REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Lady Gaga kopira Anahi?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 26813

20110507
PostLady Gaga kopira Anahi?

Poznati magazin People En Espanol pisao je o tome da novi spot Lady Gage Judas veoma lici na spot meksicke pevacice Anahi,te da je Gaga iskopirala look od Anahi.Sta vi mislite o tome?da li ste videli oba spota?Pogledajte na dobro poznatom youtube

So don't be cruel to a heart that's true
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» My playlist
» Lady in red
» John William Waterhouse
» Lady In Black - Uriah Heep
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Lady Gaga kopira Anahi? :: Comments

Re: Lady Gaga kopira Anahi?
Post on Mon 9 May 2011 - 3:31 by anahi 4ever!
Quote :
Slažem se. Inače Gaga prati nekoliko zvaničnih fan klubova Anahi na twitteru, tako da sigurno zna ko je ona.

Srećom, Anahi nisu potrebni ekstravagantni i bolesni nastupi za slavu, niti nož da postane bomba, tek je 2008 povećala za svega jedan broj grudi, a nos promenila 2011. Pogotovu telo, koje je savršeno i bez mane, budući da je zbog bolesti, pre svega anoreksije dogurala liniju do perfekcije i savršenstva.

Inače, baš me interesuje dokle bi tek dogurala Anahi da peva na engleskom, kada je već sada stigla do ovde pevajući na španskom?

Ne verujem da je kopirala Anahi, kako je isti producent režisirao oba spota (Anahi to ipak radi na svetskom nivou), moguće da je to njegova ideja sa stajlingom.

POTPIS NARAVNO, sto ja volim kad ti dodjes cvetici
Post on Mon 9 May 2011 - 4:39 by Rose ♥
Quote :
Pa i Gaga je se trudila.
Isto kao i Anahi.
Ni Gaga ni Anahi neisu svetice tako da nemojte ljudi molim vas.
I odlicno znamo ko je i popularniji i sve.
Gaga iza sebe ima uspijehh, uspijeh koji ce Ani vidjet za koju godinu.
A
jedan je sto nas gleda i necijem izgledu ne valja se rugat mozda Gaga i
nije ljepotica ali dodimo sebi ni Ani nije neka woow ljepotica.
Sve sto ima ima zahvaljujuci nozu

dobro,istina je,ali Anahi barem ima normalniji look,prikaz javnosti,jednostavna je,slatka,draga,simpaticna..dok Gaga je to postigla u nekoliko godina sa svojim ispadima o svojoj pi*ki,onim svojim spotovima.
Pa to sto su govrili sta je musko ili zensko nije Gaga izjavljivala novinari su pisali tako da.
Svetica ni jedna nisu budtite sigurni u to.
A ako gledamo vokalne sposobnosti i pjesme sto je naajbitnije u muzici.
Jer ja kada slusam nekog ne gledam izgleda, niti kakav je ko, sve je to bog dao i ja se nne rugam majki prirodi.

A poen sto se tice muzike ogroman poen sa moje strane ima Gaga.
Anahi ima dobre pjesme, ali djeciji glas :Ok:
Post on Mon 9 May 2011 - 7:45 by Rubí ♥
Boze gospode kakvo poredjenje!!!I sto rece la mujer en el esoejo, ona je narkomanka i zesca k*rvetina.Gadi mi se brate! OMG
Post on Mon 9 May 2011 - 9:40 by Rose ♥
ja cu samo reci da je Lady Gaga dobra zabavljacica,a Anahi dobra pjevacica.
Ali dosta spama !
Post on Tue 10 May 2011 - 6:48 by andrejajelesijevic
Lady Gaga mi je odvratna, a Anahi je prelepa i zgodna. Ma Lady Gaga joj nije ni do kolena. :Good:
Post on Sun 5 Jun 2011 - 21:52 by IvanAnny
anahi 4ever! wrote:
:super: :super: :super:
bas takoo, anahi sve sto je postigla bilo je to zahvaljuci velikom trudu, radu, talentu i lepoti...dok je gaga sve to postigla nenormalnim izgledom i ponasanjem, jos i ismevanjem hriscanstva :Out: :Out: nikad ne bih zelela da na taj nacin steknem slavu
kako je anahi prelepa na slicii enamorado

:super: :super: :super: :super: :super:
Post Today at 12:09 by Sponsored content

Lady Gaga kopira Anahi?

View previous topic View next topic Back to top 

Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2