REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Maite Perroni pukla pred novinarima

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica

Broj postova : 26813

20110529
PostMaite Perroni pukla pred novinarima

Nedavno je Maite reklamirajuci jednu od njenih kampanja,iznervirana odbila da da intervjue.
Kako Maite kaze pitanja su je veoma pogodila,
nije tacno rekla o cemu se radi al su
bila neprimerena za taj dogadjaj.
Posle toga i dalje iznervirana odbila je da da autograme fanovima.
Neki najmladji fanovi su cak i plakali

tekst by me

So don't be cruel to a heart that's true
Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Muzika pred spavanje
» Hanibal pred vratima!
» PETAR KOČIĆ " JAZAVAC PRED SUDOM "
» O cemu razmisljate pred spavanje?, Uvertira u carstvo snova.
» Exercise Your Brain
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Maite Perroni pukla pred novinarima :: Comments

Bezobrazna!Koliko su je fanovi{cak i ona ima fanove} cekali, a ona ih ispali zbog novinara!Sta su mogli "sveticu" da pitaju pa da se ona iznervira???
Ma bezobrazna
to je se čekalo uvijek kad će puknut
I vidi se da joj nije do ničega
Nikakva glumi i uvijek je smirena
Sta li je nju toliko mozglo da iznervira s obzirom da je svi smatraju "sveticom"...ocigledno da ne zna da se ponasa sa novinarima..a to je jedna od najbitnijih stvari sto svaka zvezda mora da zna...
Pa cak i ona mora da ima los dan, msm normalno.
Re: Maite Perroni pukla pred novinarima
Post on Sun 29 May 2011 - 21:36 by uros car
Dobro, ali mogla je ispostovati fanove... Svasta.
Post on Mon 30 May 2011 - 7:35 by Rose ♥
Necu je opravdavati,ali ovo nije sigurno bio los dan,ne mora znaciti ako je pukla pred novinarima da je imala los dan?
Dobro,los dan moze pridonijeti tome,ali ipak,ja imam dojam o njoj da je smirena osoba i ocito su je nesto pitali,sigurno privatno,pa ona nije htjela da odgovori,ali kako kazu,privid vara
Slazem se dijelom sa elygutierrez,ali slavni se trebaju znati ponasati sa novinarima,ponajvise sa fanovima.Oni su macevi sa dvije ostrice,njezina karijera ovisi o njima.(opcenito govorim za slavne)
Ako ej usla u svijet showbussinesa,treba da se prilagodi njemu.Znamo mi da su novinari svasta izmisliti i preobliciti recenice da bi se njihov broj novina vise prodao,ali to je njihov posao,ali tako svi imaju pravo na privatnost.
Zato..sad ce novinari napraviti pompu od ovoga,a to joj sigurno nije trebalo.
A za fanove ovo necu komentirati,vidi sta je jadnim fanovima uradila
Post on Mon 30 May 2011 - 22:08 by Lady_X_
E i ona je pocela da me nervira.
Zbog tih fanova je tu gde jeste, a nesto se .. mislim zalost.
to sto je uradila fanovima je uzas :Out: bas sam sad promenila misljenje o njoj
pa umislila da je velika zvezda..pa nema vreme za fanove..zbog njih je postala to sto jeste...
Post on Tue 31 May 2011 - 1:23 by Lady_X_
Stvarno bzv sa njene strane, nesto sto najvise mrzim je kad neko ko je zvezda ne obraca paznju na ljude koji prate i vole njihov rad. :Out:
HVALA BOGU, PA STE NAJZAD SHVATILI KAKVA JE ONA U STVARI, IDIOT!!!
:Out: :Out: :Out:
Svaka vam cast na iskrenim komentarima!!! bravo
strasnoo...ajde ako se prema novinarima tako ponasala...ali prema fanovima nikako nije smela...to govori kakva je osoba....NEZAHVALNA!!!
Post on Tue 31 May 2011 - 3:12 by verara
Puno hvala na info.
Post on Tue 31 May 2011 - 4:51 by EJPRIL
nnc
ja samo postavljam ono sto je aktuelno govorilo to dobro ili lose
o nekoj latino zvezdi
AnGel_Perroni wrote:
Pa cak i ona mora da ima los dan, msm normalno.
:Good: :Good: :Good:
Post on Wed 1 Jun 2011 - 11:25 by *Maya*
Jao Maite ispalila fanove,pukla pred novinarima.. i?.. smak sveta ... Mislim da svakome moze da se desi da pukne pred novinarima i nije jedina sto je ispalila fanove.Malo mi je zao fanova ako je to tacno,al` nije nikog daleko bilo ubila da pocnete toliko da je vredjate i neki da promene misljenje Kafica Dobro vi imate prava na svoje misljenja ali...
Carolina je demantovala tu vest :da:
Post on Wed 1 Jun 2011 - 13:39 by Milicasvc
Koliko je njih radilo gore stvari, Anahi je prva na Meet&Greetu na prvom RBD koncertu u Srbiji ignorisala fanove, nije htela ni pojedinačno da se slika sa njima, pa wow, nikom ništa.

Drugo, koliko je njih i pokazivalo srednji prst novinarima, psovalo, pa nikom ništa. Otkad znam za Maite ovo je bio prvi put da pukne tako, što znači da ima svoje ja i da ne ćuti na provokacije.

Zabole je, ima pravo, poznata je i oni su tamo zbog nje, a ne ona zbog njih. xD
Može joj se :cao:
Slazem se sa vama dvijeme dijelom,ja nisam ni promijenila misljenje o njoj,ona je meni draga glumica,karizamticna glumica.
Da cula sam za Anahi, i da su joj fanovi davali poklone, a vecina njih je pronasla svoje poklone u kanti za smece :jajaja:
Post on Thu 2 Jun 2011 - 4:29 by EJPRIL
a kakve veze ima Anahi sa ovom pricom? :)
Bas,ali dobro Delirosa je spomenula Anahi u postu.
Nemojte uvlaciti Anahi u ovo xD
Ma ko je uvaci :jajaja:
Ja samo dajem primjer boze da je se desavalo i njoj pa nije se dizala tolika prasina :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja:
pozdrav pozdrav
Nije ona kriva novinari su je iznervirali.
Post Today at 19:09 by Sponsored content

Maite Perroni pukla pred novinarima

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1