REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Elizabeth potvrdila za TV Notas: Ostavila sam Williama!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 16562
Godina : 21
Fan-gif :

20110510
PostElizabeth potvrdila za TV Notas: Ostavila sam Williama!

Elizabeth i William su raskinuli.

Quote :
Nos acabamos de enterar que Elizabeth Gutiérrez
ha decidido poner fin a la relación de ocho años que mantenía con el
actor cubano William Levy.
Por medio de un comunicado de prensa, la también actriz informó:
"A través del presente comunicado, quiero hacer del conocimiento público
que he tomado la decisión de finalizar la relación que he mantenido
durante ocho años con William Levy.
Siempre me mantuve firme al lado de William, a pesar de los insistentes
rumores, a los cuales resté importancia pues entonces no tenía motivos
para
dudar de la fortaleza de nuestra unión.Tomo la determinación de ponerle
fin a esta relación por el bien de mis hijos y el mío propio.
Confieso que la decisión no ha sido nada fácil, pero me debo respeto ante todo como persona, mujer y madre.
Me dirijo a la opinión pública personalmente para evitar especulaciones y
malos entendidos, con el único fin de proteger la salud emocional de
mis dos hijos.
Agradezco a los medios de comunicación mantener el respeto, distancia y
la consideración que siempre han mostrado hacia mi familia".

Izvinjavam se sto postavljam ovako.Bice prevod kasnije.

Back to top Go down
View user profile http://www.elizabeth-gutierrez.tk/

Similar topics

-
» Dečko je varao, ostavila ga najboljom porukom na svetu
» John William Waterhouse, (1849 - 1917)
» Louise Élisabeth Vigée Le Brun
» Nestanak Jamesa Worsona
» Likovni elementi
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Elizabeth potvrdila za TV Notas: Ostavila sam Williama! :: Comments

Iskreno: ne bih voljela da Maite optuže, ali bih voljela vidjeti ih zajedno... Uostalom da je bio toliko zaljubljen u E. već bi našao vremena da ju oženi kako spada... Nisam za neformalne veze...
hollyss wrote:
Iskreno: ne bih voljela da Maite optuže, ali bih voljela vidjeti ih zajedno... Uostalom da je bio toliko zaljubljen u E. već bi našao vremena da ju oženi kako spada... Nisam za neformalne veze...

I ja bih volela videti ih zajedno. Mnogo su lep par. :Good:
hari_95 wrote:
Vidim vama svima zao djecu.Meni bas i ne,iskreno.Sta hvali djeci razvedenih/razdvojenih roditelja ?Realno nista.Bolje i tako nego da svakodnevno slusaju svadje.I ja sam dijete razvedenih roditelja i nista mi ne hvali.Klinci ce uzivati :jajaja: Majka poznata,otac poznat - imace para koliko oces :D hahaha ali stvarno je i bolje tako nego zivjeti u neslozi.Znam iz iskustva Namig)
Btw evo klip iz HOY-a :
http://www.youtube.com/watch?v=0TBG5u-DmxI&feature=youtu.be&a
Ovo je prava 'medijska bomba'.Ala ce se sad pisati o njima,ima da smore sve zivo Kafica
Doduse to si upravu u tome se i slazem sa tobom. :Good: :Good:
Zao mi je nisam znala to u vezi tebe.
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
hari_95 wrote:
Vidim vama svima zao djecu.Meni bas i ne,iskreno.Sta hvali djeci razvedenih/razdvojenih roditelja ?Realno nista.Bolje i tako nego da svakodnevno slusaju svadje.I ja sam dijete razvedenih roditelja i nista mi ne hvali.Klinci ce uzivati :jajaja: Majka poznata,otac poznat - imace para koliko oces :D hahaha ali stvarno je i bolje tako nego zivjeti u neslozi.Znam iz iskustva Namig)
Btw evo klip iz HOY-a :
http://www.youtube.com/watch?v=0TBG5u-DmxI&feature=youtu.be&a
Ovo je prava 'medijska bomba'.Ala ce se sad pisati o njima,ima da smore sve zivo Kafica
Doduse to si upravu u tome se i slazem sa tobom. :Good: :Good:
Zao mi je nisam znala to u vezi tebe.

I ja sam dete razvedenih roditelja, ni meni nista ne fali, hvala Bogu. :) Bolje to nego sto kazes da svakodnevno slusaju kako im se roditelji svadjaju. A i razvedena deca dobijaju vise paznje od roditelja, tako da ce im biti super. :P:
Iskreno, meni se ionako uvijek činilo da je ona s drugim djetetom ostala namjerno trudna i da su njega uz nju samo djeca i držala. On je takav kakav je, za njegova šaranja opravdanja nema, ali on si pomoći ne može. Salijeću ga žene sa svih strana, on ih voli, a ona je svega toga morala biti svjesna. Jedino nije morala davati izjave u javnost o vjernosti, ljubavi, obitelji kao svetinji, jer je činjenica da Will tako nije mislio. Trebali su se rastati (upravo radi djece) i ranije, pa da njihova djeca jednog dana ne moraju o njima čitati u novinama...
hollyss wrote:
Iskreno, meni se ionako uvijek činilo da je ona s drugim djetetom ostala namjerno trudna i da su njega uz nju samo djeca i držala. On je takav kakav je, za njegova šaranja opravdanja nema, ali on si pomoći ne može. Salijeću ga žene sa svih strana, on ih voli, a ona je svega toga morala biti svjesna. Jedino nije morala davati izjave u javnost o vjernosti, ljubavi, obitelji kao svetinji, jer je činjenica da Will tako nije mislio. Trebali su se rastati (upravo radi djece) i ranije, pa da njihova djeca jednog dana ne moraju o njima čitati u novinama...

