REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Sinopsis „Dos Hogaresa“ + Mini promo

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Milicasvc
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 151

20110520
PostSinopsis „Dos Hogaresa“ + Mini promo

U ponedeljak 27. juna u 9 uveče na meksičkom Canal de las Estrellas započeće prikazivanje telenovele „Dos Hogares“, sa Anahi, Carlos Ponce i Sergio Goyri u glavnim ulogama. Producent serije je Emilio Larrosa (Amigas y Rivales, Las vías del amor, Mujer de Madera, Hasta que el dinero nos separe). Serija će zameniti „Triumfo del amor“ koji će dan ranije imati svoje veliko, dvosatno finale.

Osim pomenutog glavnog para, u seriji će učestvovati i Maya Mishalska, Víctor Noriega, Alfredo Adame, Abraham Ramos, Gabriela Goldsmith, Joana Benedek, Olivia Collins, Silvia Manriquez i mnogi drugi. U planu je da se serija prikazuje šest meseci (120 epizoda) sa mogućnošću da se produži ukoliko dobro prođe kod publike. Naslovnu numeru otpevaće Anahi, a pesma se zove „Dividida“.

Sinopsis serije:

Nakon što su prevazišli brojne prepreke kako bi bili zajedno, Anhelika (Anahi) i Santjago (Carlos Ponce) konačno su se venčali i odlučni su da žive dug i srećan zajednički život, uprkos protivljenju Patrisije (Olivia Collins), Santjagove majke.
Bračna sreća Anhelike i Santjaga ne traje dugo jer nedugo posle venčanja, Santjago doživljava saobraćajnu nesreću i nestaje. Verujući da je njen suprug umro, Anhelika je fokusirana da obnovi svoj život uz pomoć porodice ali i Rikarda (Sergio Goyri), dobrog ali starijeg čoveka. Kako vreme prolazi, Rikardo se zaljubljuje u dosta mlađu Anheliku i na kraju oni se venčavaju.

Ubrzo nakon toga, Anhelika otkriva da je Santjago zapravo živ i da ima amneziju. Odlučna da se Santjago u tajnosti oporavi, Anhelika počinje da vodi dvostruki život, sa jedne strane je bolničarka koja brine o Santjagu, a sa druge strane vodi miran život sa Rikardom, koji je postao posesivan i vrlo ljubomoran muškarac.

Ali, Santjago se ponovo zaljubljuje u Anheliku. Šta će ona uraditi? Njeno srce je rastrgano između dva muškarca... dva doma.

Svoji nismo odavno i sta to bi, tebe sam uzela ja, mene uzeo ti.
Promenicu stare greske ljubavi, mozda je nadjem ja, mozda jednom i ti shvatis ko si ustvari i da ne trebas ti uciti ljude na stvari koje ne nose u sebi.
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» MINI vozila
» Mini krofnice
» Vilijam Fokner
» Meril Strip
» American Chopper Bike
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Sinopsis „Dos Hogaresa“ + Mini promo :: Comments

wow sto je extra sinopsis... bez sumnje gledam ovo :D
ovo ce biti sjajna serija, gledacu obavezno
Re: Sinopsis „Dos Hogaresa“ + Mini promo
Post on Fri 20 May 2011 - 22:42 by Ely G
super gledam
meni je bas extra,odlicno zvuci
Post on Fri 20 May 2011 - 23:15 by Ely G
i meni
JEDVA CEKAAAAAAAM!!!SERIJA IZGLEDA EXTRA!!!! enamorado :padam u nesvest:
aaaaaaaaa extraaa odlicno za sada.. jedva cekaaam!!!!!!!!!!! :Good:
i ja :Aleee:
Joj ovo ne da zvuci extra, nego ubija, ja jedva cekam! Gledam sigurno...
sinopsis KIIIDAAAA :Good: :Good: :Aleee: Znala sam da ce biti nesto vrh, kad je anahi u pitanju :) ne moram da naglasim da cu seriju gledati :D:
Post on Sat 21 May 2011 - 8:24 by ilce
Interesantno
Ee to je producent, a ne kao Mehija (budala)
Odlicaan sinopis, vrhh, Any mi izgleda extraaa a promo wow :)
Post on Sat 21 May 2011 - 21:43 by Ely G
Anahi odlicnu si seriju izabrala
mislio sam da ce biti prosjecna, ali sinopsis je vrh. gledam :D
Sinopis okej je :Good:
Promo ne volim kad ima :’(: xD :Out:
Mozda ogledam 1 radi Carlosa.
A cijelu sigurno necu :D:
Super zvuci,jedva cekam :_D
anahi 4ever! wrote:
sinopsis KIIIDAAAA :Good: :Good: :Aleee: Znala sam da ce biti nesto vrh, kad je anahi u pitanju :) ne moram da naglasim da cu seriju gledati :D:

Nemoj mi ti zapostavljati Poncea :D Hehe, i on uvek uzima extra uloge, tako da ne sumnjam u uspesnost ove serije, ja stvarnoooooo jedva cekam... Ovo je prva spanska koja me zainteresovala posle duzeg vremena :Good: :Good: :Good:
lady, a sta je sa el clonom :PP
extra!!jedva cekam da gledam :)
Ezel ♥ Lady wrote:
anahi 4ever! wrote:

Nemoj mi ti zapostavljati Poncea :D Hehe, i on uvek uzima extra uloge, tako da ne sumnjam u uspesnost ove serije, ja stvarnoooooo jedva cekam... Ovo je prva spanska koja me zainteresovala posle duzeg vremena :Good: :Good: :Good:

Ne zapostavljam ja njegaa xDD Obozavam gaa enamorado tako je leep i simpitacan, mada ga nisam dosta gledala, samo malo u DC i PA, u perro amor je bio tako leeeeepp enamorado a ovde je jos lepsiii enamorado kad krene serija, necu se odvajati od kompa OOO scene od njega i anahi cu gledati po sto putaaaa enamorado izgledaju tako savresnoooo enamorado sve je bre vrhhh, glumci, radnja, mestoo, emilio svaka ti cast :Aleee:
Bit će dobra seirja

Sinopis i promo su extra, bez sumnje serija ce biti veoma, veoma uspesna. Obavezno gledam, jedva cekam... :hoPhOp:
Post Today at 2:28 by Sponsored content

Sinopsis „Dos Hogaresa“ + Mini promo

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1