REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Elizabeth potvrdila za TV Notas: Ostavila sam Williama!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 16562
Godina : 21
Fan-gif :

20110510
PostElizabeth potvrdila za TV Notas: Ostavila sam Williama!

Elizabeth i William su raskinuli.

Quote :
Nos acabamos de enterar que Elizabeth Gutiérrez
ha decidido poner fin a la relación de ocho años que mantenía con el
actor cubano William Levy.
Por medio de un comunicado de prensa, la también actriz informó:
"A través del presente comunicado, quiero hacer del conocimiento público
que he tomado la decisión de finalizar la relación que he mantenido
durante ocho años con William Levy.
Siempre me mantuve firme al lado de William, a pesar de los insistentes
rumores, a los cuales resté importancia pues entonces no tenía motivos
para
dudar de la fortaleza de nuestra unión.Tomo la determinación de ponerle
fin a esta relación por el bien de mis hijos y el mío propio.
Confieso que la decisión no ha sido nada fácil, pero me debo respeto ante todo como persona, mujer y madre.
Me dirijo a la opinión pública personalmente para evitar especulaciones y
malos entendidos, con el único fin de proteger la salud emocional de
mis dos hijos.
Agradezco a los medios de comunicación mantener el respeto, distancia y
la consideración que siempre han mostrado hacia mi familia".

Izvinjavam se sto postavljam ovako.Bice prevod kasnije.

Back to top Go down
View user profile http://www.elizabeth-gutierrez.tk/

Similar topics

-
» Dečko je varao, ostavila ga najboljom porukom na svetu
» John William Waterhouse, (1849 - 1917)
» Louise Élisabeth Vigée Le Brun
» Nestanak Jamesa Worsona
» Likovni elementi
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Elizabeth potvrdila za TV Notas: Ostavila sam Williama! :: Comments

Ako je istina zao mi je :D:
Bas sad citam TW nekog Corre-e .
Kaze da je bio sa njima na veceri skoro i da su bili srecni,plesali i sta znam ja
Sigurno je prevario opet.Nesto se desilo zadnjih dana 100%,pa prije nekih 10-ak dana su gostovali u emisiji za Los 50 Más Bellos de PEOPLE EN ESPAÑOL i sve je delovalo ok.Ugl za mene sok o.O Zao mi je zobg Eli :S Ako je 1% tacno onoga sto se pisalo o njemu,trebala je davno da prekine.Nadam se da se ovo nece odraziti na njenu karijeru i da ce snimiti nesto uskoro
Ja sam ocekivao da ce oni kad tad raskinuti,ipak se svega i svacega pisalo o njemu,ali sad ne.Posle svih slika i snimaka kako su srecni sa djecom,ovo nisam ocekivao.Ali kako god,meni svejedno

Btw:Karla i Ximena su joj poslale podrsku na tw:

Ipak,zao mi je jer imaju iza sebe 8 godina veze i dvoje djece.
Nadam se da ovo se nece odraziti na Elizabeth !
Oni su meni tako parali skupa sretno,ne znam...ali okej
KATASTROFA :padam u nesvest: Ni ja nikad ne buh rekla da ce posle onih slika i izjava ista da se dogodi, a kamoli da raskinu Kme Kme Kme
sok :O:
i mene bas zacudilo posle onih srecnih videa i slika
al to ocigledno jedna prica za javnost...druga stvar u kuci
najvise mi zao zbog dece
OMG OMG Ovo je bash veliki sok.
Strasno, znaci nikad nisam pomislila da ce da raskinu, i u novinama su pisali kako su najsrecniji, srecniji nego ikada.
Nzm nekako nisam sigurna, mozda izmisljuju, sve dok ne vidim neki video kako govori jedan od njih i to da potvrde tek onda cu sasvim sigurna biti.
Ali ako je istina, onda mi je stvarnoo zao.
Stvarno mi je zao (najvise zbog dece), mada dobro je sto ga konacno ostavila... Ona je zasluzila mnogo boljeg, nekog ko ce je stvarno voleti, a ne nekog da je vara na svakom koraku... Tako da je apsolutno podrzavam! :da:
hari_95 wrote:
Bas sad citam TW nekog Corre-e .
Kaze da je bio sa njima na veceri skoro i da su bili srecni,plesali i sta znam ja
Sigurno je prevario opet.Nesto se desilo zadnjih dana 100%,pa prije nekih 10-ak dana su gostovali u emisiji za Los 50 Más Bellos de PEOPLE EN ESPAÑOL i sve je delovalo ok.Ugl za mene sok o.O Zao mi je zobg Eli :S Ako je 1% tacno onoga sto se pisalo o njemu,trebala je davno da prekine.Nadam se da se ovo nece odraziti na njenu karijeru i da ce snimiti nesto uskoro
Ja sam ocekivao da ce oni kad tad raskinuti,ipak se svega i svacega pisalo o njemu,ali sad ne.Posle svih slika i snimaka kako su srecni sa djecom,ovo nisam ocekivao.Ali kako god,meni svejedno