E, da... I ja mislim da je ona samo zatrudnela da bi spasila brak. I to joj se i ispunilo...
Quote :
E, da... I ja mislim da je ona samo zatrudnela da bi spasila brak. I to joj se i ispunilo...

Pa nije ona mogla samo tako jednostavno da zatrudni.Svi znamo kako se prave djeca.Mene licno ne bi drzalo milion djece ako ja nekoga jednostavno ne volim.
hari_95 wrote:
Quote :

Pa nije ona mogla samo tako jednostavno da zatrudni.Svi znamo kako se prave djeca.Mene licno ne bi drzalo milion djece ako ja nekoga jednostavno ne volim.

Hahaha, znamo. :jajaja: Ali mogla je da abortira kad je znala da William vise ne zeli da bude s njom. Ma neznam ni ja vise... Ali ja mislim da je zadrzala dete da bi joj se on vratio. Moje misljenje...
Pa on da nije htio ne bi bio do sad sigurno :P:
hari_95 wrote:
Pa on da nije htio ne bi bio do sad sigurno :P:

E pa da je hteo ne bi je varao sa 100 razlicitih zena. Hahaha. :Out: :D:
Pa dobro konkretnog dokaza nikada nije bilo.Nije da ga branim,nije on cvecka svakako,gdje ima dima,ima i vatre,ali nikad nije izasla slika ili bilo sta drugo sto bi moglo dokazati njegovu prevaru :P: Meni je glupa prica da je ona zatrudnela da bi ga zadrzala.Da nije htio da bude sa njom ostavio bi on nju bez obzira na djecu,a ne bi cekao da on bude ostavljen xD
Ma ko i za onu curicu sto je silovao.
Poslije se ispostavilo da nije ta curica cvjetic.
Ja novinama bas uvijek i ne vjerujem.
8 godina ne vjerujem da tu nema ljubavi, kako god oni znaju sta je najbolje.
I ja im zelim svu srecu heh ^^
ne vidim ništa loše u tom što su se razišli, više bi me začudilo da su ostali zajedno, pa on nikad nije hteo nešto da priča o njima, priča se da ju je varao, a i nisu mi delovali srećno. brzo će se oni utešiti sa drugima, imaju pare, slavu i izgled.
bilo je za ocekivati, zao mi je zbog dece, ali samo se nadam da ne izmisle opet neku laz za Maite.. :Out:
A steta :(
Ali kontam da Eli moze da nadje nekog boljeg, ako je istina da je varao..
Prevarant mali hahaha

Ne verujem ja nesto ovome preterano :Good:
Vjeruj Lady :P
Potvrdila je i ona ,imas text u prvom postu,a i on:
http://www.dodaj.rs/f/2H/Xk/28JRY1gx/w1.jpg
Negdje sam malo prije naišla da se spominje i maite. Predosjećala sam (čak i ako nije istina, a vjerujem da nije - jednostavno sam znala da će ju već netko "potegnuti").
hollyss wrote:
Negdje sam malo prije naišla da se spominje i maite. Predosjećala sam (čak i ako nije istina, a vjerujem da nije - jednostavno sam znala da će ju već netko "potegnuti").

i ja sam znala, debili jedni.. naravno opet je ona "kriva".. :Out:
Brate on je najpupolarniji, najodniji, najveci frajer, normalno da ce da je vara..xDDD Sigurno svaka zena zeli da ga ulovi :P:
Sada kazu da ima neku devojku od 19 godina.
pa to sto je neko lep, zgodan i popularan ne treba da znaci da je normalno da vara svoju zenu
Slažem se da ne znači da treba varati ženu, ali varaju i oni koji nisu niti lijepi niti bogati, a on je sve to i još se kreće u takvom svijetu. Nije mu opravdanje, ali je na žalost, ali stvarno na žalost - normalno...
Sada kruze price da je ona dobila dokaze o prevari,navodno ga je neko snimio, i prica se da ce sa ona sa pricom izaci u Telemundovom programu 'Al Rojo Vivo' za dvije sedmice
Btw evo jos dva klipa:
1
2
I na kraju novinari se pitaju ko je sledeca hahaha :
http://entretenimiento.aollatino.com/2011/05/11/william-levy-gusta-mujeres-mexicanas/
koga jos zanima
ja kao da ne dolazim na forum uopšte,pa tek sada vidim ovo Ijo
ko da sam s kruške pala...
Da me je iznendilo jeste,nisam nekako to očekivala prije par dan sam gledaal te njihove zajedniče slike i sad ovo..pufff a da mi nešto žao nije ni to..sad će ih fino razvlačiti,ko je koga prevario,ko je koga ostavio i bla bla bla...
Ne sumnajm uopšte da će za mjesec i jedno i drugo osvanuti sa nekim novim..

View previous topic View next topic Back to top 

Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next