REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

(NE)uspesna gledanost poslednje epizode

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član

Broj postova : 4188
Godina : 23
Fan-gif :

20110702
Post(NE)uspesna gledanost poslednje epizode

Telenovela Triunfo del Amor sa glavnim ulogama Maite Peroni i Williama Levy-jem tokom svog prikazivanja nije dostila zeljenu gledanost uprkos slavnim glumackim parom. Poznato je da neke od telenovela imaju svoje tradicionalno prikazivanje poslednje epizode nedeljom sa pocetkom u 20h. Triunfo del Amor nije jedina telenovela koja je imala svoj kraj u nedelju, osim nje tu su i mnoge druge telenovele. Medjutim medju zavrsenim telenovelama Triunfo del Amor zauzima ne bas tako slavno 9 mesto s' obzirom da se prikazivala u udarnom terminu.

Gledanost:

1.- La Fea Mas Bella .... 43.3 (2007)
2.- Destilando Amor .... 42.2 (2007)
3.- Fuego en la Sangre .... 36.7 (2008)
4.- Teresa .... 32.9 (2011)
5.- Mañana es para Siempre ... 32.8 (2009)
6.- Soy tu Dueña ....30.4 (2010)
7.- Hasta que el Dinero nos Separe....28.4 (2010)
8.- Cuando me Enamoro .... 26.9 (2011)
9.- Triunfo del Amor.... 22.5 (2011)
10.- Llena de Amor.... 22.2 (2011)
11.- Para Volver a Amar.... 20.2 (2011)

Last edited by -MILOS- on Sat 2 Jul 2011 - 3:38; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://www.analiasrb.tk

Similar topics

-
» Poslednje reči velikih ljudi
» Crtaći - nekad i sad...
» Reality shows
» Gorki plodovi
» Ikona koja nestaje
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

(NE)uspesna gledanost poslednje epizode :: Comments

No coment. Stvarno mi nije jasno sta se to desava. Dos Hogares takodje nema dobru gledanost, i sve ostale takodje, nee samo ova. Izgleda da ljudi sada mnogo manje gledaju serije. Ijo
AnGel_Perroni wrote:
No coment. Stvarno mi nije jasno sta se to desava. Dos Hogares takodje nema dobru gledanost, i sve ostale takodje, nee samo ova. Izgleda da ljudi sada mnogo manje gledaju serije. Ijo
:super:
Izgleda da je, nažalost, tako. :(:
Da, da.. Izgleda da je problem sto ljudi polako odustaju od ovih serija. :Out:
Jel vidite u 2007 god koliko gledanost su serije imale, stvarno veliki uspeh. Ali nazalost serije se sve manje i manje gledaju.
Meni se na primer ne svidjaju Llena de amor i Hasta que el dinero no separe a one imale dobru gledanost...Ali dobro izgleda da meskikanci vole komedije jer je La fea mas bella ovde najgledanija.
trijumf je ocajna serija
ne mora da znaci da ljudi odustaju od serija
CME je isla u 19 h a imala je 26 gledanost
Teresa u 18 h pa pogledajte njenu gledanost
a one su skoro zavrsene

ljudi odustaju od glupih serija kao sto je ova
mada ima i slucajeva kad je serija dobra a nema zapazenu gledanost

da mehijica nije unistio seriju sa njegovim briljijantnim idejama mozda bi neko i pogledao da je bio 'normalan' kraj...stetea dobri glumci ali producent :Out: :Out: :Out:
pa nije ni cudno sto su slabo gledane kada su sve remeik i sve na isti kalup .....to s vremenom dosadi ........ A i Meija je napravio masakar od serije .....steta za Maite i wILLIAM sto su radili za njega .......
Nisu ljudi prestali da gledaju serije, nego je ova serija krsina, propast {uostalom cim su to ovo dvoje ne moze biti dobro},Mehijine nekad najbolje serija sada su uzas -.- Ijo
Naravno da ljudi odustaju od serija jer su sve rimejk neki i na isti kalup kao sta je neko napomenuo,nema vise serija da se gleda xD
Gledalo bi se da ima
Nije zbog Mai i Wiliama sigurno.
Zasto je CCEA bila najgledanija serija, paa msm :Good:
odkle ti to da je najgledanija?
isla je u 16 h
i da imala je dobru gledanost za svoj termin
a prozvali su je serijom za decu
a u svetu je prodata u 29 zemalja
dok je cisto primera radi EFDE koja takodje ima glupu radnju prodata u 70 zemalja za razliku od ove
Ljudi.. Izgleda da narod odustaje od Televise uopšte :o.O:
Ni CCEA ni TDA nema neku gledanost.
Djaba Levy i May kad glavno dvoje nema jaku kemiju da nas publiku puvuce da gledamo, ja iskreno TDA najvise gledam radi Levija i Osvalda.
Mada eto ko sve glumi u TDA i nista (:
CCEA su prograsavali dosta ne realnom i cudnom serijom to sam citala.
Hehehe jaoo bwe, maa odakle mi znamo ko zasto ne gleda serije msm..xD
Jednostavno da priznam i meni je TElevsia dojadila, nemaju pojma.
Jel ste primetili da u svakoj Televisi mnogoo placu, molu se bogu, i tako te gluposti. Dok u Telemundu to nema, serije su im jakoo lepe i zanimljive, mada ima neka koja je dosadna. Perro Amor, EFDE, ATM too su odlicne serije.
meni su i telemundo i televisa dosadili xD
u 2010
iz televise naj-teresa,cuando me enamoro
telemundo-alguien te mira i el clon
a iz 2011 za sad samo la reina del sur
Ejpril wrote:
meni su i telemundo i televisa dosadili xD
u 2010
iz televise naj-teresa,cuando me enamoro
telemundo-alguien te mira i el clon
a iz 2011 za sad samo la reina del sur

U potpunosti se slazem sa tobom. :Good:
a perro amor sam zaboravila
Pa nije ni cudo da je mala gledanost.Doticni gospodin Mehija je napravio HAOS od serije,ne zna se ko pije,a ko placa...
Re: (NE)uspesna gledanost poslednje epizode
Post Today at 7:08 by Sponsored content

(NE)uspesna gledanost poslednje epizode

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1