kada zavrsi snimanje TDA pocinja sa muzikom :)
Ostali clanovi nista ne rade, valjda ce da budu nekad bolji :P:
na svim statitikama je uvek any vazila za najuspesnijeg rbd clana, sto relano i jeste, za ovo malo vremena u muzici je postigla dosta vise nego i rbd xD A ako se gleda konkretno na glumu, onda may definitivno jeste najuspesnija, poncho snimiO milion nekih cuda, a nista nije bilo zapazeno xD
anahi 4ever! wrote:
na svim statitikama je uvek any vazila za najuspesnijeg rbd clana, sto relano i jeste, za ovo malo vremena u muzici je postigla dosta vise nego i rbd xD A ako se gleda konkretno na glumu, onda may definitivno jeste najuspesnija, poncho snimiO milion nekih cuda, a nista nije bilo zapazeno xD
I ono sto sam ja "lupetala" ispade tacno.... bice dobro
na koje tacno lupetanje mislis, posto je svaki tvoj komentar lupetanje?? xD
Pa po meni Maite jeste, definitivno, najuspesnija. Vise i od Anahi..
I tako mislim, iskreno ne zato sto sam najveci fan od Mai nego sto jeste tako. I sam tekst kaze za do sada je to Maite, ali mi se mozemo raspravljati i komentarisati :)
pitanje dal je taj tekst tacan,to piso neki fan 100 %

svi znaju da Anahi ima najvise uspeha...top liste sve govore,ima vise pratilaca na twitteru i od dul i may,a momke ne vredi ni pominjati....a televisa je prihvatila sve uslove samo da snima seriju za njih..sto dovoljno govori...fanovi ce uvek reci da je popularniji njihov...al ja kazem realno ko jeste,gledajuci sve moguce liste,publiku i sve ukupno.a Anahi to jeste-bar trenutno

sad ko ima vise talenta,lepsi,bolji to je vec stvar ukusa...
od bivsih rbd najvise gotivim Anahi,Maite
ostali su manje vise ok,al slabo ih pratim
agree :super: :super: :super: :super:
a i u ovom tekstu cak i nepise nigde jasno da je maite najuspesnija, vec vise pise kao da je to licno misljenje, dakle nista merodavno xD
ma divna je i kvalitetna Majtina karijera -.-
Snima serije koje se dopadaju mojoj babi -.-
Samo nek nastavi sa onim glupostima i daleko ce dogurati... -.-
anahi 4ever! wrote:
na koje tacno lupetanje mislis, posto je svaki tvoj komentar lupetanje?? xD
Hahaha lutko ..Spusti se na zemlju...Pa eto vidis sva ta moja lupetanja ispadaju tacna... Ale bice dobro
Pa to se slazem.
Naravno da je naajuspijesnija.
Maite je uspešna kao glumica, iako triunfo de amor ima bednih 20 procenata rejtinga u devet uveče i potpuno je zgažen od strane terese kako u SAD-u i Argentini, tako i u Meksiku dok se teresa emitovala. Sada je gazi la reina del sur! :) U odnosu na uspehe koje postiže Anahi u muzici i to na svetskom nivou, upoređivanje je neuporedivo. :)

Druga stvar, uloga u ovoj "Aventureri" je prošle godine ponuđena Anahi, međutim, ona je odbila. :)

http://www.radioplay.com.mx/hmo/anahi-descarta-ser-la-nueva-aventurera/

@Amaia_Salamanca: http://votorama.mtv.uol.com.br/rbds-depois-da-separacao

:Good:
Any i Dul su najuspiješnije ali Any je od svih nji
Ono uspesnije od Any, svasta!Definitivno, su Any i Dul odlicno napredovale, ali se ipak izdvaja Any....xD
Ja mislim da je Maite :)
Em je dosta dobro odglumila 3 uloge i time dostigla popularnost.
Nije neku dosta pop u muzici, ali kako je odpjevala u MP sa Reikom :Good: :Good:
I sad da snimi CD mislim da bi prosla odlicno.
Jer ima predivan glas.
Any je samo u muzici napredovala.
A Dul u muzici, i nemogu a da ne spomenem MA3 :)
Po meni May pa Dul, pa Ani :)
Od muski jedino Uker nije nesto :Ok:
Iako najvise volim Dulce, ona je po meni tek sada pocela da se probija, pre nista, imala sam osecaj da promenama boje kose oce da privuce paznju :/
Ali Maite je bas fino napredovala, mada serije i nisu nesto, ali ne znam, nekako se bas izdvojila.. Mislim da se od Anahi nesto vise i ocekivalo, a Maite je u grupi bila tako ne primecena, a sada je pokazala da je odlicna.. Da je pocela sa muzikom, mislim da bi takodje bila zaista uspesna.. Tako da po meni definitivno Maite..
Amaya jel ti to pokusavas da se tesis zbog teksta jednog fana? xDD A u tekstu cak i ne pise da je maite najuspesnija od ostalih ako se bolje procita xD Pali nemam vremena za klinkice :cao: od sad ne odgovaram na tvoje morbidne komentare, postidim se za tebe kad ih procitam xD

nego mi smesno sto ovde neki uspesnot mere po tome koga vise vole ili ko je vise snimio serija :jajaja: :jajaja: :jajaja:
Ja ne mjerim time.
Jer iskreno od njih mi nije ni jedna omiljena.
Volila sam ih u RBD, isto cak Dul najvise tada.
A po meni je najvise napredovala May :)
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ja ne mjerim time.

Potpuno se slazem.
:super: :super:
Anahi je proglasena najuspešnijom meksičkom umetnicom, tako da vas pozdravljam.

Anahi je sa muzikom stigla do mesta gde ni Shakira nije za deceniju postojanja, kao recimo Afrike, Tajvana i Japana. Anahi je u celom svetu prisutna i smatra se najuspešnijom latino umetnicom

Toliko od mene, lep tekst inače.
♥..jeTza..♥ wrote:
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ja ne mjerim time.

Potpuno se slazem.
:super: :super:
Pa da.
No na ovom svijetu postoje osobe i sa razlicitim misljenjima.
Ja sam tu napisala PO MOME MISLJENJU citko i jasno.
I da se slazem sa ovim tekstom.
Ajao pa Shakira i Anahi se ne mogu ni porediti!
Maa da Anahi je bolja od Sakire ali tek u sledecem zivotu.
Brate vi ste kliknke sto toliko branite Anahi...koje gluposti. :Out:
Re: Maite Perroni najuspesniji clan EX RBD!?
Post Today at 4:38 by Sponsored content

Maite Perroni najuspesniji clan EX RBD!?

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next