REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Maite pobedila kao najlepsa glumca telenovele

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član

Broj postova : 33379
Godina : 20
Fan-gif :
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

20110703
PostMaite pobedila kao najlepsa glumca telenovele

Maite Perroni gana como la actriz mas bella de las telenovelas

La actriz Maite Perroni es la ganadora segun los resultados en nuestra encuesta ”Quien es la actriz mas bella de las telenovelas?’

Glumica Maite Perroni je pobednica posle rezultata, nasih istrazivanja (ankete) Ko je najlepsa glumica iz telenovele?

1- Maite Perroni

2- Cristina Urgel

3- Kate del Castillo

4- Elizabeth Gutierrez

5- Lucero

Back to top Go down
View user profile http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm

Similar topics

-
» Najlepsa ljubavna pisma
» Leksikon...
» 3 ego iluzije
» Svet u očima deteta
» Bata Stojković
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Maite pobedila kao najlepsa glumca telenovele :: Comments

Gde je ovo glasno???Neke novine, sajt....???
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Xaxa bash je smesno :P:
Ovde http://actriceslatinas.blog.com/
Haha.
Ubedljivo.
Razbila je xD
I dalje mi je :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja:
Maite jest lijepa,ali ima i ljepsih,npr.Lucero,Eli.,.
Ono Maite jeste lijepa.
Ali bas Jacky koliko ima fanova, a tako malo glasova hmmm :o.O: al ok :Ok:
Meni stvarno nije jasno sta je smesno. Svako ima svoj ukus i misljenje.
A fanovi su ovo glasali, i ubedljivo ima Mai najvise. Ana Brenda i JAky su takodje preleepe trebale su biti umesto Christine i Lusero. :cao:
Meni je totalno glupo da stavljam 50 smajlija za nesto, msm stvarno. :Ok:
LOL, Christina 2??? Lucero 5 ???
Šta je s tima što glasaju XD
U top 5 deff: Ely,May,Jacky,Ana Brenda,Maritza Rodriguez... I Gaby Espino :)
ELIZABET Y WILLIAM wrote:
LOL, Christina 2??? Lucero 5 ???
Šta je s tima što glasaju XD
U top 5 deff: Ely,May,Jacky,Ana Brenda,Maritza Rodriguez... I Gaby Espino :)

Tooo bweee Jopi. Slazem se sa tobom, ae za ove ostale okii, ali da Christina i lusero budu u top 5 :Out:
zasluzila je jer jeste naj lepsa! :da: :cao:

Quote :
Christina i lusero budu u top 5:Out:

slazem se sa ovim! :da: :Out: :Out: :Out: :Out: :Out: :Out:
ne znam sta se palite
ovo je glasanje sa nekog bloga
i ako vidite odaziv nije veliki
to bi bilo ko da mi organizujemo neko takmicenje i pobedi neka nebitno koja

inace cestitam Maite :)
i sto se cudite sto je Lucero tu?
odlicno izgleda za svoje godine a glumila je u gomili tvnovela te nije ni cudo sto je i ona na tapetu
Jeste glasanje sa nekog bologa. To su postavljali i na FB i na univesionu kao da glasaju.
Jeste da je Lusero prelepa i nan eki nacin ona je kraljica, ono kad vidis zasluzuje to mesto. ALi naprimer Christina ne.
Cristina Urgel nije glumica iz tvnovela :) te ni treba da bude na listi

Quote :
To su postavljali i na FB i na univesionu kao da glasaju.

i kakve to veze ima?
ti angel postavljas sve neke liste sa nekih blogova de se zaludni fanovi sto glasaju po x puta nadmecu
i to samo liste gde Maite pobedjuje
kad vec postvljas
poostavi neku gde je Elizabet,Ana Brenda ili neka savim deseta pobedila? :D:
Znalaaaa sam da ces mi to reci..xD
Ne brini se, postavljacu i za ostale :)
Ja sam njen fan i postavljacu uvek njenu novost, ja sto zelim postavicu. Ako imash neku listu tako, postavi i ti :**
ma okej
ono znam da ti nju volis
nemam nista protiv
Hahahahaha, strašno. xD Maite je lepa, nije ružna, ali svakako ima glumica koje su mnogo lepše od nje, ovo je očito maslo fanova koji su se dogovorili i glasali svakog časa svakog dana i zato je postigla tolike rezultate, inače sumnjam da je toliko lepa. Ima baš puno lepših glumica od nje. :D
AnGel_Perroni wrote:
Meni stvarno nije jasno sta je smesno. Svako ima svoj ukus i misljenje.
A fanovi su ovo glasali, i ubedljivo ima Mai najvise. Ana Brenda i JAky su takodje preleepe trebale su biti umesto Christine i Lusero. :cao:
Meni je totalno glupo da stavljam 50 smajlija za nesto, msm stvarno. :Ok:
Prosto mi je neverovatno da je i prosli put ona bila najzgodija,a sad najlepsa pored kakvih glumica????
Tako da stvicu jos 50 smajlija hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ja ne vidim sta je tu smesno :o.O:
Pa ne razuumem sta joj fali, Maite ima mnogo fanova koji smatraju da je ona najlepsa. I da je lepa, lepa je zena skroz. Ali ovo je neko neoficijalno glasanje, vidi se :)
Maite je divna, ali ne mogu da verujem da vidim Kate del Castillo medju prvima! Ona je zgodna, ali daleko od lepog!
Meni je drago da su mi Mai i Eli u top 5 :) narocito sto je Mai ZASLUZENO zena sa najljepsim licem deff :)
Aa Lucero ii ove druge dvije msm mogli su umjsto njih da stave Dannu Garciu,Silviu Navarro,Jacqueline Bracamontes,Anu Bendu il' nekog tako :)
Re: Maite pobedila kao najlepsa glumca telenovele
Post Today at 23:48 by Sponsored content

Maite pobedila kao najlepsa glumca telenovele

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1