REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Specijal – Istorija Elizabeth Gutierrez i William Levy

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 16562
Godina : 21
Fan-gif :

20110512
PostSpecijal – Istorija Elizabeth Gutierrez i William Levy

Ljubav, glasine o nevjeri, sreća, dvoje prekrasne djece, pa čak i optužba za seksualno zlostavljanje bile su neke od scena koje je par proživio u osam godina njihove veze.

Prve simpatije

Kubanac i mlada meksikanka upoznali su se 2002 u televizijskom šou Protagonista de telenovela 2. Gotovo odmah je rođena ljubav koju su nastavili i iza ekrana.

Koegzistencija

Godinu nakon što su proživjeli lijepa udvaranja, par je odlučio započeti zajednički život, a oboje su napravili svoje prve korake u svijet glume i modeliranja.

Prva trudnoća

Život para činio se srećnim i 2005 roda im je objavila da će postati roditelji.

Prvo dijete

U martu 2006, kada je Levy već počeo da brilijira u telenovelama kao i Elizabeth,život im je poklonio divnog Christopher Alexander, koji im je donio još više radosti.

Braća Irazabal

Dok je par slijedio svoje snove u svijetu televizije,oboje su interpretirali kao brat i sestra u telenoveli Acorralada produkcije Venevisión.Levy je bio Larry Irazabal,dok je meksikoamerikanka bila Paola Irazabal.

Potvrđivanje da su Levy i Perroni par

Iza uspijeha kao protagonisti telenovele Cuidado con el ángel počelo se siguriti da je William Levy u romansi sa Maite Perroni,oboje su to negirali i smetali su im komentari.

Glasine o nevjeri

U maju 2009 uz nalet tračeva o nevjerstvu koji su pratili kubanca sa različitim ženama,Elizabeth Gutiérrez rekla je da slijepo vjeruje u svog para i komentarisala kako mediji izmišljaju mnogo tračeva o glumcu

Razdvojeno snimanje

U junu 2009 bilo je tračeva da se Levy upustio u romasu sa Jackie Bracamontes,glumac je potvrdio da on i Elizabeth Gutiérrez nisu zajedno.Za nekoliko dana kubanac je rekao da je zaljubljen u svoju ženu više nego ikad.Tri mjeseca kasnije par je objavio da će postati roditelji po drugi put.

Trač o vjenčanju

Iako se nisu zaustavile glasine o navodnoj nevjeri William Levy, neki mediji su izvijestili da je u junu glumac dao vjerenički prsten Elizabeth i da planiraju svoje vjenčanje.

Optužuju Levy-a za seksualno zlostavljanje

Nakon navodnog događaja koji se desio u junu,jedna cura od 17 godina i njena majka,podnijele su tužbu protiv glumca u avgustu, za seksualno zlostavljanje,i tražive novčanu naknadu za nanesenu duševnu bol.Tužba kaže da je glumac prisilio nju na oralni seks kao i da joj je prenio polnu bolest

Elizabeth se quiebra

Nakon optužbe za seksualno nasilje protiv oca njene djece, glumica je priznala da nije bilo lako za nju nositi se sa tom situacijom ,i rekla da je sve u ” Božijim rukama ”

Levy optužen za neverstvo i da je zavisnik od seksa

Jorge Luis Garcia, bivši asistent Levy rekao je javno da je glumac zavisan o seksu i da je prevario Elizabeth Gutierrez sa najmanje 40 žena, uključujući i Altair Jarabo. Takođe,navodno priznao da je ljubav njegovog života Maite Perroni.

William se brani

Mjesec dana kasnije, glumac je u vlastitu odbranu negario,ne samo to da je nevjeran majci svoje djece,nego i da je zavisnik od seksa

Srećna porodica

Usred tračeva o raskidu,u martu William Levy i Elizabeth Gutiérrez ne samo da su pokazali da su srećan par ,nego su i formalno predstavili svoju kćerku Kailey za časopis PEOPLE EN ESPAÑOL.

Naslovnica 50 najljepših

U aprilu je par došao zajedno sa drugim poznatim ličnostima u studiju za slikanje naslovne strane "50 najljepših ljudi po čaopisu PEOPLE EN ESPAÑOL" i činilo se da je sve dobro između njih.

Raskid

9. maja Elizabeth Gutiérrez odlučila je okončati njihov odnos. Obavijest je napravila kroz izjavu u kojoj je rekla da je tako odlučila za dobrobit svoje djece i sebe.

Levy je zahvalan bivšoj ženi

Isti dan nakon što je Elizabeth Gutierrez najavila kraj njenog odnosa sa Williamom,glumac je poslao izjavu u kojoj je zahvalio njegovoj bivšoj partnerki za trenutke koje su doživjeli 8 godina dok su bili zajedno.

Izvor

Ako prenosite napisite odakle ste preuzeli jer sam prevod ja radio

Back to top Go down
View user profile http://www.elizabeth-gutierrez.tk/

Similar topics

-
» William Blake
» Joseph Mallord William Turner
» Moja istorija
» Istorija Novog Sada
» Zabranjena istorija Srba
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Specijal – Istorija Elizabeth Gutierrez i William Levy :: Comments

Mogu samo da kazem, da mi se to GOVNO BOLESNO jos vise gadi SPAM GAD OSTAJE GAD!!!A, sada samo neka izvoli, neka uziva sa kurvama sa kojima je bio i sa buducim, sada nema vise ko da ga sprecava!!!
pa sta reci bili super par ali sta je tu je
Znam da je William covjek i to lijep,znam da on ima svojih mana i vrlina..ali moram reci da je đubre !
Nemam ga ja uopce pravo osudivati,ali ono mi je tako ironicno i banalno na kraju ova njegova zahvala..alo -.-

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1