Btw:Karla i Ximena su joj poslale podrsku na tw:

Meni ej abs najvise zao njihove djece, ako je ovo istina.
A djelovali su srecno, mislila sam da ni novinari ih nece uspijet rastaviti.
Protiv nje sam prije bila, sada nemam nista protiv, bas bi volila da i kako ovo srede.
Ako ne radi sebe onda radi djece :)
Vidim vama svima zao djecu.Meni bas i ne,iskreno.Sta hvali djeci razvedenih/razdvojenih roditelja ?Realno nista.Bolje i tako nego da svakodnevno slusaju svadje.I ja sam dijete razvedenih roditelja i nista mi ne hvali.Klinci ce uzivati :jajaja: Majka poznata,otac poznat - imace para koliko oces :D hahaha ali stvarno je i bolje tako nego zivjeti u neslozi.
Btw evo klip iz HOY-a :
http://www.youtube.com/watch?v=0TBG5u-DmxI&feature=youtu.be&a
Ovo je prava 'medijska bomba'.Ala ce se sad pisati o njima,ima da smore sve zivo Kafica

Last edited by hari_95 on Wed 11 May 2011 - 8:31; edited 1 time in total
ovo vec ide na sledecu naslovnu tvnovela 100 %

pa deca posle razvoda najvise pate,bar vecinom slucaja
posebno ako su mala deca
Nikakvo iznenadjenje.Vecina njihovih poslednjih zajednickih intervjua bila je snimana "silom",to se moglo videti po Williamu.

Meni je bilo jasno kada su raskinuli prosli put;on rekao kako je definitivno kraj,ona rekla da je trudna,a kada su njega pitali koliko vec traje trudnoca,on izvalio -NE ZNAM!!

Ovo se samo cekalo.

Ono sto je bilo jos sumljivije,u zadnje vreme su staaaalno pricali kako su srecni i kako se vole....cak i kada su oh ljudi pitali neke druge stvari.

To je kao kad neko kuka kako nema para,a kupi novu kucu....

Ko je srecan taj cuti i uziva,ne hvali se okolo.Sreca se vidi u ocima,a ne u recima.
Ja isto mislim da je ovo bilo za očekivati
Basw mi je zao!
U soku sam! Bas mi je zao!!! Mislila sam da su trenutno mnogo srecni s njihovom decom. Bas steta...
Mene samo strah da opet netko za ovo ne optuži Maite...
Neeeeee :(
Meni je zao, lep su parr, mada ako je prevario onda nekaa!
pretpostavljam da sad likuju svi levironcici i ostale Levy traume xDDD
hollyss wrote:

Sto bih Maite optuzili? I jesuli nju isto ranije optuzivali? :O
anahi 4ever! wrote:
Meni je zao, lep su parr, mada ako je prevario onda nekaa!

Prevario je 100 pa ne bih me cudilo da je i sada. :da:
andrejajelesijevic wrote:
hollyss wrote:

hehe...ma to kada su prvi put snimali CCEA...valjda su tad Ely i Levy raskinuli pa onda krivili Maite, kako je ona rasturacica brakova...xD
Aa znaci ovo je tacno...znala sam da im se veza nije mogla dugo odrzi.
AnGel_Perroni wrote:
hollyss wrote:

hehe...ma to kada su prvi put snimali CCEA...valjda su tad Ely i Levy raskinuli pa onda krivili Maite, kako je ona rasturacica brakova...xD
Aa znaci ovo je tacno...znala sam da im se veza nije mogla dugo odrzi.

Jadna Maite. Nisam znala! Ali kako i ne bi Elizabeth posumljala u svaku kad ju je prevario 100 puta. Zao mi je i njena, ali eto... Sama je kriva jer mu se stalno vraca. Ali ko ne bi. enamorado
Quote :

To sigurno
Ipak ne zaboravi da je Eli kriva sto je amor izmedju maite i njega imposible!! hahaha
Mene je sram da kazem da sam danas usao na tw xD Neki pruzaju podrsku njoj,neki kao sto kazes likuju i srecni su sto su konacno raskinuli.Citav dan neke pateticne poruke :P: Ajde idem gledao jurovizn,boli me za njih dvoje xD
hari_95 wrote:
Quote :

To sigurno
Ipak ne zaboravi da je Eli kriva sto je amor izmedju maite i njega imposible!! hahaha
Mene je sram da kazem da sam danas usao na tw xD Neki pruzaju podrsku njoj,neki kao sto kazes likuju i srecni su sto su konacno raskinuli.Citav dan neke pateticne poruke :P: Ajde idem gledao jurovizn,boli me za njih dvoje xD

:super: :super: :super: :super:
hari_95 wrote:
Quote :

To sigurno

:super: :super: :super: :super:

E, vala bas... Upravu si. Sta nas zanima za njih. Ceo dan slusam o tome. :cao: :cao:

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next