REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Vilijem Levi: Nastavljaju se planovi za venčanje koje će se održati krajem godine

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 7872
Godina : 19

20110813
PostVilijem Levi: Nastavljaju se planovi za venčanje koje će se održati krajem godine

Vilijem Levi: Nastavljaju se planovi za venčanje koje će se održati krajem godine

12. avgust, 2011

Posle raskida Vilijema Levija i Elizabet Gutijerez prošlog maja, mnogi su sa sigurnošću govorili da se ovaj para neće više pomiriti.

Čak se i pričalo da konstantne prevare glavnog muškog lika "Trijumfa ljubavi" i suživot sa majkom njegovo dvoje dece su zauvek stavili tačku na ovu vezu.

Uprkos tome, izgleda da je ljubav između ovo dvoje umetnika uspela da probije sve i ima onih koji pričaju da će ovaj Kubanac i ova Meksikanka stići do oltara, polovinom novembra u Majamiju, Florida.

Zapravo, TVNovele* su skoro objavili da par krajem ove godine slavi svoje crkveno venčanje. Iako je bilo pauze u njihovoj vezi, Elizabet i Vilijem su se pomirili i nastavljaju sa planovima da se venčanju, kao što su i ranije hteli.

"Elizabet i Vilijem su razgovarali i rešili nesuglasice, ponovo su zajedno!", obavestio je izvor iz TVNovela.

Posle svega što se pretpostavljalo, priča se da je glumica već u potrazi za venčanicom i da je tražila pomoć od poznatih modnih kreatora. Takođe, priča se da će se ceremonija održati u kapeli u Koral Gejbsu, a zatim će se slavlje nastavili u hotelu "Biltmor" u Majamiju.

*španski časopis TVNovela (TVyNovelas)

Prevod: Stefy

Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Svadbeni običaji u svijetu
» Intimno rublje za venčanje!!!
» Agresivno ponašanje
» Nerazumno ponašanje razlog za raskid
» Dozvoljeno je slušanje muzike samo SAT VREMENA DNEVNO, u suprotnom....
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Vilijem Levi: Nastavljaju se planovi za venčanje koje će se održati krajem godine :: Comments

nisi se valjda opet pomirili Ijo dosadili su i bogu i narodu vise :Out:
Jaoo Više stvarno.. jesu mi omiljeni par i glumci posebno.. Ali više dosadili.. xD
Raskid,mirenje,raskid,mirenje.. xD
Ali ajde super :D
Pa sta, tako ti je to svugde, samo sto njihove raskide objavljuju novine, drago mi da su ponovo zajedno... enamorado
Aaaaaaa kako mi je drago sto su se pomirili, paa to je ljubav <333
AnGel_Perroni wrote:
Aaaaaaa kako mi je drago sto su se pomirili, paa to je ljubav <333

I meni je drago za njih alii neka se odluce mogu li zajedno ili ne Ljut izgleda da ne znaju ni sami sta hoce OMG
Maa oni to samo da pivucu paznju..xD
Ma daj,sine,dobro je netko nkaze,dosadili su i Bogu i narodu -.-
ali drago mi je sto su se pomirili
nek im je sa srecom

mada na tu pricu je vise i moja baba povratila Kafica
Ejpril wrote:
nek im je sa srecom

mada na tu pricu je vise i moja baba povratila Kafica
Ezel ♥ Lady wrote:
Pa sta, tako ti je to svugde, samo sto njihove raskide objavljuju novine, drago mi da su ponovo zajedno... enamorado
Slazem se...i ako nisam fan Ely ali mi je drago, novinari ba pola izmisljaju :) i meni nisu dosadili :) mislim nije Levy niti ce ikad...
Nadam se da se nikada vise nece rastavljati! Toliko dugo su zajedno, jos od onog programa u kom su ucestvovali, preko zajednickih serija do dvoje dece, zelim im sve najbolje!!! :P:
Znate svi na forumu koliko ih oboje volim, ali verujte da su i mene smorili, ja ne znam više da li jesu ili ne u vezi. :S Stalno pričaju neke gluposti i nikada ne kažu DA ili NE, nego samo okolišaju. -.-
Pa dobro, to je sve radi popularnosti, mislim da ih njihovi menadzeri savetuju o tome, ali isto mislim da im to nije potrebno jer su vec dovoljno popularni i bez toga...

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1